Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Lyžuka, vienmetę ar daugiametę guboją sėji ? Man daugiametė buvo užsiveisusi, bet apraminau, auga vienoje vietoje.

Labai puikus daiktas tas šildymo kilimėlis. Sustatau visus indelius, per kelias dienas sudygsta.

Bijūnų turiu gal 34 kelmus. Keli kartojasi , bet kai kurie tai WOW. Vis nusiperku kasmet kokį nematytą. Buvau prisipirkusi iš Lucon-bulbs.eu. Ten nebrangu ir vienas už kitą gražesni. Turiu kelis tiesiog nerealius bordinius - burokėlinius. Pernai jau pirmi žiedai buvo.

Kaip tik šiandien purenau. Kai kurie jau nosiukus iškišę, kiti dar apsimeta miegantys.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Su Šv. Velykom! Tegul šventinis džiugesys ir viltingos, pavasariška energija nuskaidrintos nuotaikos neskuba išeiti iš Jūsų namų ir širdies.
Atsakyti

Laba,

Su Šv. Velykom visas.

Ingrida, greito sveikimo.

Ėjau googlint kaip atrodo putoklis. Jei neklystu tai aš jį iš pakelės griovio esu parsitempusi. Prie kūdros ikišau. Gerai man. Priežiūros nereikia. Puevoj auga. Dar kelių augalų reiktų kurie su žole patys kovotų.

Pomidorai sudygę, su antrais lapeliais, šianakt balkone nakvos. Gal nebus per šalta. Daug nesėju. Remontas rimtas namuose artinasi tai balkono prireiks daiktams sukraut ir valgyt gamint :-). Baisu pagalvot. Kiek trūks daigų dasipirksiu.

Serenčiukai silpnokai dygo. Petunijos nedygsta. 

O man reabilitacijos padeda. Ranka po lūžio kaip nauja. Išlankstyta su specialiu aparatų. Limfodrenažinis masažas tinimą mažindavo. Mabkštos baseine labai greitą efektą davė raumenų sustiprinimui.

Po kelių operacijos, po vienos nebuvau, egzaminų sesija buvo, ilgai sveikau. Po kitos operacijos išvažiavau gal po savaitės, su įtvaru, sunkiai eidama, o ten greit ant kojų pastatė. Grįžus po 2 sav. namo laiptais pati lagaminą parsinešiau. Nors ir valios turiu, ir pati dirbu, mankštinu, bet su priežiūra, aparatūra greičiau.

Atsakyti
Su Šv. Velykom, sodybietės! 4u.gif Kad Saulės spinduliai šildytų, o lietus gaivintų jūsų augalus. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Kiba prieš pasaulio galą tokie orai. Iš ryto su trumpom rankovėm kasioju, popiet atšilt negaliu su šimtasiūle... O kaip sužaliavo viskas.
MB iš pasiutimo ieško žydinčio šalpusnio. Mat pagal tvarkingą fenologinį kalendorių eina šalpusnis - blindės žydėjimas - ievos sužaliavimas. O dabar pirma ieva, paskui blindė, o šalpusnis aplamai pasislėpė. blink.gif
Atsakyti
labuka,salpusni jau radau mirksiukas.gif Bet dienele pagerinta,ziemine striuke,kaip tik biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti