Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
laba,nieks nevalgo?Visos laukuos,darzuos,siltnamiuos biggrin.gif Iskrausciau geles i siltnami,apraisiojau dar agro,lai gyvena,neislaukiau kitos sav.Pilnos palanges,mamukas nepalaisto,lakstau ,kaip i uodega ikirpta biggrin.gif Vakar tas vejas musu siltnami norejo pas kaimynus nunest,gerai laiku pastebejau,kad koks kreivas bigsmile.gif Kol vyras sugalvojo ,kaip laikinai sutvirtint,turejau laikyt.As motera druta,ale galvojau as kartu kilsiu.Sendien is pacio ryto,buvo atkasineta ir kojos betonu uzpiltos.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba,

nu kas nespėjo tam nieko nebeliko. Imu ir pyragiuką ir gėlytes sau susigrobsiu ax.gif

Sodyboj jau saulutės žydi bigsmile.gif Dideliam mano džiaugsmui plečiasi kasmet vis labiau wub.gif
Krokas dar tik vienas išlindęs.
Šlapia, skęstu kaip reikiant. Vienais metais labiau, kitais mažiau, o šiemet taip daug vandens turiu, kaip niekad. Nu iki gegužės išdžius. Gal biggrin.gif
Šiltnamį kiton vieton perkėlėm, tai tame daržo gale kur perkėlėm, koja vos ne iki blauzdos vidurio žemėn susmego.
Šį šeštadienį tik kelias valandžiukes laisvas turėjau tai ne kažką ir nuveikiau. Na kitą savaitgalį atsigriebsiu jei oras geras bus.
Atsakyti
Taip ir stovi vaizdas prieš akis, kai pasakoji bigsmile.gif Gerai įsivaizduot, kai esi matęs vietą ax.gif O tai kurion pusėn kėlėt? Nors ten pas tave visur, man atrodo, šlapia 4u.gif
Pas mane smėlis, bet žemė vistiek dar šlapia, braškes raviu ir kimba prie visko .
Mano pomidorai šiąnakt jau miegojo šiltnamy po 4-guba agro plėvele. Kelias dienas nešiojau, bet nervuoja mane tas nešiojimas biggrin.gif Tai palikau su dėžėm apklojusi.
Atsakyti
Labas

zolia, mano visi augalai siltnamy jau kelios paros gyvena, be jokiu apdangalu, laimingi biggrin.gif
Atsakyti
Sapniau, tai gal tu kokiam Taškente jau gyveni, kad net nekloji? biggrin.gif mirksiukas.gif Naktys dar šaltos pas mus, nenoriu prarast daigiukų ax.gif . Keliems nubalo skilčialapiai unsure.gif Tai gal perdaug tos saulės vistik jiems rolleyes.gif
Atsakyti
nu baik biggrin.gif Kupisky mano Taskentas. Agro uzmesta siltnamy ant zirniu. Jei reiks, parsinesiu namo, bet kol kas nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Mano pomidorai tik vakar išsodinėti į vazonėlius. Nors jau su 2-3 lapais. Kambary dar gyvens, šiltnamis nedengtas.
O nubala nuo saulės. Nudega.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Na vakar vake taip gerai Kaune nušnojo lietus su perkūnija - tai jau užskaitau , kad atėjo Tikras Pavasaris 4u.gif Atrodo net oras kitaip kvepia širyt ...
Ar jau pasėjot kas žirnius ? Laikas manau ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 10 balandžio 2018 - 08:41