Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Gerai, kad vakar per riksmus sugrėbėme lapus iš šalikelės. Sėkmingai pelenais pavirto. O šiandien atsikeliu - po perkūnijos žolė žalia žalia. wub.gif
Laikas sėti : žirnius, ridikėlius, daigams kopūstus, svogūnus iš sėklų, morkas, petražoles, špinatus.
Atsakyti
Laba,

QUOTE(žollia @ 2018 04 09, 10:00)
Taip ir stovi vaizdas prieš akis, kai pasakoji  bigsmile.gif  Gerai įsivaizduot, kai  esi matęs vietą  ax.gif  O tai kurion pusėn kėlėt? Nors ten pas tave visur, man atrodo, šlapia  4u.gif 
Mano pomidorai šiąnakt jau miegojo šiltnamy po 4-guba agro plėvele.


Šiltnamis tame pačiame juokingame daržiuke persikraustė į kitą daržiuko galą, ten dar nėra stovėjęs, pagalvojau, kad reikia vietą pakeist.
O šlapia pagrinde prie įvažiavimo, ir pagrinde po dešine puse, o šiemet ir kairėje pusėje diiidelės balos telkšo.
Naujoji kūdra beveik iki kraštų pakilusi. Gerai, kad bent ta neišlipa lauk.
O mano pomidoriukai vieną parą balkone pamiegojo, o šiandien vėl vidun įsinešiau. Gaila mažiukų tongue.gif Gerai, kad iš sodybos padėklus parsivežiau, na tuos kur po loveliais dedasi, tai ant jų sukrauti indukai, lengva išnešt, lengva pernešt iš vienos patalpos į kitą ax.gif Daigiukų ne tiek ir daug mano šiltnamiukui.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Užvakar pasodinau žirnius. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho, kokie rafinuoti pusryčiai 4u.gif

Žirniams dar laikas, tik šiemet pas mane kažkaip ilgai šlapia unsure.gif Rytoj sėsiu ir aš. Šįryt senąjam šiltnamy radau vandenį užšalusį. unsure.gif Nuklojau pomidorines dėžes su baime. Visi gražutėliai stovi bigsmile.gif Tik tiek, kad augimo nesimato, ta vėsa daro vistiek savo. Gal šaknys tvirtesnės bus, pasimatys persodinant. ax.gif
IK, gerai, kad iškart sudeginot grėbestus , o mano liko nedeginti kaip tik ant lietaus. Tai dabar nežinau, kada ta krūva pradžius .
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, papasakok ką nors. O tai , tik pusryčius sukrauni ir - pro duris Ką augini, ką gamini,? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 04 12, 07:17)
Ingrida, papasakok ką nors. O tai , tik pusryčius sukrauni ir - pro duris Ką augini, ką gamini,? mirksiukas.gif

Įdedu skanėstų, ale niekas nebesirenka pusryčiauti, o Niurzga net vakarieniauti nebeužsuka biggrin.gif
Man dabar darbų milijonas, šiltnamis didžiulis stovi, nėr kada plėvele aptraukti, gal savaitgalį pavyks? Pikiavimai, pikiavimai, valdiškas darbas, vaikų mokslai-ir tuoj nugriūsiu patvory kur. Sodyboj po Kalėdų dar nebuvau unsure.gif Planuoju kitą savaitgalį, reikia jau aptvarkyti, paruošti ir ją turizmo sezonui.
Atsakyti
Va viską parašė SP. mirksiukas.gif
Nieko irgi nespėju.Šiemet sodyboje dar nebuvo.Visą laiką suryja kursai.Šiandien dar tv3 atvažiuoja filmuoti mūsų mokymo įstaigą,tai visi iš proto eina.Po pietų planuoju pabėgti iš anglų,nes nu visai nelieka laiko daržams.Irgi du šiltnamius pervilkti reikia,plėvelė nupirkta,o kada? ax.gif Prisisėjau krūvą visokių gėlių sausoms puokštėms,nu be proto ir pikčiausia,kad visos sudygo. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Pomidorai ne tokie gražūs,o gėlės....... blink.gif mirksiukas.gif Viskas išlekiu.Visoms darbingos dienos. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ingrida, o tu net dvejus kursus lankai ? Ne tik floristo, bet ir anglų ?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2018 04 12, 17:23)
Ingrida, o tu net dvejus kursus lankai ? Ne tik floristo, bet ir anglų ?

Anglų,ekonomikos,kompiuterių prie to paties. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,

Niurzga užsuka dažniausiai vakarais ax.gif Tai jei niekas būna maisto nepalietęs pasiimu aš ax.gif O jei kas nors būna pavalgęs, tai tada nieko neberašau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 04 12, 17:31)
Anglų,ekonomikos,kompiuterių prie to paties. mirksiukas.gif


Tada reikės tave samdytis už buhalterę 4u.gif
Atsakyti