Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Žolia, su gimtadieniu 4u.gif
Visko, ko trokšti 4u.gif
Aš arbūzus sukušau iškart į žemę ir per savaitę sudygo.
Nusibaudžiau save, sodinėjau mažus žilių ir lobelijų daigelius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniuxxxxx: 27 balandžio 2018 - 20:19
Ačiū, Liniuxxxx 4u.gif
Arbūzų sėklas padėjau irgi ant maršrutizatoriaus, kaip pomidorus. Turėtų sudygt ax.gif Beveik kasdien dar kuriam pečių - šalta dar.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Nei vakar, nei šiandien nieks pusryčiauti neina unsure.gif Ingridos gaila-ruošia, tiekia moteris, o čia ciocės išsilepinusios biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Imu kavos . Dėkui Ingrida 4u.gif
SP kai pamačiau FB tavo "turtus" , kaip Tu ir spėji ? Atominė moteris 4u.gif
Aš šį pavasarį labai nepaspėju ... Be pasižiūrių į kalendorių , taigi dar tik balandis bvaigiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2018 04 30, 11:27)
Imu kavos  . Dėkui Ingrida  4u.gif
SP kai pamačiau FB tavo "turtus" , kaip Tu ir spėji ? Atominė moteris  4u.gif
Aš šį pavasarį labai nepaspėju ... Be pasižiūrių į kalendorių , taigi dar tik balandis bvaigiasi smile.gif

Tu dar mano sodybos darbų nematei biggrin.gif Ruošiuosi žemę veisliniams braškių daigams auginti, kai apsimušiu šiltnamiuose darbus-pulsiu ten biggrin.gif
O ir valdiško darbo manęs neatleido, nors prašiausi išeiti. Buvau jau apsisprendusi išeiti gyventi "ant savęs". Sustabdė tik tai, kad pradėjo graudenti-o kaip tu pragyvensi žiemą... unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

ateinu pusryčių.
Dusia nespėju ir aš nieko, bet lygiai taip pat pagalvojau, kad dar tik balandis. Na gerai, jau gegužė, bet dar tik pirma diena. Kaip nors spėsim.
Atsakyti
Labas
as siemet ankstyva, viska sodinu, seju. Tik nedideli plota ir po truputi.
Vakar kai pamaciau kaimynes paprikas, tai vos neapsiraudojau i savas paziurejus ax.gif Susodinau siltnamy i grunta, gal jos normaliai augt prades. Arba ne.
Atsakyti
SP, bet tai kaip tu spėji su tokiom augalų plantacijo viena ir dar po valdiško darbo? Tikrai kažką tau reik galvoti
Atsakyti