Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Dusia, paprikoms atgriebti greitasis būdas - palaistyti trupučiu amonio salietros. Jeigu esi kitokio tikėjimo - tada koks dilgėlių raugas ar paraugintas karvės blynas.

Pas mane jau yra braškių ir trešnių. Šiandien nubėgau į sodą , nagi kokie gražūs agurkai, melionai, arbūzai. O kokias nuosprogas pasodinau.
Atsakyti

IK dekui. Turedama sodyba smelynuose ta tikejima praradau. Trasu nebijau. Tik  vabalu zudymo priemones labai saikingai naudoju... Ps raugalas tas pats azotas. Tik nezinai kiek jo duodi...

Atsakyti
Amonio salietra - degtukų dėžutė į kibirą 10 l vandens. Raugalas maždaug 1 l į 10 l vandens. Geriau tręšti tankiau, negu vienu metu daug. Kad neapdeginti šaknų.
Kažkada viena moteriškė pakvietė gelbėti kopūstus. Mol, patręšiau ir visai nugelto. Ogi prie šaknų dar neištirpusios krūvos salietros guli. Reiškia, po gerą saują kiekvienam. blink.gif

Laukia nuobodus darbas. Reikia sulopyti tinklus trešnėms. Pilna špokų. bash.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Lanbas rytas.
Atsakyti
Laba,

Ingrida nepyk, bet kai pamatau kiaušinius visada juokas suima biggrin.gif
Vis bandau suprast kuo IK tau taip nusikalto hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2018 06 04, 14:50)
Laba,

Ingrida nepyk, bet kai pamatau kiaušinius visada juokas suima  biggrin.gif 
Vis bandau suprast kuo IK tau taip nusikalto  hmm.gif


Čia man dietai. Apsisuku ir nueinu nevalgiusi.

Kažkoks košmaras mieste. Nors vėjas draskosi, pastatuose tvankuma. Užėjau į vieną įstaigą, prabuvau gal pusvalandį, galvojau, kad nualpsiu. Kaip moterims dirbti reikia tokiomis sąlygomis. blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na kad pusryčių maistas-kiaušinis.Aš pati kasrytą du suvalgau. ax.gif
Atsakyti
Laba,

Oi Ingrida, man tik šiaip labai smagu dėl tų kiaušinių, kad kaimietukė jųs taip nemėgsta, o jie taip dažnai pusryčiams patiekiami.

Spėju, kad šiandien grikių blynai tai nusrinksiu riešutukus ir uogeles, kažkam blynai be pagardų liks 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka


Nepapuolė į kadrą aplink skraidantys ir vaikštantys varnėnų tuntai biggrin.gif Braškes buvau priversta apdengt agro plėvele unsure.gif Nes visos, net pusžalės, iškapotos varnėnų. unsure.gif Labai vargina tas plėvelės dangstymas, kai reik laistyt ar pasiskint uogų. Bet gražu pažiūrėt, kaip paskui mamką jaunieji varnėnai bėgioja, laukdami įmetant į snapą kokio vabalo biggrin.gif
Ingrida, ar tu gėrei jazminų arbatą? man nelabai patiko, tad mąstau, ar šiemet bereik man tų žiedų džiovintis. ax.gif
Atsakyti
tik nuotrauka pamacius,jau pakvipo wub.gif Labas 4u.gif Pas mus ,tuoj nuzydes jazminas,bijunai,jau byra..Liepos tuoj tuoj.Viskas vienu metu.Lietaus nerasta,o gal kas sendien gavo?debesys juodi ,kazkur nuslinko.Pasakykit,ar gali pelargoniju pumpurai nukept?Vandens gauna ganetinai,bet tokiu keistu pumpuru yra,nei nudziuve,nei nupuve.Radau zodi/apvyte biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žolyte,aš retai geriu vienos žolės arbatą,maišau mišinius visada. ax.gif
Vienus dumplainius jau valgysiu,kiti dar žiedo nerodo net. ax.gif Vakar visą vakarą laiščiau vien gėles,žemė jau suskilųsi kaip dykumoje,nors sausiukas jau vienas žiedą sukrovė. blink.gif blink.gif
Atsakyti