Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bijau tiek toli planuoti.
Atsakyti
Laba,

QUOTE(sena pažįstama @ 2018 06 08, 05:47)
Kaip kitos? Kas nori pailsėti nuo namų ir darbų? mirksiukas.gif Negi tik mudvi su IK baliavosim? biggrin.gif


Bijau ir aš planuoti. Bijau prižadėti. MB paskutiniu metu daug komandiruočių po dvi savaites, tai net nežinau ar jis dar norės kur į gamtą. Mamos gimtadienis per jonines, bet mes prie datų nelabai rišamės, galiu pasveikinti ir prieš šlėkdama pas tave. Pergyvenu, kad darbingas šeštadienis prapuls, mat žolė iki kaklo tiesiogine prasme. Mažesnes pušeles net ratu žolę apipešu ranka, kad MB su trimeriu nenupjautų, nors pušelės jau 2-3 metų. Jų per smilgų aukštį net nesimato, o dar su apsauginiais akiniais. Dukružė viena Vilniuje, kita sodybon nevažiuoja, o dar ir aš iš rikiuotės iškritau tai viskas ant MB pečių. Bet labai noriu. Ir labai tikiuosi, kad pavyks atlėkt. Gal be MB, gal su Kaimietuke susikoperuosiu jei ji važiuos. 4u.gif

Ingrida turgelyje nebebūni ar taip greit viską parduodi ir greit dingsti? Nematau tavęs, nors beveik kasdien einu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 08 birželio 2018 - 11:30
Niurzga, kas nutiko ? Kurioje vietoje iš rikiuotės..?
Uždangsčiau trešnes tinklais, tai per mažiausius plyšius lenda. O paskui išgink kad gudrus. Šiendien vieną vaikiausi po tinklu gal 10 min, kol pati pavargau. Paskui rado pro kur išsikeberioti. Gal reikės katiną uždaryti, tai patvarkytų kokį. Nors maniškis Suodis - tinginio etalonas. Ateina namo, tiesiu taikymu prie šaldytuvo. Miau miau miau , ko,. prisprogsta. Tada vėl miau, išleisk į kiemą. Va dabar jau po langu miauksi, reiškia, išalkęs.
Atsakyti
Labas rytas,

Kaimietuke, dešinės rankos bevardį pirštuką susilaužiau, tai langetė dabar. Aišku yra dar trys pirštai, bet kadangi langetė apima ir delno šoną tai viduriniam pirštui irgi trukdo lankstytis. Tai turiu kairę ranką ir du gerai ,,veikiančius" dešinės rankos pirštukus. Su žoliapjove dirbt negaliu, vairuot negaliu... balkone agurkiukų daigai sužėlė...MB komandiruotėje. Na vyresnėlė sekmadienį grįš namo tai su autobusu kelioms valandoms nulėksim, vis kažką nuveiksim. Šiltnamiu pati sugebėjau pasirūpint, pažastėles pomidorų nuskabau, laistau, viršūnėles apsuku aplink virves...nu nors kažką galiu, dar salotų galiu parauti, o gal jau ir braškytė kokia bus...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Niurzga, sveik 4u.gif
Mačiau didelėj trešnėj iškeltus spalvotus maišiukus su rankenom, kaip aš braškėse pakabinau. Virš trešnės dar bent 1 m aukščiau iškišti . Ir trešnė pilna uogų - matyt nelenda paukščiai, kai tie maišeliai plevėsuoja. IK, ar esi bandžius maišiukus? FB kažkodėl patarinėja melynus kabint biggrin.gif . Kažin, ar paukščiai skiria spalvas? rolleyes.gif



Kavasucitrina, su gimtadieniu !
Ate42, su gimtadieniu !

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 09 birželio 2018 - 07:16
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niurzgiuk,nebuvau turgelyje šiemet dar nuo motinos dienos.Dar duoduosi su gėlėmis,trečiadienį egzaminas jau.Bet taip jaučiuosi patobulėjųsi,jau puokštę galiu suskti bet kokią. ax.gif
O braškės nelaistomos,tai toks ir derlius,džiaugiuosi palaiščius pomidorus,moliūginius visus,gėlėms ne visada užtenka jėgų. ax.gif Gerai vaikams užtenka,norisi juos atmaitinti,mažėlis beveik visai vasarai išlėks Amerikon,atrodo kuo daugiau reikia primaitinti,tai liks valgyti tik mažoji.Tai tada gal ir turgelin išvešiu? mirksiukas.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Ate,Kavasu citrina su švente.
Atsakyti
Žolia, tie atbaidymai vienai - dviems dienoms. Paskui pripranta , net prie plastikinių vanagų pripranta. Kažkiek veikia įrašyti ir leidžiami pavojaus klyksmai.
Pernai turėjau juoko. Žiūriu, ateina kaimynai prie savo trešnės, atsivelka ilgą virvę "karolių" iš tuščių alaus skarbonkių. Vargo pusę dienos, kol apipynė trešnę su ta girlianda. Kaip ir sakiau, naudos mažai, bent vaizdas džiugina. Tai antrą gal dieną suskrido pulkas paukščių, kuris nežinojo, kad skarbonkių reikia saugotis. Nunešė viską alei paskutinės uogos. biggrin.gif
Kiek atmenu, spalvų buvo visokių. ax.gif
Papildyta:
Mergytės, su gimtadieniu. Kad gyvenimas būtų gražus kaip ši diena.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Laba,

Ate i Kavasucitrina, jungiuosi prie Žolios sveikinimų, labai jau graži puokštė wub.gif

QUOTE(žollia @ 2018 06 09, 08:10)


Žolia ačiū, sveiksiu, kur aš dingsiu nesveikus ax.gif
Atsakyti
Niurzga, o kodėl negali vairuoti ? Juk du pirštai laisvi ?
Jeigu grįš mergina, tegul jinai tau bėgius perjunginėja, o nuvairuosi pati. Kai MB ranką operavo, buvo parišta. O būdavo naktinių reisų. Sodindavosi sūnų, MB nuspaudžia sankabą, sūnus bėgį įkala, ir taip važinėjo kelias savaites. Taigi su sunkvežimiu, ne kokia lengvaja. smile.gif
Iš proto išvarys špokai. Lenda pro menkiausius plyšius tinkle. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2018 06 09, 22:42)
Niurzga, o kodėl negali vairuoti ? Juk du pirštai laisvi ?
Jeigu grįš mergina, tegul jinai tau bėgius perjunginėja, o nuvairuosi pati.
Iš proto išvarys špokai. Lenda pro menkiausius plyšius tinkle. blink.gif


Mašiniukas darbe paliktas. Tavo vaikinas gi seniai su technika draugauja, o mano mergiotė vis dar be teisių. O dar jei kita ranka man bėgius perjunginėtu tai ne kažkas turbūt būtu. Be to kol sureaguoja ,,mieganti gražuolė", gal aš geriau visuomeninį transportą išbandysiu, tiek jau to. Kad taip reiktų visą vasarą važinėt tai ne kas būtu, o dabar tik vieną kartą.
Atsakyti
Labas rytas,
Ačiū, draugės, už sveikinimus ir linkėjimus.
vartotojo įkelta nuotrauka</p>
Sveik, Niurzgiuk.
Atsakyti
Pavėluoti sveikinimai mergaitėms su gimtadieniu.Žydėkit kaip gėlės. mirksiukas.gif
Kai buvau nusilaužusi riešą, negalėjau vairuoti, nors pirštai buvo laisvi.Net ir iš gipso išėmus į reabilitaciją kurį laiką dar buvau vežiojama, tik paskui pradėjau pati.Kai žinai kad ranka negali pasitikėti, negali atsiremti, duoti jai jėgos.Man kairė buvo, tai, sakykim, reikia pavaras perjungti, lieka ant vairo ranka, kuri daugiau tik padėta, be jėgos ir nejudanti.Bijojau, nes tada mašina lieka kaip ir nevaldoma ax.gif
Bet dabar jau dirbu viską su ja, na gal tik 20 l kibirą vandens dar neneščiau.Neskauda, bet jausmas tai negeras ax.gif
Sausra jau nebesiskundžiu, pas visus tas pats, bandžiau bulvių pasikasti sodintų lysvėje po agroplėvele balandžio 9 d.Valgomos, jau kiaušinio dydžio yra, daug smulkių, bet bulvės kitos vos ne kvadratinės, kampuotos, ne ovalios (Adora veislė).Mano sunkiame molyje vargšės nepajėgė pastumti kietos sausos žemės.Kasant drėgnos žemės nerasta, nors buvo mulčiuota šiaudais, apie kiaušiniavimą, kad tik didesnes pasiimti, kalbos nėra, kieta kaip plyta žemė.
Šienas daržinėj, žalias, kvepiantis, lietaus negavęs.Nesam niekada tokio turėję...Atolo kol kas nebus, laukai išdžiūvo, nurudo. Gyvenam viduryje gyvenvietės, įprastinė muzika buvo, tai vienam tai kitam kieme burzgianti žoliapjovė.Šiandien net keista-absoliuti tyla, nėr ko pjauti biggrin.gif
Atsakyti