Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas

Aciu uz sveikinimus wub.gif

Vat lietaus tai darzas negavo, zada per Jonines, ziuresim kaip cia wub.gif bus ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Pas mus šiek tiek palijo, dulkes surinko. Bet augalams tai menka pagalba, žolė išdegusi. Nors Jonines tradiciškai prognozuoja su lietum biggrin.gif .
Atsakyti
Sodybietes,su prabegusiais gimtadieniais.As kaip ta girnapuse,kol prisiruosiu,kol parasau...Laukiam Jonu,juk jie visa laika apsim....,tai ir darzam gal pakaks biggrin.gif Zole isdegus,bet vakar sienaut vistiek teko,smilgos,rugstynes,ir dar biesas zino kas.Buvau vysniava,su pilku atspalviu,surinkau su visom skruzdelem ir purvu.Skruzdeliu mase,lenda i namus,apie kitka nesneku.Laistom darzus,suliny,jau tik rentinys vandens.Ziopli pagavom,nepasidarem papidomo krano prie grezinio...reiks daryt.Gyveni ir mokaisi rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Lyja lyja lietus ! bigsmile.gif Kažin, kaip arbūzai atlaikys? Niekuo nepridengiau, virkščios ilgos. Į daržą tik rytoj save nuvesiu . Kaip bus , taip bus gerai- svarbu , kad palijo . ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 06 21, 22:50)
Lyja lyja lietus !  bigsmile.gif    Kažin, kaip arbūzai atlaikys? Niekuo nepridengiau, virkščios  ilgos.  Į daržą tik rytoj save nuvesiu . Kaip bus , taip bus gerai- svarbu , kad palijo . ax.gif

Pernai Vilnius skendo, šįmet-keliolika lašų nukrito unsure.gif Per Vilnių anksti ryte važiavau-visur asfaltas sausas...
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus irgi asfaltas sausas,skaitosi palijo. bigsmile.gif Žemaičiai viską susigriebė. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

imu salotas.
Ingrida, lyg skirtinguose miestuose gyventume. Oi kaip vakare smagiai ir ilgai lijo prie mano namų, su žaibais, su griaustiniais bigsmile.gif Net balkonan buvom išlindę pažiūrėt, pasiilgę tokio vaizdo. Tikiuosi, kad ir sodybai bent keik kliuvo.
Beje mačiau, kad virš tavo namų dangus šviesesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 22 birželio 2018 - 07:42
Laba 4u.gif
Nieko tie žemaičiai nesusigriebė tongue.gif biggrin.gif Dar reiktų lietaus, kad įmirktų. Net mano smėlis neperlijo - burokėliui įkišt per sausa žemė ax.gif Gal atpūs dar lietaus nuo Klaipėdos, ten lyg ir dabar lyja ax.gif O pas mus saulė šviečia protarpiais pro praplaukiančius debesis smile.gif
Atsakyti
Niurzga, įtariu šiandien mano lietų susigriebei. ? Ganiau ganiau debesį , bet man nė lašo. Virš miesto turėjo kliūti ir virš tavo sodybos.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Bangele,su Tavo švente.
Atsakyti
Laba,

Bangele,
Reikalingas paukščiui skrydis svaigus,
Toliai beribiai ir žydras dangus.
Kalnas ilgis ramybės bei vėjo gaivaus,
Žiedas trokšta tik bučkio saulės švelnaus.
O žmogui reik laimės, meilės, sėkmės,
Gimimo dieną to linkiu iš širdies!



Kaimietuke nei mieste nei sodyboj nebuvau. Mamos gimtadienis šiandien tai nuvežėm į Jonavos rajoną, į basų kojų taką. Tada piknikas... Tad akeletas lankytinų vietų na ir tik neseniai grįžau. Mieste balos. Vadinasi lijo. O kas sodyboj, ryt sužinosiu.
Atsakyti