Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(žollia @ 2018 06 16, 22:55)
Ate, o Geranium Kiss ar nereikia žiedų mažint? Beprotiškai daug žiedų bigsmile.gif  Ir tik kokie 6 lapai  ax.gif

Laba,
Ne, ne. Ten toks augalas. Nedideli tie pomidorai, kaip slyva panašiai. Čia viena kekės dalis.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bijau, kad neatlūžtų šakos, nes žydi aukštai. Tai įkaliau tokį pagalį su skersine lentute ir ant jos padėjau žydinčią kupetą rolleyes.gif Lenktis prie žemės neišeina, nes iš kitos pusės vėl tokia pati kekė doh.gif Vaizdas beprotiškai gražus wub.gif , tik neįsivaizduoju kas bus, kai vaisiai užaugs ax.gif Ne be reikalo pavadinimas „ pelargonijos bučinys" biggrin.gif
Dusia, o krapų žiedynus reik žydinčius džiovint? Ar jau su sėklom? Žiūriu, kad jau dauguma pradeda žydėt. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 17 birželio 2018 - 09:28
Žolia, o vanagas paukščiams baidyti ? Nelabai bijo.
Kasdien po kelis nudobiu pasigavusi, jau kaip užkniso. Priskyniau iš trešnės viršūnės šiandien kibirą uogų. Dar koks kibiras nuryta net per tinklą. bash.gif O Jurgitą visą alei vienos nunešė, nes neturėjau didelio tinklo. Apvyniojau mažesniu, bet per menkiausią plyšelį lindo. Išskinsiu šiandien dar braškes, gal paskutinį kartą. Mažosios vėlyvo mezgimo negyvai sudžiūvę, nors ir laistoma buvo.
Atsakyti
Nu negavau dar vanago unsure.gif Matau sekimo istorijoje, kad yra LT jau nuo savaitės pradžios, bet nieks man jo neatveža unsure.gif Tai ir laikau braškes pakavojusi po agro danga smile.gif Mano braškes gal dar išgelbėjo tai, kad pavasarį apkroviau žole. ax.gif Vakarais grambuoliai labai zvimbia aplink ... Jau bus prišikę vėl visur tų savo lervų bash.gif Kažin, jei taip dabar prilaisčius pakraščiais su amoniaku? Gal jiems nepatiktų ir artintis? Kitu atveju, braškėms kaput nuo tų lervų . Nes darab Pandora žydi, tai tą eilutę palikau neapklotą, kad bitėsa priskristų . ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 17 birželio 2018 - 12:45
Laba,

mieste karkvabalių buvo, o vat sodyboj nakvojom, nei vieno nebuvo. negi reiks kurmiams padėkot. jau buvau bepradedanti pykti ant kurmiarausių. lietaus nėra, tai ta išversta žemė ir matosi ant žolės paskleista. kai lyja tai žolytė greit praauga ir pieva vėl tvarkinga, o dabar tuoj vien po žemę braidysiu.
Trešnės nedengiau, nulesė, uogų nedaug buvo, o be to kažkodėl karčios. Beje jos beveik kasmet karčios ir niekaip nesuprantu kodėl jau sakiau eisiu kibirą cukraus tirpalo gamint ir laistyt tongue.gif
Braškės keptos-vytintos, o pas mane tik neseniai derėt pradėjo, dar tik šį trečiadienį pirmą kart savo uogų nusiskyniau. Jei gerai palytu, gal dar kartais užderėtu uogyčių.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

OMG kokie prabangūs pusryčiai bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Niurzga @ 2018 06 17, 23:36)
Laba,

mieste karkvabalių buvo, o vat sodyboj nakvojom, nei vieno nebuvo. negi reiks kurmiams padėkot. jau buvau bepradedanti pykti ant kurmiarausių. lietaus nėra, tai ta išversta žemė ir matosi ant žolės paskleista. kai lyja tai žolytė greit praauga ir pieva vėl tvarkinga, o dabar tuoj vien po žemę braidysiu.
Trešnės nedengiau, nulesė, uogų nedaug buvo, o be to kažkodėl karčios. Beje jos beveik kasmet karčios ir niekaip nesuprantu kodėl jau sakiau eisiu kibirą cukraus tirpalo gamint ir laistyt  tongue.gif 
Braškės keptos-vytintos, o pas mane tik neseniai derėt pradėjo, dar tik šį trečiadienį pirmą kart savo uogų nusiskyniau. Jei gerai palytu, gal dar kartais užderėtu uogyčių.

Negalvok, kad kurmiai visus karkvabalius išrenka biggrin.gif Tik tuos, kur rausimo take pasitaiko, o kitur jie ir toliau sėkmingai graužia šaknis. Kurmis dažniausiai varinėja tais pačiais urvais. 2 kelmus braškių nuvertė karkvabalis . Kasiau, kol radau, jau buvo pakeliui prie naujo krūmo. mad.gif Bet tokio didumo lerva, kad kinietis būtų privalgęs iš jos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 06 18, 08:29)
Negalvok, kad kurmiai visus karkvabalius išrenka  biggrin.gif  Tik tuos, kur rausimo take pasitaiko, o kitur jie ir toliau sėkmingai graužia šaknis. 


Vadinasi pas mane visur išrenka tongue.gif Nes panašu, kad tuoj sveikos vietos ant žolės neliks. O jei rimtai tai žinau, be to žinau kiek vienas kurmis pajėgus suėsti, tai guodžiuosi bent tuo, kad tų bjaurybių kurmių dėka bent kiek sumažės, nes prieš porą metų ir vaizdas ir garsas vakarais nuo karkvabalių klaikus buvo.
Atsakyti
Niurzga,gal tavo trešnės rausvos. Irgi turiu veislę, kuri yra kartoka, bet kai prinoksta, tai labai sultinga. Pripratome, ir man ji beveik skaniausia.
Atsakyti
Geltonos rausvu šoneliu.
Atsakyti
Tai ir pas mane tokia pati. Bet jau derlinga - šakos lūžta.
Atsakyti