Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Imu Ingridos pusrycius pietums.... O kazkur lyja? Mano kaime ne... 

Atsakyti
Palijo nors tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 08 11, 14:21)
Palijo nors tiek. mirksiukas.gif

Lijo vakar, lijo naktį, lyja dabar. Ramiai, be vėjo, viską žemelė pasiima. Spėja sugert. Atsidarius visus langus ir duris. Gaiva.
Atsakyti
Lyja atseit visą dieną. unsure.gif Szkoda gadac , kaip lenkai sako. Net balų nesimato. 5 mm per dieną, tai ar čia lietus.
Iš to pykčio priviriau didelį puodą cukinijų uogienės su apelsinais. Rytoj laukia pomidorai ir obuolienė
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2018 08 11, 21:05)
Lyja atseit visą dieną.  unsure.gif Szkoda gadac , kaip lenkai sako. Net balų nesimato. 5 mm per dieną, tai ar čia lietus.
Iš to pykčio priviriau didelį puodą cukinijų uogienės su apelsinais. Rytoj laukia pomidorai ir obuolienė

Pas mus apir 19 !val nustojo. Išėjau pasikapstyt. Nematavau, bet žemė gilisi drėgna. Pienės lengvai su visa šaknim išsitraukia. Dabar vėl lyja irie smarkinas. wub.gif ramiai, ramiai. Ryt gal braškes sutvarkysiu. Gal....
Šiandien iį alyvinių išviriau obuolienės, gal pusantro litro. Bus porai mdtų. Slyvienės apie litrč ir gervuogių. Pastarosios kažkokios aitrios gavos. Uogytės cielos liko, ksžkw n e taip gal dariau. Pirmw kartą virisu. Sueis į arbatą. Va slyvienr tai ksu labai skani gavos. Ryt gal dar virsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 11 rugpjūčio 2018 - 21:35
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš šiandien virsiu slyvienę,reikia tik nepamiršti uogienės cukraus nusipirkti. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, o Molėtų rajone vakar kad pradėjo lyti nuo 15, tai apstojo apie 16, davė valandą man braškių ūsus nusipjauti, paskui vėl kad lietus davė... O Vilniuj, sūnus sakė, plaukė viskas... unsure.gif
Atsakyti
Kaip tau gerai. O man vis pro šalį lietus.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas.
Na ką, panos, ruošiatės maudymkes, rankšluosčius, tinkamą sportinę aprangą, batus(jei ką-ir basomis galima biggrin.gif ), planuojamės į vasaros uždarymą bigsmile.gif Kadangi bus pirmas bandymas(o gal ne pirmas?) susitikti ne rudenį, ne pavasarį, o VASARĄ, kai oras dar šiltas, kai derlius dar daržuose ir nėra skubos jo nuimti, kai galima skirti poilsio minutę(valandą, dieną) tik SAU!
Primenu, kad laukiu jūsų šį šeštadienį, rugpjūčio 18 dieną, 13 valandą Molėtų rajone. Jei kas nepamena adreso ar nori ir nebuvusios prisijungti-į až 4u.gif
Pamušim kamuolį arba jį paspardysim, paskui maudynės dar šiltame ežero vandenyje, jei oras bus vėsokas-ką mums, tokioms moteriškėms bigsmile.gif , reiškiasi pasišildyti saunoje su druskos ir medaus SPA. Žodžiu, jokių keitimųsi, jokių augalų, tik užkandžiai, gėrimai ir NORAS ILSĖTIS SMAGIOJE KOMPANIJOJE!
Jei kas norės nakvoti-jokių problemų! Gausite kitą namelį, miegokit į sveikatą mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,

SP jau žinau kada dirbu ax.gif 17 d. visa para, nu turėčiau atvažiuot, tik labai mieguista, akytės lips iš nuovargio, bet gal kaip nors. Noriu maudytis ežere, noriu į pirtį... visko noriu. Jus visas pamatyt noriu...
Atsakyti