Įkraunama...
Įkraunama...

SODYBA

Sodybą išnuomavau kitiems...

Visumoj įsižeidžiau ne dėl to, kad nesusirinkome, o kad per savaitę neturėjote laiko prisėsti ir pranešti, kad neatvyksite.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba,

imu amerikietiškus blynelius ax.gif Bet kavą kažkam palieku mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Ui, koks mėlyynas pienas ax.gif
Tai ką, ruduo ruduo artyn ax.gif Jau ir derliai mažyn- kas sukonservuota, kas supuvo biggrin.gif Nors pomidorų dar turiu, kartą su soda ir muilu nupurškiau, reiktų ;akartot. Visai smagu šviežią pomidorčiką burnon įmest tiesiai nuo krūmo. smile.gif Labai patiko Black Chery wub.gif . Nu toks skanumas+ 1 kąsnis, nu man tai labai. Kaip aš jo iki šiol neturėjau rolleyes.gif . Gonziko dryžis man dar labai patiko, De barao black, geranium kiss, . Nu tie visi tokie mažesni. Nes tų didžiųjų paskirtis padažui ir sultims. Skanūs ir didieji, bet tiesiog per didelis vaisius, kad imt prikąst prie lašinių. smile.gif Iš tikrųjų, tai šiemet pas mane absol visi skanūs.
Pavasarį iš Žalios stotelės buvau pirkusi avietės Polka 1 daigą, taip ir neprigijo. Jau ne pirmą kartą iš ten man augalai neprigyja. Kažin, ar sodintoja bloga, ar tie augalai jau būna mirę bestovėdami ten unsure.gif
Dukrą išlydėjau , pasidarė akių operaciją grįžusi . Lyg ir vviskas gerai, nors prieš tai bandžiau atkalbėt ax.gif . Viena pažįstama po 5 metų vėl akinius užsidėjo, tad visokių baimių esu pilna. Per pusę metų galutinai susitvarko regėjimas.
Atsakyti