Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Sodybą išnuomavau kitiems...

Visumoj įsižeidžiau ne dėl to, kad nesusirinkome, o kad per savaitę neturėjote laiko prisėsti ir pranešti, kad neatvyksite.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba,

imu amerikietiškus blynelius ax.gif Bet kavą kažkam palieku mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Ui, koks mėlyynas pienas ax.gif
Tai ką, ruduo ruduo artyn ax.gif Jau ir derliai mažyn- kas sukonservuota, kas supuvo biggrin.gif Nors pomidorų dar turiu, kartą su soda ir muilu nupurškiau, reiktų ;akartot. Visai smagu šviežią pomidorčiką burnon įmest tiesiai nuo krūmo. smile.gif Labai patiko Black Chery wub.gif . Nu toks skanumas+ 1 kąsnis, nu man tai labai. Kaip aš jo iki šiol neturėjau rolleyes.gif . Gonziko dryžis man dar labai patiko, De barao black, geranium kiss, . Nu tie visi tokie mažesni. Nes tų didžiųjų paskirtis padažui ir sultims. Skanūs ir didieji, bet tiesiog per didelis vaisius, kad imt prikąst prie lašinių. smile.gif Iš tikrųjų, tai šiemet pas mane absol visi skanūs.
Pavasarį iš Žalios stotelės buvau pirkusi avietės Polka 1 daigą, taip ir neprigijo. Jau ne pirmą kartą iš ten man augalai neprigyja. Kažin, ar sodintoja bloga, ar tie augalai jau būna mirę bestovėdami ten unsure.gif
Dukrą išlydėjau , pasidarė akių operaciją grįžusi . Lyg ir vviskas gerai, nors prieš tai bandžiau atkalbėt ax.gif . Viena pažįstama po 5 metų vėl akinius užsidėjo, tad visokių baimių esu pilna. Per pusę metų galutinai susitvarko regėjimas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi pomidorų dar šakos lūžta,kaip išprotėję. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
IngridaB gal turi dumplainių uogienės receptą ?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2018 08 21, 09:50)
IngridaB gal turi dumplainių uogienės receptą ?

Jokio recepto,dedu iš akies.Citrinas supjaustau su žieve visa,dumplainius irgi supjaustau,cukrus ir verdu.Gali vanilės įmesti.Skanaus. 4u.gif Niekada nieko nesverioju,net tortą kepdama. ax.gif
Atsakyti
Žolia, kokia kaina akių operacijos ? Maniškė vis svaigsta darytis.

Šiemet su konservavimais truputį apsiraminau. Gal tik pomidorų sulčių ir padažo daug dariau. Jokių uogienių. Ai , iš cukinijos su apelsinais tik priviriau puodą.
Atsakyti
IK, dabar akcija klinikoje „naujas regėjimas", tai 850 € kainavo su konsultacija. O kitur mačiau 900-1000. Daro tik tada, kai jau bent kelis metus yra nusistovėjęs pastovus skaičiukas ir tik nuo 18 metų. Yra keli operavimo metodai, pagal akies būklę pritaiko tinkamiausią: lasik, lasek, šaltas lazeris. Gal ir dar kokie, nelabai aš domėjaus. Dukra pati mokėjo, pati ir sprendimus priėmė. Aš jau nebeturiu žodžio tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 21 rugpjūčio 2018 - 20:17
Laba,

draugė darėsi akių operaciją, tai atsidžiaugti negali. O aš prieš metus vasarą buvau konsultacijoje, man reikia kitokios operacijos, keisti rageną, bet pradedant tuo, kad labai brangu t.y. reikia 3000, baigiant tuo, kad reikia operuoti abi akis, negaliu vienos operuot, kitos ne (o dešinė akis mane tenkina ir taip) teko šios minties atsisakyti. Be to gali būti gan ilgas pereinamasis periodas, kol akys galutinai apsipras su nauju vaizdu, o man gi dirbti prie kompo reikia. Negaliu pusę metų žabalinėt. Ir dar + prie operacijos kainos reiktų pridėti akinukų kainą, kurių man reiktų kol akys galutinai priprastų prie naujo vaizdo. Nu žodžiu nuėjau ir išsirinkau akinius, maksimaliai patogius, stiklus su visais įmanomais privalumais, apsaugos nuo UV, nuo rasojimo, stiklų ploninimas... o taip nenoriu akinukų unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti