Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(IngridaB @ 2017 01 11, 09:19)
Palikau kotelį,o ir ne pirmi metai tikrai žinau tie kriaušės formos,paskui tie tamsiai žali,gerai laikosi.Šiemet kažkaip darbe rūsy labai drėgna,vieną parsinešiau virtuvėn,tas tamsiai žalias gerai laikosi.O ir įtariu nepilnai sunokę kai kurie moliūgai buvo. ax.gif O obuoliams labai patinka drėgmė,puikiai laikosi,bulvės irgi. mirksiukas.gif


Moliūgai nemėgsta drėgmės. Man tai patinka , kad jokių spec. salygų jiems nereikia, gyvena sau bute . Šaip tai visi Butternutai ( kriaušės formos biggrin.gif ) yra sunaudojami iki kalėdų . Paskui ir nesilaiko ir nusaldėja.
Atsakyti
man tie sviestiniai tai nusausejo,nors laikomi tikrai ne sausai yra
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 11, 10:10)
man tie sviestiniai tai nusausejo,nors laikomi tikrai ne sausai yra


Moliūgai , kaip ir pomidorai - skonį lemia veislė smile.gif
Atsakyti
Laba,

o mes šiemet kažkaip moliūgų nevalgom. Vienas supuvo, tai pamatėm kai jau bala ant grindų atsirado, iš viršaus nesimatė, kad genda, o nesusiprotėjau reguliariai pavartyt patikrint.
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2017 01 11, 10:56)
Laba,

o mes šiemet kažkaip moliūgų nevalgom. Vienas supuvo, tai pamatėm kai jau bala ant grindų atsirado, iš viršaus nesimatė, kad genda, o nesusiprotėjau reguliariai pavartyt patikrint.


O mes šiemet kaip niekad daug moliūgų suvalgėm smile.gif Nes auginau tik skanius ( man ) , jokių didelių , jokių "žuvies taukų skonio " . Mažiukas moliūgėlis , prapjovei , sunaudojai ir vargo nėr .
Atsakyti
jungiuos i nauja tema smile.gif aciu smile.gif

jau prasidejo svajos apie seja smile.gif)) einu ieskot agurku auginimo gudrybiu biggrin.gifD

parekomenduokit papriku, kurios riebesnes uzauga, mano visos kaip popierines smile.gif

as visokiu mieliniu dalyku aliejuje jau nebekepu, naudoju lydyta sviesta - tai visai kitas skonis, tiesiog puikus, nors ir itin retomis progomis gaminu tokius dalykus
Atsakyti
Aš aliejuj retai kada verdu, nu bet kaip skanu kokie čeburekai retkarčiais ax.gif
Atsakyti
Retai ir aš ką riebaluos verdu, bet, jei jau užsimanau žagarėlių, spurgų ar pan , tai naudoju kiaulės taukus, o ne aliejų.Sviestą gi pasidarydavau, į troškinius dėdavau, bet niekada jame nekepdavau kokių spurgų.Jėtau, kiek daug tokio sviesto reiktų, net man, turėjusiai savo karvę, tai būtų per daug brangu.O ir tas sviestas taip lengvai nepasidaro, mažai lieka išlydžius.O paprasto naminio sviesto visada turėdavau.Kaip ne kartą esu sakius, esu prasta gaspadinė, sviestas man ant duonos , na dar į košę dedamas, o ne jame kepama.Kiaušinius ant lašinių kepu ax.gif
Aš nieko dar neperku, nieko nežiūriu, piktinuos , kad FB jau visi pomidorus sėt ruošiasi.Dabar man žiema, užsiimimėju rankdarbiais, tuo džiaugiuosi, ir pavasario nelaukiu biggrin.gif
Atsakyti
num nezinau, grynai svieste tai neverdu, bet pora kart metuose kepu tarkim beliasus jame, na nemazai iseina, gal 1/3 kibiriuko , o tuos kibiriukuis (500g) lenkijoj nusiperku po 2,5-3 euro - tai kaip ir ne tragiska manyciau? ypac kai vos pora kart metuose per vaiku gimtadienius (kadangi sveciams labai gerai sueina)

Bangelee, kai savo ukis - visiskai kitas reikalas smile.gif as irgi kitaip elgciausi, jei gyvenciau gamtoje ir tureciau uki, bet deja, nei mano charakteris tam netinka, nei galimybes, taigi kaip gaunasi taip, bet lydytame svieste man tiesiog skaniau, as esu ismeginus visokiausius taukus - kiauliu, zasu, vistos, na man ne, as apskritai kazkokia vegetare darausi, mesa nebeskani, nieko nenoriu... lasinuku pavalgau, bet kepti juose nepatinka smile.gif bet aliejaus as irgi nevartoju visai, neskanu man smile.gif zodziu su skoniu kazkas pasidare, net koldunu nebenoriu, kuriuos nuo vaikystes dievinu, o norisi agurku, zuvies, salotu ir riesutu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 11 sausio 2017 - 13:33
O aš visai tinginė , nieko neverdu riebaluose... Pati valgyt nelabai galiu , vadinasi ir šeimynai nereikia. O jie ir neprašo .
Baric dėl paprikų tai galiu rekomenduoti IK rekomenduotas:Roberta, ,
Robertina.
Nors jei tu žadi auginti šilnamyje geriau būtų aukštaūgės. Aš auginu tuneliukuose, daug , apie 50 vnt ,tai visada sėdama žiūriu kad būtų ankstyvos ir žemaūgės. Nesėsiu nei paprikų nei baklažanų be vasario pabaigos . O pomidorus apie kovo vidurį .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 11 sausio 2017 - 13:48
mano pernai zemauges buvo, visai gerai tam siltnamy, nes sodintos prie pat pleveles, tai pomidorai nuzstojo ju
Atsakyti
jeigu lygint alieju ir kiaules taukus, tai bet ka kepant žymiai mažiau riebalu itraukia taukai negu aliejus koks jis bebutų, mes pagrinde naudojam žasu taukus
Atsakyti