Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(IngridaB @ 2018 10 19, 09:05)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dusia,na išsamiau kodėl netinka?Pirmą kartą girdžiu.Man tai jau virš...........mažoji,kad ir padariau tikiu,kad nevalgys,na jau taip išsidirbinėja,sūnus gal valgys?Kai ligašiukas yra,marti?Vat marčiai jau netiks.


Per FB sklaido toks mitas, kad moterims sukelia vėžį biggrin.gif Ne vyrams, o moterims biggrin.gif Nežinau, kuri čia taip sukūrė ir tokį pletką paleido, bet pasigavo šios minties neviena moteriškė ir bijo vartoti dabar tokią gerą uogą.
Manau, kad kas kas, bet tikrai jokie augalai jokių vėžių nesukelia. 4u.gif Kitas dalykas-reiktų, matyt, jų per vien ir valgyti kilogramais kasdien, kad bent imtų kenkti kažkiek. O kai vartojama po šaukštelį-tai tik vitaminų bomba. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Apie vėžį negirdėjau . Aš skaičiau straipsnį , kad skatina kraujavimą . Tai MM gali būti labai labai gausios jei pavartosi kokią savaitę. Bet jau rašė tam straipsnyje , kad moterims reiktų atsargiai ypač kas turi probelmų su MM . Nebandžiau , negaliu pasakyti ar tikrai . Vyro teta buvo padarius tai MB ir sugėrė smile.gif Vyrams , vaikams ir vyresnėms moterims puikiai tinka .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2018 10 19, 09:55)
Apie vėžį negirdėjau . Aš skaičiau straipsnį  , kad skatina kraujavimą . Tai MM gali būti labai  labai gausios  jei pavartosi kokią savaitę. Bet jau rašė tam straipsnyje , kad moterims reiktų atsargiai ypač kas turi probelmų su MM  . Nebandžiau , negaliu pasakyti ar tikrai . Vyro teta buvo padarius tai MB ir sugėrė smile.gif Vyrams , vaikams ir  vyresnėms moterims puikiai tinka .

Aš apie kraujavimą negirdėjau, o tokia arši diskusija vyko-sukelia putinai vėžį ar nesukelia biggrin.gif Manau, kol neišbandysim savo kailiu, tol negalėsim tiksliai pasakyti 4u.gif
Šįmet putinų neturiu, bet kasmet jų pasidarau. Aišku, girdau visus(ir save) tik kai peršąlam, hm, esu pakraujuojanti, tokia paplaukiojanti net, neatkreipiau dėmesio, ar ten man mažiau ar daugiau buvo hmm.gif Kai nežinai-tai ir gyveni ramiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2018 10 19, 09:25)
Aš apie kraujavimą negirdėjau, o tokia arši diskusija vyko-sukelia putinai vėžį ar nesukelia biggrin.gif Manau, kol neišbandysim savo kailiu, tol negalėsim tiksliai pasakyti 4u.gif
Šįmet putinų neturiu, bet kasmet jų pasidarau. Aišku, girdau visus(ir save) tik kai peršąlam, hm, esu pakraujuojanti, tokia paplaukiojanti net, neatkreipiau dėmesio, ar ten man mažiau ar daugiau buvo hmm.gif Kai nežinai-tai ir gyveni ramiai biggrin.gif


O aš neskaičiau apie vėžį smile.gif Tai esu rami smile.gif FB aršiausi vis dar tiki kad rūkas susargdina pomidorus . Ir nebadyk jiems paaiškinti, kad maras ....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na ką pas mus -3. blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2018 10 19, 08:29)
O aš neskaičiau apie vėžį smile.gif Tai esu rami smile.gif  FB aršiausi vis dar tiki kad rūkas susargdina  pomidorus . Ir nebadyk jiems paaiškinti, kad  maras ....


Nesu Fb. Bet jeigu ten ginčijasi tokios debiloidės, tai gal net neverta ten norėti.
Tai ir putinų tema ginčai tokiame pat lygyje.
Bet kokia informacija patikiu tik tada, kai būna atlikti moksliniai tyrimai, su išvesta paklaida, moda ir mediana. Ir tai ne visada. Pati esu dirbusi mokslinį darbą , tai žinau, kaip reikia pritempti duomenis. Kitaip disertacijai galas. Visa laimė, kad tokios vienadienės tiesos nukišamos giliai į lentyną ir niekas daugiau jomis nesidomi.

Beje, putinų jokiame pavidale nemėgstu. Man jie smirda. Radau turguje labai skanių dalykėlių. Pavadinta gudobelės- šermukšnio hibridu. Nieko nesakiau, tegul vadina kaip nori. Man labiausiai įtartina, kad tarpgentinis hibridas. Suvienodinti chromosomų skaičių ne taip paprasta. Man atrodo, kad ten būta saldžiavaisio šermukšnio, greičiausiai Granatnaja. Didelės vyšninės uogos, karstelėję ir kartu saldžios. Reikės nusipirkti, pabandyti kažką sumeistrauti iš jų.
Dar pavasarį žadu pirkti sodinuką.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Negundyk čia tais pyragėliais. Man negalima. tongue.gif

Tai ką, merginos ? Baigiasi gražus rudenėlis. Šiandien pagalvojau, kad reikia pasirinkti gražių , tokių neparudavusių klevo lapų. Bandysiu kapuose padėlioti į puokštes. Ko gero, naują madą pradėsiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
IndridaB ar pavyko sūrį išimt iš cepelimaišio ? Man tai gerai imasi .

IK žinok FB yra ir gerų patarimų smile.gif SP pasidalina gerais patarimais apie braškes 4u.gif 4u.gif 4u.gif . O šiaip tai internete yra tiek kvailų faktų smile.gif nebe tiek laikai , kad kas parašyta, tas tiesa.
Atsakyti
Liuks Dusia išsiėmė.Ilgokai tik palaikiau. mirksiukas.gif Dabar džiūna ant radiatroiaus,orkaitėje pomidorai džiūna. ax.gif
Mačiau mačiau SP patarimus,dar praėjau pro dėžes braškių,tokių gražių ūsų prileido.Gal po lapkričio 1 nebus per vėlu imti ūsus?Į kurias dėžes pamečiau vištų mėšliuko,daigai-pasaka. wub.gif wub.gif Viena braškė sirpina uogas šiltnamyje. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Taigi FB dyyyydelis šiukšlynas. Surask tą aukso grūdą tarp šimtų puslapių nesąmonių. Man paprasčiausiai laiko gaila.

O aš dar spanguolių nenusirinkusi. Užtat beveik kasdien valgome žiedinius kopūstus.
Atsakyti