Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Iš Kaimo @ 2018 10 24, 18:59)
tomato.gif  tomato.gif Nu ką galiu su savimi padaryti. blink.gif Mano horoskope parašyta : "nuo 25 metų nustoja mokytis ir pradeda mokyti kitus". Viskas, ainu paskaitysiu detektyvą. Reikia mokytoją smaugti nuo mažo.


Tai laikas eit i FB ir mokyt daržus sodint biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Auditorija plati .

IK ta info kurią tu renkeisi įdomi 1 procentui žmonių. Like 99 užsiima tiek gyvenime tiek FB niekais smile.gif

Nor yra FB ir mokytojų : Albertas Skurvydas, buvęs Lietuvos sporto universiteto rektorius dalinasi naujausia info savo srityje. Su nuorodom į užsienietiškus mokslinius straipsnius,
Naudinga info masažistams, sporto treneriams, sportininkas ir tt ... Savaitgaliais nemokamai veda paskaitas .
Aurimas Guoga ( ne lošėjas , tik bendravardis ) užsiima toros studijavimu. Kam įdomu kitoks požiūris į tuos pačius dalykus . Jo postuose irgi yra nuorodų į užsienetiškus straipsnius tyrimus knygas ...
HM , dažo , sodo temomis lietuviškam FB guru neturim ...
PVZ pas liečia mano darbą - tai FB gupė yra tikrai profesionalesnė negu buvo TAX lt. Ten visi su Nikais sulindę bele ką kalbėdavo . Žinoma jokių ten mokslinių tyrimų mano sritiyje nerasta, tik nuorodos sudėtos į įstatymus smile.gif
O mezgėjų , o siuvėjų grupės ... akys raibsta smile.gif
Net aš siuvimo mašiną išsitraukiau iš spintos po 20+ metų.

Bangele tikrai nediskutavom , nes aš nesiveliu į pokalbius FB , neturiu kada .
Ate42 kiek žinau FB neturi .
Mesindžerio patogumą net mano MB įvertino , kai vaikai ne Lietuvoj .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 24 spalio 2018 - 20:00
Jeigu visos buhalterės profės iš Taxo pabėgo į FB, reikia ir man ten registruotis. O tai man, kaip buhalterei - mėgėjai ten buvo neišsemiamas žinių šaltinis. Visi blankai iš ten atsisiųsti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ar sušalote visos ? Ištisą dieną lijo, negaliu atšilti iki šiol.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2018 10 25, 20:29)
Ar sušalote visos ? Ištisą dieną lijo, negaliu atšilti iki šiol.

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Panašiai,turguje iki pirmos tik ištvėriau,eina sau kaip drėgmė iki kaulų smelkiasi. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Tokie mano skonio pusryčiai. Ar man vienai viskas ?

Nelytų, tai keliaučiau į kiemą, jurginus iškasioti, kardelius. Kanos dar viena kita žydi, gal palikti kol kas. Dar petunijos ir rožės visame gražume.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2018 10 27, 15:53)
Tokie mano skonio pusryčiai. Ar man vienai viskas ?

Nelytų, tai keliaučiau į kiemą, jurginus iškasioti, kardelius. Kanos dar viena kita žydi, gal palikti kol kas. Dar petunijos ir rožės visame gražume.

Aš kiemus šluoju, lapų daug tongue.gif Dabar tokia problema, kad nebegalima dėti lapų į šiukšlių konteinerius, susitatėm maišus, ruošiamės vežti į spec.aikšteles. Tik tos aikštelės dirba nuo 8 iki 17, kaip spėti dirbančiam žmogui nuvežti? unsure.gif Kompostinės dėžės visos nebespėja jau perdirbti, jose kalnų kalnai senų žemių, vejos, daržovių, gėlių stiebų. Jei uždėsiu lapus-gausis Uralo kalnai biggrin.gif Kažin, o jei lapus susmulkinčiau ir apdengčiau braškes? Neįneščiau kokios ligos? Šiaudų šįmet neturiu...
Atsakyti
Jazau jazau, vežti iš kiemo lapus ? Taigi labai geras dalykas, kaip mulčas. Į gėlynus rožynus, ant aviečių, braškių tarpueiliams. Labai tinka rožėms dengti.Tik žiūrėk, jeigu yra ąžuolo ar lazdyno lapų, nepadaugink. Juose yra tanidų, per didelis kiekis kenkia.
O klevų, liepų , beržų ar vaismedžių lapai - gėris. Pagaliau didmaišiuose gali išlaikyti iki pavasario, galėsi daug ką pamulčiuoti.
Be to, tai natūralus biokompostas, jeigu jie negrėbiami. Iš žemės išaugo - į žemę sugrįžo. Lapų iš rudens negrėbstau. Taip gamtos sutvarkyta, kad medžiai apsišiltina šaknis patys sau. Pavasarį jau patręšusius nugrėbstau, kur kliūna ir kompostuoju arba ant dirvos paberiu ir apariame.
Beje, palikus kur nekliūva, po kelių metų turėsi miško paklotę. Jeigu girdėtas pavadinimas "lapinė žemė" tai ji labai tinka kambarinėms gėlėms. Pasižiūrėkite, po tais lapais kiek daug sliekų viską perdirba.

O dėl ligų, tai braškės neserga tuo, kuo serga klevai. Ar panašiai, tereikia įjungti sveiką protą.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2018 10 28, 12:12)

Be to, tai natūralus biokompostas, jeigu jie negrėbiami. Iš žemės išaugo - į žemę sugrįžo.

Vilniuj? biggrin.gif 6 aruose? biggrin.gif Klevai ir ąžuolai. Dar tas prakeiktas velniomedis.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2018 10 28, 11:07)
Vilniuj? biggrin.gif 6 aruose? biggrin.gif  Klevai ir ąžuolai. Dar tas prakeiktas velniomedis.

Sp, kaip tik tuo užsiimu. Jungi žoliapjovę iš kalno lapų lieka pora maišų. Liuks. Dirva jau užklota, česnakai apmulčiuoti.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Čia nuo penkių senų obelų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 28 spalio 2018 - 13:07