Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Jaunas cukinijas koncervuoju su ciberzole ir medum. Marinatas kaip paprikų su medumi, dedu i puslitruka medaus ir ciberzoles (galima kario). Pjaustau ripkom, nelupu. Paaugusias reiktų lupti ir seklas imti. 

Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 08 04, 12:35)
Vai vai, kokie piernikai  wub.gif  Čiupsiu vieną, va, jau kavą baiginėju gerti.

Gal turite kokių minčių, ką pagaminti iš cukinijos  žiemai ? Tų makaliošių su pomidorais jau mano šeimyna soti.


CUKINIJA

Marinatui reikia:

0,5 l vandens

0,5 v.š. druskos

0,5 stiklinės cukraus

0,5 stiklinės acto

0,5 stiklinės aliejaus

​cukinijas sudėti supjaustytas į stiklainius. Pirmą kartą užpilti verdančiu vandeniu ​ ​, antra kartą dėti arbatinį šaukštelį kario , arbatinį šaukštelį medaus ir užpilti ​ ​marinatu .​​Apverst, apklot, šiltai , ​ ​skanaut po kokios savaitės ar 2.​
Atsakyti

Aš kartais pasternoką ar cukinija maišau su agurkais, ir marinuoju, Agurkai pas mane labai maži, o cukiniją pjaustau

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ačiū, mergiukai.
Nors kario dažniausiai nemėgstu, bet surizikuosiu.
Bijau eiti į šiltnamį. pomidorų gausybė, nebeišparduodu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
O ko čia visoms nekalbadieniai ?

Nugalabijau porą vištinų, susitvarkiau. A la lietus praėjo, 2 mm palijo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Blynus palieku , pasiimu kavą. Visą naktį lijo Kaune , tai tokia miegligė puola.

Kas galėjo atsitikti agurkams - nerūgsta pasidaro minkšti? Sėti tinkami rauginimaui ir marinavimui , sėkos iš BS . Kitokių lauke net nesėju . Pirmą kartą gyvenime taip .Suprasčiau vienas stiklainis , o dabar ir 6 užraugtų tik 1 normalus ...
Atsakyti
O mano agurkai tik neseniai pradėjo augti.Bet kokio skanumo nesu turėjųsi,saldūs,sėklos mažytės,nepamenu sėklų pavadinimo,nes pirkau kelių rūšių.Kiti tik pradeda augti.Net neraugiu,skanu valgyti žalius.O ir pirkau iš maximos. ax.gif Į turgų nuvežu,vos spėju išsikrauti iš karto nuperka.Dar ir po ne daug prirenku. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
O aš imu blynus.
IK aš prie ežerų sėdžiu. Mobilų naudoju minimaliai todėl nekalbadienis.
Agurkai šiemet geriausiai dera kornišonai, kiti prastai.
Pomidorai kaip kasmet vėlai nokti pradeda tai dar tik po truputį ragauju, bet jau turiu.
Prieš kelias dienas iceberg salotos gūželę visai nemažą nuroviau.

Auda, ar bandei marinuoti karosiukus?
Atsakyti
Dusia, ko gero pakliūva nuo agurkų kokia labai greitai besivystanti bakterija. Iššoka į trasą pirmiau, nei pieno rūgšties bakterijos spėja pagaminti rūgštį.
Išprotavau tik tokius patarimus
- galima kiek padidinti druskos kiekį
-prieš dedant rauginimui nuplovus dar ir nuplikyti.
-galimai dėl vėsaus oro agurkai sukaupia nepakankamai cukraus. Galima bandyti dėti po šaukštelį cukraus į stiklainį
Atsakyti