Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
La,suvalgysiu ,bus veceiria biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kur dinge visos?derliu dorojat?Ingrida,ko prisirinkai?Sendien sapnavau,kad lyja...ir baravykai dygsta...o as ,kad renku,renku...Ir.... suo kaip pasiutes pradejo lot unsure.gif ,taip ir likau be grybu.
Atsakyti
Buvusioji buvau bruknių.Pas mus tik voveraitės ir gudukai-kalpokai dygsta.
Paklydę su mama buvome su nuotykiais. ax.gif
Į pelkytę užvažiavome spanguolės jau noksta ir nemažai šiemet. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,

Miške bruknių sočiai prisorinkau. Mėlynių pavalgymui. Voveraičių rinkau tik tiek kiek suvalgėm.

O man MB sudiegė į telefoną progeamėlę, kur ,,parveda,, į pradinį tašką iš kurio išėjau. Nes aš pasiklystu naujuose miškuose unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 12 rugpjūčio 2019 - 18:15
Niurzgiuk,su mašina a.d. paklydome. ax.gif Žinai mūsų Žaliąją,man ji baisi. bigsmile.gif bigsmile.gif Labai klaidu.Jau būtume gal išvažiavę,bet medkirčiai nuvertę buvo medį didžiulį,galvojame kol supjaus,važiavome vėl ratais,kol nuvažiavome............ blink.gif
Atsakyti
Mačiau turguje jau bruknių yra.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

kol kas normaliai neprabudau, dar nenoriu tokių sočių pusryčių.

Ingrida, žinau žaliąją, todėl su mobiliu telefonu ten ir vaikštau šiemet.

O aš su dukra šiemet ežere sugebėjau pasiklysti  :hmm: . Mes ant burlentės lentos plaukiojam kaip su baidare, o ežeras didelis, ežere salų, salelių daug, toli nuplaukėm, aplink vieną salą apiplaukėm, namo grįžinėjam, o žiūrim vietos nebepažįstamos. Nu nei verkt, nei juoktis. Sėdim tik su maudymukais ant lentos. Nei telefonų su savim, nieko. Nu žodžiu, šiaip taip parsiradom. Žmonių daug su valtim ir pakrantėse, nu bet gi gėda klaust, pagalbos prašyt.

Atsakyti
Su orientacija ir man blogai , MB vis šaiposi iš manęs : eik į tą pusę kur nori , tik į priešingą ... Miške gal geriau negu mieste smile.gif
Pusryčiai skanūs , pagal mane būtų, dėkui Ingrida 4u.gif .
Atsakyti
Va ką turiu - tai erdvės kažkokį pojūtį. Jeigu kokiame dideliausiame didmiestyje esu nors kartą buvusi, tai ir po dvidešimt metų kaip pagal žemėlapį galiu tą pačią vietą rasti. Niekada nepaklystu miške. O žmonių veidų nepamenu. Tiksliau, pamenu, bet man niekaip nepavyksta susieti : kur, kada, kokia pavardė. Tiesiog būna kurioziškų situacijų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Gaudausi aš miške,bet va girioje turiu tokią baimę,man ji tokia didelė atrodo,paslaptinga. mirksiukas.gif Geriausia kai būna saulė,man ji labai padeda išeiti. ax.gif
Ir dabar su mašina tiek ratų prisukome,kad jau galva apsisuko. mirksiukas.gif Juk tikslas buvo rasti-bruknių. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 14 rugpjūčio 2019 - 05:58
O aš ir miške paklystu ir veidų neprisimenu biggrin.gif Bet sieju tai su amžiumi, nes sęniau viskas su veidais buvo getai, telefonų numeriai mintinai greit išsisaugodavo ax.gif Miške tai jau visą savo gyvenimėlį prastai orientuojuosi. blush-anim-cl.gif O į ežerą plaukt ir dar ant lentos doh.gif tai čia man būtų baisiau nei kalėjimas...
Atsakyti