Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(IngridaB @ 2020 10 28, 08:15)

IK,tai gi laikas pasikeitė,aš kaip meška ruošiuosi žiemos miegui. ax.gif Kad ir nubundi anksti,vartaisi dar lovoje,niekur skubėti nereikia. mirksiukas.gif

Dėkui Ingrida už pusryčius 4u.gif
O aš galvojau , kad tik viena turiu meškos geną biggrin.gif tongue.gif Kiekvieną rudenį norėčiau pasiimti žiemos miego atostogų ax.gif Ir atsibusti tik kovo pradžioj kai ateina laikas paprikas sėti biggrin.gif

Liniuxxxxx sunkūs Jūsų darbai 4u.gif . Jei ne tokie darbštūs žmonės miestiečiai neėdę sėdėtume ax.gif

IK kada užaugins daržovių augintojai ropių ir griežčių pardavimui ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2020 10 28, 11:23)



IK kada užaugins daržovių augintojai ropių ir griežčių pardavimui ?


Šiemet užauginau pavasarinio sėjimo gražiausių sultingiausių. Atspėk, ar pirko. O sėtos vasarą vėlyvam derliui dėl sausros tapo kaip kempinės. Už tai turiu tokių fainų ridikų, iš išorės žalias, viduje violetinis. Tik dauguma baisuliniai užaugo, po kilogramą. Dar gerai, kad kažkiek Kalė kopūstus perka. O jau pekinus kai įsigrojame, tai tik rūksta. Šią savaitę suvyniojome virš 15 tonų.
Gaila, vėl stoja pardavimai smulkių didmenininkų. Užsidaro kavinės, darželiai, tai jiems navaro nebelieka.

Šiandien spėjome dar aplinką apsitvarkyti. Sugrėbė lapus, mano gėlynus aptvarkė. Net keista kažkaip.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Laba,

Kad mažai nebūtu Ingrida balių surengė. :D Visai šeimai, kad užtektu.

Atsakyti
Koks čia tau balius. Greičiau studentiškas užkandis. Na, panašiai kaip silkė popieriuje.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O kaip jus prisivilioti? mirksiukas.gif
Ar toli važiuojate į kapelius?Mes vakar vakare aplankėme kapelius,jau visos kapinės žybėjo,nors dar vakar ne lapkričio pirma. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 11 01, 07:48)


Ar toli važiuojate į kapelius?Mes vakar vakare aplankėme kapelius,jau visos kapinės žybėjo,nors dar vakar ne lapkričio pirma. bigsmile.gif


Ir vėl pusryčių vaizadas vertas milijono biggrin.gif Dėkui Ingrida 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mudvieju su MB artimųjų kapai Šiaurės Lietuvoj, 3 skirtingos kapinės nutoliusiose vienos nuo kitų +- 40-50 km. Tai tą dieną prisukam netoli 500 km .
Gražai unikali lietuviška šventė ...
Moliūgų skaptavimas ir saldainių rinkimas man nesuprantama.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2020 11 01, 10:15)
Mudvieju su MB artimųjų kapai Šiaurės  Lietuvoj, 3 skirtingos kapinės nutoliusiose vienos  nuo kitų +- 40-50 km. Tai tą dieną prisukam  netoli 500 km .

Moliūgų skaptavimas ir saldainių rinkimas man nesuprantama.

Tai kažkur netoli mūsų? mirksiukas.gif
Man irgi prilimpanti šventė,kaip ir Valentino. ax.gif Tai palaukite tuoj ir padėkos šventė ateis pas mus. mirksiukas.gif Susirinksime visas pasaulio šventes,tai švęsime vien švęsime............. rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Atėjau specialiai dėl pusryčių🍽

Norėjau sakyt, kad imu viską, bet žiūriu, kad neapžiosiu.

Atsakyti