Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Na, moliūgų skaptavimas gal dar pakenčiama. Nors kaip toli nenutolusi nuo žagrės, pasakyčiau taip "Nežaisk su maistu". Juk tas moliūgas vėliau keliaus į kompostą, o ne valgymui.
Išvada - per gerai gyvename.
O koks dar saldainių rinkimas ? Vaikai ne vaikai - vyčiau su šluota lauk. Pakviesčiau per Užgavėnias. Tada tai turiu pasiruošusi saldainių.
Tas darkymasis su kaukėmis - man tiesiog sugadina tokią ramybės šventę. Kai aplankai mirusius ir susitinki su gyvaisiais. wub.gif

Vakar aplankėme Dzūkiją. O praeitą savaitgalį buvau Vilnijoje.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 11 01, 09:20)
Tai kažkur netoli mūsų? mirksiukas.gif
Man irgi prilimpanti šventė,kaip ir Valentino. ax.gif Tai palaukite tuoj ir padėkos šventė ateis pas mus. mirksiukas.gif Susirinksime visas pasaulio šventes,tai švęsime vien švęsime............. rolleyes.gif


Aha , tenka pro Pnv. pravažiuoti - arba nuvažiuojant arba grįžtant .
Papildyta:
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 10 30, 19:12)
Šiemet užauginau pavasarinio sėjimo gražiausių sultingiausių. Atspėk, ar pirko. O sėtos vasarą vėlyvam derliui dėl sausros tapo kaip kempinės. Už tai turiu tokių fainų ridikų, iš išorės žalias, viduje violetinis. Tik dauguma baisuliniai užaugo, po kilogramą. Dar gerai, kad kažkiek Kalė kopūstus perka. O jau pekinus kai įsigrojame, tai tik rūksta. Šią savaitę suvyniojome virš 15 tonų.
Gaila, vėl stoja pardavimai smulkių didmenininkų. Užsidaro kavinės, darželiai, tai jiems navaro nebelieka.


Gaila...
Suprantu tave - didieji supermarketai neįma , o mažų Lietuvoj nėra. Ir Tau su mažomis neverta prasidėti .
Kaina tai biški bedieviška, kas prekiauja :
Ropės
Ir kiek žinau , dar Lidlas prekiauja , bet tikrai ne lietuviškomis ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 03 lapkričio 2020 - 09:49
Kitais metais ropes sėsiu dar vėliau. Ilgėja rudenys... Pagal senas rekomendacijas jos tiesiog perauga ir sužydi
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Pažiūrėjau į pusryčius ir jau pasiilgau vasaros :unsure:​ 

Atsakyti
Iš Kaimo ,
sveikinu su ateinančiu gimtadieniu 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Ryt poryt neprisijungsiu, tad išankstiniai linkėjimai 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.

Linkiu, kad gyvenimas būtų kupinas laimės, o širdyje vyrautų harmonija, jaudintis tektų tik dėl meilės reikalų, o bėdos ir nusivylimai aplenktų tavo kiemą. Linkiu stabilumo, finansinės gerovės, sėkmės ir laimės, o tavo norai ir troškimai lai pildosi! Su gimtadieniu!
vartotojo įkelta nuotrauka
IK,su švente.
Atsakyti

IK su švente, siunčiu puokštę tavo imunitetui stiprinti :)edible-flowers-1200x628-facebook-1200x62

Atsakyti

Gal kuri auginat Zelandijos špinokus? Pas mane abejuose šiltnamiuose daug priaugo. Skaičiau, kad juos galima šaldyti tik truputį apvirtus,

Atsakyti