Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Laba, O galiu nuo ryto nešvankybėm pasidalint? Mano kolegė tulpių nemėgsta, sako jos man kaip laisvo elgesio merginos (vatojo kitą žodį), likau nesupratusi ką ji nori pasakyt. Patikslino, sako ,,labai greit išsiskečia" :B .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 28 lapkričio 2020 - 08:55

O čia mano svajonių pieva.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Niurzga, spėjai pasisodinti ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,aš irgi tik šiandien pasiimsiu iš paštomato svogūnėlius.Dar tikiuosi susodinti. ax.gif mirksiukas.gif
Nuotraukoje oleandras tolumoje žydi? bigsmile.gif Pas mane du įsigyti pavasarį. ax.gif Vienas augo namie,susisukęs,puola visokie kenkėjai.Kitas augo iki šalnų pasodintas į žemę,lapai gražūs tamsūs,didesnis.Ką reiškia laisvė. mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba, Pasodinau tik kas iš to gausis nežinau. Per 15 min. viską bile kaip sukišau. Netoli sodybos mašina pabyrėjo taip, kad teko kviesti tralą. Kadangi karantinas tai keleivių į miestą neparveža. Išsikviečiau pagalbom pažįstamą. Jis kaip žinodamas per anksti atvažiavo. Tai kol MB tralo laukė, pažįstamas dar apėjo mane sodybon nuvežt. Tai nei persirenginėjau. Pradžioj aš kasiau jis man svogūnėlius padavinėjo, o aš bile kaip kišau. Tai ir ant šono atsigulę ir gal net aukštielninki kai kurie bus. Paskui jis velėną atkasinėjo o aš iš paskos ėjau ir svogūnėlius kišau. Tie bent jau viršūnėm į viršų bus. Įdomesniems buvau kitą vietą numačius, o dabar bile kur supyliau. Bile tik po žeme :unsure:​ .

Svogūnėliių daug blogų, vienos rūšies nei vieno sveiko ar nors papelijusio, įvtrupinius subyrėję supuvę. Mixas didelis maišiukas sudrėkę, supeliję... buvo ir visai tobulų pakelių. Na pavasarį matysim.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 30 lapkričio 2020 - 10:17
Oleandrai žydi. O dar kvapas tokių krūmų. wub.gif
Prieš daugelį metų buvome Vienoje pas kolegas. Vakare mus nuvežė į Vienos mišką degustuoti vyno. Tas Vienos miškas pasakiškas, ( kaip ir to paties pavadinimo valsas) , kaip ir vynas, kaip ir užeigėlė, kurioje tą vyną geria lauke, prie medinių stalų. Gulasi sutemos, kalno apačioje blyksi Dunojumi plaukiančių laivų žiburiai, o aplink stalus dideliausi vazonai su milžiniškais žydinčiais oleandrais. Pro stiklines užeigėlės duris liejasi valsai, laksto nacionaliniais rūbais apsivilkę padavėjai ir viską nustelbiantis saldus oleandrų kvapas. Ir mes, apkavaitę nuo nuostabaus balto vyno ir valsų...

Beje, oleandrus namie puola voratinklinė erkė ir žiemą jiems reikia vėsos. Tai maniškiai vasaroja lauke vazonuose.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip išnaikinti tas erkutes?Purkšta actara,nepadėjo.Didesne koncentracija?Kaip ir orchidėjas skydmariai puola,kas dvi savaites maudau po dušu irgi pukšta kelis kartus actara.Gaila išmesti tiek orchidėjų,leidžia naujas šakas ir puolamos.Nebandžiau su degtine ir feiriu,reiks savaitgalį dar bandyti. ax.gif
Atsakyti
Actara erkėms kaip švęstas vanduo. Erkėms reikalingi akaricidai. Pvz Vertimec. O beje, Vertimecą sumaišius su Actara, griūna ir skydamariai, ir viskas kas gyva. Užsitaisau tokio mišinuko ir per žiemą vis kokią apvoratinklijusią ar baltasparniais apėjusią nupučiu.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 01, 17:07)
Actara erkėms kaip švęstas vanduo. Erkėms reikalingi akaricidai. Pvz Vertimec. O beje, Vertimecą sumaišius su Actara, griūna ir skydamariai, ir viskas kas gyva. Užsitaisau tokio mišinuko ir per žiemą vis kokią apvoratinklijusią ar baltasparniais apėjusią nupučiu.

o jo yra laisvai pikti? bigsmile.gif
Atsakyti
Anksčiau tikrai būdavo po 5 ml. O dabar kažko nematau. Neturiu supratimo, gal ir yra. Jeigu ne laisvai, tai iš po prekystalio, katrie rusiška chemija prekiauja.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na manau turguje viską gausiu?Actara tai prekiauja taip drąsiai net keista. bigsmile.gif
Atsakyti