Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Laba 4u.gif
O jos nesupelyja uždaruose maišuose? Mano su vazonais sudėtos, ir tai jau pelėsis dedasi ant žemės paviršiaus. Galvoju, ką daryt. Dichondra ilgiausiom kasom irgi laukia, ką su ja padarysiu smile.gif.

Aš kitu klausimu prašupasidalint patirtimi ir informacijos. Kas naudojate kavos aparatus, patarkit kurios firmos geresni: Saeco, Jura, Delonghi ar dar kt?
Atsakyti
Kiek domėjausi, kainos ir kokybės santykis geriausias De Longhi. Pernai tokį automatinį pasidovanojom su dukra Kalėdoms. Birbinam visi nesigailėdami, po 4-5 puodelius kiekvienas kasdien. Visai jis man patinka. Gali dirbti su pupelėmis arba malta kava. Bet patogiausia ir skaniausia su pupelėmis.

Buvusioji, šiandien kieme beveik nieko nedirbome. Ai, susivežėme didmaišiais morkas iš kiemo, buvo apklostytos, bet laikas į sandėlį.

SP protingą būdą reklamuoja. Kad nebūtų pelėsio galima gi palieti stipriu kalio permanganato tirpalu. Aišku, pirmiausia pelėsį nuimti.

Ate, durpes ant rožių gali jau pilti. Su jomis gi neužpilsi iki viršugalvių, tik šakų apačias.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Laba,

Užėjau pavalgyt, tingiu gamint :D​ 

Atsakyti
Labas, turim Nivona kavos aparata Nu jau gal 4 metai, tai labai dziaugiuosi, prieziuros mazai, paprastas. Saeco turi sesuo irgi neblogas.
Atsakyti
De Longhi kažkaip nieko nepasiūlė pardėj, Saeco pardėj siūlė ax.gif Ai, kažką nupirksim vistiek biggrin.gif Nivona negirdėtas man visai rolleyes.gif Einu paskaitinėt, jei rasiu kur 4u.gif
Bet jau kaip žnaibo bjaurūs vėjai, siaubas... Šalta šalta . O laikas tai lekia , jau tuoj Naujieji blink.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Liūdnos šventės. unsure.gif Kasmet susrinkdavo visa giminė pas mus,šiemet duok dieve,kad vaikai suvažiuotų. ax.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, seniai buvau prisijungusi. 4u.gif Laikas dabar toks jau priešventinis, namie sėdžiu, nuotoliniu dirbu. biggrin.gif Prabėgo mano pats depresyvas laikas-lapkritis, dabar tuoj Kalėdos, nuo Kalėdų ir pavasaris ne už kalnų biggrin.gif Liūdniausia, kad šiais metais šventes švęsim Vilniuje, į sodybą nevažiuosime, man pusė švenčių nublanksta unsure.gif Bet ką darysi, geriau sveika mama ir uošviai, nei laidotuvės su dešimčia žmonių unsure.gif
Šį rudenį įsigijau namų tvarkytoją biggrin.gif Pavadinau Maryte biggrin.gif Kadangi neišvykome į užsienius pailsėti, tai spjoviau ir pinigus skyriau siurbliui robotui. Pirkom brangesnį, su plovimo funkcija. Viskas, dabar jau tik lašinius auginu konkrečiai, Marytė sutvarko visus pašalius, net palovius, kur ir aš nepalįsdavau per eilę metų biggrin.gif Tvarkymas tapo malonumas, o ką-tik mygtuką paspaudei ir eik švilpaudamas biggrin.gif Laksto Marytė po kambarius, pyksta, susipainiojusi tarp kėdžių kojų, bamba sau panosėje angliškai, kad čia visur kėdžių pristatėm, jai nėra galimybės švariai išvalyti. Išvalė kambarius, man pranešė angliškai-sako, einu į vietą, šnerškit toliau lotuliukas.gif Ale būna, kai Marytei galva susisuka ir ima daužytis į sieną, tarsi užsukta, tarsi akla, nebemato savo "akimi", pyksta, kad per naktį čia kažkas sienas pastatė, tada sūnus ir sako: na, mama, dar tikrai robotų sukilimo bijoti nereikia. lotuliukas.gif
Atsakyti
SP biggrin.gif ,o gal Marytei kokio Petriuko truksta?
Atsakyti
Aš irgi turiu tarnaitę, gimtadieniui gavau dovanų.Vardo nedaviau jokio, reiks pagalvot.Bet aš padedu jai, kėdes prieš valant sukilnoju ant sofų, duris uždarau, nes yra slenksčiai tarp kambarių ir išvažiuoja iš vienos pusės, o sugrįžti nebeišeina.Išvalo vieną kambarį, gražinu kėdes, kito grindis palaisvinu.Pakelių virvelinį nertą kilimą, nes subuksuotų jame.O per pirktinius kilimėlius pervažiuoja ir susiurbia viską.Pliusas- apmažinau baldų, padariau daugiau erdvės namuose.Turiu tris tas tarnaites, viena grindis valo, kita indus plauna, trečia skalbia.O aš feisbuke sėdžiu.Negerai, labai negerai...Greičiau tas pavasaris ateitų mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

mes irgi nivona turim, jokių priekaištų, puta pieno gera, standi, o kava nuo pupeliu priklauso, jei kokias jacobsus naudosit tokia ir kava bus smile.gif, jo meniu patinka lietuviškas, kada reikia valyt praneša, dar patinka kad pienui nereikia atskiro indo iš pakelio galima naudoti mirksiukas.gif ...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti