Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Supratau , kad esu bieda kaip lauko pelė ... Grindis siurbliuoja paprastas dulkių siurblys , indus plaunu rankomis ax.gif
Paguoda tik skalbiamoji ir džiovyklė biggrin.gif
Kavos apararatas Gaggia. Bet mes mėgstam juodą kavą ...
Juros MB nepasirašė pirkti , bo kaina kaip važiuojančio golfo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Skonį lemia pupelės . Iš pigesnių labai neblogos Pupa . Kainos ir kokybės santykis man patinka . Green kafe kilogramas kainuoja 10 Eur .
Geresnes pupeles stengiuosi pirkti Kavos drauge ir kt kai būna akcija: ar tai 2 už vieno kaina ar 40 pr nuolaida .
Atsakyti
SP, planuoju irgi Marytę pirkti. Bet išplauna gerai ? Nes tas vandens bakelis tai graudžiai atrodo. Pas mane grindys alyvuotos, pravažiuos kelis kartus ir sustos išprotėjusi.
Su tais robotais tai juokas. Atvažiavo vasarą vyro brolis su žmona į svečius. Visą dieną sode malėmės, po apylinkes keliavome. Siunčia jam žinią robotas žoliapjovys, kad pabėgo iš teritorijos. Nugi pas juos tvora dvimetrinė, negalėjo gi peršokti ir pabėgti. Aptarinėjome ir varianatą, kad kas pavogė ir išsinešė. Bet gi jam koks tai saugos kodas įvedamas, be jo nepaleisi. Žodžiu, kai grįžo , paskambino. Robotas į krūmą įsipainiojęs ir žinutes nesąmoningas rašinėja. biggrin.gif

Įtariu, su maryte gal teks kokį mėnesį luktelėti, Mb pagaliau pareiškė, kad lova prasta. Man ji jau metus kaip prasta... biggrin.gif Apsižiūrėjau iš Continental kolekcijos, kaip viešbučiuose aukštą ir patogią. Šiandien dukra gavo savo užsisakytą lovą, su visokiais pribambasais lovūgalyje. Vos užtempėme su sūnumi į antrą aukštą tą galvūgalį.
Tai va, laukia pirkimo du robotai : grindų ir langų. Langų pas mane 27 , jei ką. Tai arba simpatišką langų valytoją samdytis, ar robotą paleisti. Geriausia būtų simpatiškas robotas. biggrin.gif Ai, dar noriu to grilio- kiaušinio. Kur ir pečius, ir rūkykla viename.

Aš kavą perku Expresso Italiano. Man skaniausia.
Atsakyti

Laba,

Kalėdoms Marytę įsigijom. Jei pamenat mano nuostatas dėl Kalėdinių dovanų tai niekas nepasikeitė, Marytė namuose, bet iki Kalėdų nevarginsim. Ilsisi. Nežinau kaip Tera (sunku patikėt bet vis dar turiu - pagarba veterinarei) su Maryte sutars. Siurblio bijo. Ar tik nereiks Marytės įdarbint tik būnant namuose. Na nebent kitus kambarius galės tvarkyt kol mūsų nebus. Tera beveik nebegirdi, gal nelos kai Marytė burbuliuos už durų.

Indus rankom plaunu, man patinka plauti indus :B . Net neketinu indaplovės pirkt.

Skalbykle-džiovykle jau metai negaliu atsidžiaugt.

Kavos net kvapo nepernešu. Vyrui kapsulinį caffitaly padovanojau. Daug įvairių skonių. Mėgaujasi 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sėdime namie,laiko į marias,tai Marytės kaip ir nereikia.Indaplovė buvo reikalinga,kai vaikai augo,dabar dviese kiek tų indų. mirksiukas.gif Skalbiankė buvo nupirkta pirmiems iš namo iš pirmųjų Bompani ir tiek metų tarnavo. ax.gif Kavos aparatas jau daug metų vaikų atiduotas,net nežiūrėjau koks.Ryte aš kruzą užsiplikau,o jau kai noriu pasilepinti verduosi iš aparato. mirksiukas.gif Nesijuokite bet man skaniausia kava Jakobs,pripratimas. ax.gif rolleyes.gif Kiek privežta iš UK kavų stovi,man jos fe. blink.gif Man turi būti rūgšti kava. bigsmile.gif
Niurzgiuk,ko naktinėji?
Balta? wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Uolma,su švente.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 11 gruodžio 2020 - 09:25
Vieno roboto aš nepalieku grindų valyt.Dažniausiai tik siurbia, aš iš paskos su šlapia škvabra praeinu, ir tada kėdes, kilimą , šuns guolį padedu atgal.Tas vandens bakelis man juokingas, -stiklinė vandens.Man kibiras vandens murzinas lieka, kai namo grindis išplaunu. Kadangi pas mane slenksčiai, tai reikia robotą vis perkelt į kitą kambarį.
Indaplovė ir skalbiankė dirba be priežiūros.Džiovyklės neturiu.O apie langų robotą girdėjau atsiliepimus, kad gerai valo, bet visą laiką turi būt greta, na pvz kavą gali gerti.Nes kažkaip jis atšoka nuo stiklo, ir pradeda pypsėti, reikia ranka jį vėl prispausti.Tad negali palikti be priežiūros.Apie vejos robotą tai labai geri atsiliepimai, bet irgi vientisa pieva turi būti, arba reiks pernešiot iš vieno gabalo į kitą.Neturiu ir planuose kol kas nenusimato.Net nežinau ar man jo reikia.Neprestižinės pas mane vejos,nelygios, neskutu žolės kas savaitę, užtenka savaeigės žoliapjovės.
Langų irgi jau kokie penki metai nevalau su skudurais.Turiu kercher langų valytuvą, jis labai palengvina darbą, o juk, kol dirbau, galybę langų tekdavo nuvalyt.Akumuliatorius išsikraudavo, bet darbą padarydavau greičiau nei kitos, ir rankos neskaudėdavo po darbo ax.gif Naudojau nuosavą, tik skystį valdišką, ir pasikraudavau darbe, bet jis man darbą palengvindavo labai.
Atsakyti
Karcher tai turiu, bet tik plovimo aparatą. Iš lauko ir langus juo praplaunu. Buvo toks pribambasas, kur skysčiui supilti, jis pro tą šepetį po truputį varvindavo. Bet kažkaip spustelėjau ir nulūžo visas tas šepetys. Tai dabar su srove tik plaunu. Gal robotas geriau, nes kai kurie langai taip aukštai, kad man neužlipti.
Atsakyti

Laba,

Ingrida naktį jūsų ramų miegą saugojau :B​ 

Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 10, 23:51)
SP, planuoju irgi Marytę pirkti. Bet išplauna gerai ? Nes tas vandens bakelis tai graudžiai atrodo. Pas mane grindys alyvuotos, pravažiuos kelis kartus ir sustos išprotėjusi.


Negaliu pasakyti, kad plauna idealiai, jei koks prikepęs purvas, tai pravažiuos ir tik plėvelę uždės, bet visumoje, jei kasdien tą siurblį paleidžiu, tai pirma jis gi purvą surenka, o su tuo skudurėliu tai tik drėgnai prašluosto, na kaip kad baldus su drėgnu skuduriuku nušluostom, tinka labai, kas su alergijom nedraugauja. Skudurą tai nuimam žiauriai nešvarų, paskui tenka skalbimo mašinoj jį skalbti. Vandens konteineryje telpa stiklinė vandens ir ji skirta tik formuoti garams. Jei virtuvėje prisitaškę riebalų, tai tada valom su skuduru patys.

QUOTE(Niurzga @ 2020 12 11, 04:08)
<p>Laba,</p><p>Kalėdoms Marytę įsigijom. Jei pamenat mano nuostatas dėl Kalėdinių dovanų tai niekas nepasikeitė, Marytė namuose, bet iki Kalėdų nevarginsim. Ilsisi. Nežinau kaip Tera (sunku patikėt bet vis dar turiu - pagarba veterinarei) su Maryte sutars. Siurblio bijo.

Mano šuo-bailiukė visiška, pradžioje įtariai į Marytę žiūrėjo, dabar apsiprato, tyčia atsigula vidury kambario ir nesitraukia biggrin.gif Privažiuoja Marytė, angliškai bambėti ima, kad nauja kliūtis atsirado, o šuo guli ir nesitraukia, vaidina, kad jai nė motais biggrin.gif Siurblys apvažiuoja aplink ją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2020 12 12, 09:21)
Negaliu pasakyti, kad plauna idealiai, jei koks prikepęs purvas, tai pravažiuos ir tik plėvelę uždės, bet visumoje, jei kasdien tą siurblį paleidžiu, tai pirma jis gi purvą surenka, o su tuo skudurėliu tai tik drėgnai prašluosto, na kaip kad baldus su drėgnu skuduriuku nušluostom, tinka labai, kas su alergijom nedraugauja. Skudurą tai nuimam žiauriai nešvarų, paskui tenka skalbimo mašinoj jį skalbti. Vandens konteineryje telpa stiklinė vandens ir ji skirta tik formuoti garams. Jei virtuvėje prisitaškę riebalų, tai tada valom su skuduru patys.
Mano šuo-bailiukė visiška, pradžioje įtariai į Marytę žiūrėjo, dabar apsiprato, tyčia atsigula vidury kambario ir nesitraukia biggrin.gif Privažiuoja Marytė, angliškai bambėti ima, kad nauja kliūtis atsirado, o šuo guli ir nesitraukia, vaidina, kad jai nė motais biggrin.gif Siurblys apvažiuoja aplink ją biggrin.gif

Labas rytas, noriu paklausti del siurblio, o jei gyvunu yra tai kaip jis su plaukais draugauja? Ar neuzsikisa?
Atsakyti
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 12 gruodžio 2020 - 09:42
QUOTE(daivasen @ 2020 12 12, 10:31)
Labas rytas, noriu paklausti del siurblio, o jei gyvunu yra tai kaip jis su plaukais draugauja? Ar neuzsikisa?

Pas mane pekinukė, tai kasdien Marytė antrą šunį surenka lotuliukas.gif Pekinės plaukus puikiai renka, neužsikemša. Kilimų neturiu, kai vaikai maži dar buvo ir alergijas jiems nustatė kilimams, išmečiau visus ir nebepasigedau 15 metų.
Atsakyti
SP, o kokio maždaug galingumo Marytė ? Mūsų grindys su ranteliais, t.y. tarp lentų grioveliai, ten visada kažkas pribyrėję. Iki šiol naudojame centrinį dulkių siurblį, jis net stambokus šratukus gali ramiai susiurbti. O pasižiūrėjus į robotuką, lyg kažkokios šluotelės užšluoja, tai gal tik plaukus pūkus nurenka ?

Iš kilimų pas mane tik tie guminukai prie durų ir po svetainės staleliu geros nosinės dydžio. Čia kad kojos MB nešaltų , kol laikraštį skaito.
Atsakyti