Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Pas mus net rasos neuždėjo, kaip visad. O jau taip reikia. Po Velykų buvo pakrapnoję tik. O jau kaip atšalo.
Aš agurkus, pupeles sėju alyvoms sužydus, tai dar neskubu.
O pas mane varnėnai nenulesa uogų, nors inkilų daugybė, koks15 tai tikrai. Tik svetimi praskrendantys į trešnes jau keli metai pasikėsina, jei nepastebėjau, ar ne namie- viskas, neberasi.
Atsakyti
Liniukai, gaila, kad lietaus negavai...
Ingrida, o tai kur tuos melionus laikai ? Kambaryje išstybs. Aš visada daigus auginu šiltnamyje. Jei šalta- nakčiai užkloju. Bet daigai superiniai būna.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiltnamyje laikau ir aš IK.Pas mane šiltnamyje šalčiau nei name.Gražūs tfu tfu daigai kol kas.Du melionus pasodinau šiltnamyje. ax.gif Reikia ruošti žemė arbūzams. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 05 13, 08:16)
Šiltnamyje laikau ir aš IK.Pas mane šiltnamyje šalčiau nei name.Gražūs tfu tfu daigai kol kas.Du melionus pasodinau šiltnamyje. ax.gif Reikia ruošti žemė arbūzams. ax.gif

Ingrida, o kaip ją ruošti, tą žemę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 13 gegužės 2022 - 19:53
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žolyte,pernai auginau arbūzus ant geotekstilės,po jų susodinau braškes.Tai šiemet naują vietą darau.Sukasu pievą ir uždengiu skaidria plėvele,kad šiltų žemė.Kaip pernai gera vasara buvo,šiemet neaišku.Kiek skaičiau plėvelė su laiko šiek tiek vandenį ir šaknys šiltai gyvena. ax.gif Tik juodai jau skauda rankos nuo kasimo. ax.gif Na gal baigsis kasimai? rolleyes.gif
Atsakyti
La,Ingrida ,is kur tiek sveikatos?Mergai,karkvabaliai pradeda lakiot blink.gif Ar pas jus zydi alyvos?Vaikstau apie savas ir nesuprantu,gal jos apsale,tokios jos sausos.... unsure.gif
Atsakyti
Na, pas mus iki alyvų žydėjimo dar tolokai.Dabar tik ievos žydi.Nėra nei šilumos, nei drėgmės.Nuvažiavom šiandięn į miestą, į turgų, tai ten atrodo lietaus daugiau.Aišku, ant asfalto nėra kur tam vandeniui susigerti, tad adrodo, kad ten šlapiau, pelkės pakraščiuose, lijo, kai turguje buvau.Grįžtam namo, betonas kieme tik sudrėkintas. Toks tas lietus, kad net nuo pastogių nebėga, vandens talpos tuščios, žemė atrodo lyg ir juoda, pajudini, drėgmės tik per vieną lašą.Toliau sausa.Žolei gal ir nuo tos rasos geriau, bet daugiau nieko.11 šilumos šiandien tebuvo.Aš visada mėgstu skubėti, bet šiemet dar apie agurkų sėjimą lauke negalvoju.Užtad šiltnamyje jau pomidorų užmegztų nemažai, kiti jau ir slyvos didumo ax.gif
Vienas arbūzas išdygęs ir keli melionai, bet auginsiu šiltnamyje, pomidorų sumažinau, šiemet tik 60 daigų, tad turiu vietos.Agurkai 6, bet dar nežydi.
Atsakyti

Laba,

Buvusioji, viename agurkų pakelyje radau gal tik 10 sėklų. 

Šiandien pasodinau pomidorus. Pagaliau šiltnamy išdygo agurkai.

Atsakyti
Naktys šaltos. Tokiu metu Burbiškyje būdavo tulpių žydėjimo šventė ir pusė tulpių jau nužydėjusios būdavo. O šiemet dar ne.
Sudėliojau ant drėgnos servetėlės moliūgų, lagenarijų , cukinijų sėklas. Tris dienas kambaryje buvo - nė krust. Išnešiau į šiltnamį - tik pelėsiu apėjo. Vėl reikės namo parnešti, gal kažkuo dezinfekciniu perplauti ir ant šilto bambalio daiginti po pūkine antklode. Nes jau nekūrename.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Moliūgai dygsta šltnamyje durpėje,melionai dar vieni.Cukinijas sėju tiesiai į žemę. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Baisias šalnas žada?
blink.gif
Atsakyti
Bus kaip bus su tom šalnom . Nes pomidorai liko šiltnamyje neuždengti blink.gif Jei kokie -3, tai išsilaikys , tik išsigandę bus... bet jei - 5, tai ryt bijosiu eit šiltnamin...
Ingrida, aš stebiuosi tavo ištverme 4u.gif Sukast tokius plotus su kastuvu yra kas veikt... Nors kasiau ir aš šiemet 1 arą, nes varputį reikėjo išsirinkt. Žadėjau moliūgus ant geotekstilės sodint. Jau anksčiau uždengiau tokį plotelį, kad žolė nebeaugtų. Nu ir nieko nebus - pakilo ta geotekstilė, nes žolė auga po ja sėkmingai biggrin.gif Matyt pirma reikėjo išsiravėt (nu jau nebėr noro ) ir tik tada ją užklot. Neįsivaizduoju, ką dabar daryt. ax.gif O sudaiginau ir arbūzų ir moliūgų indeliuose...
Atsakyti