Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Ačiū ,ačiū Žolyte.Rankos gelia už tai,senatvė. ax.gif
Peržegnojau šiltnamius mintyse,trečiadienį tik grįšime,palaistau ir vėl savaitei dingstame.Bus kaip bus su pomidorais,arbūzų,melionų gaila.Dabar taip gailiuosi,kad neįnešiau į namą,bent tas dvi naktis.Gismeteo rodo mano kaimuke naktį +1 tas dvi baisias naktis.Bus kaip bus ne karas ir ne maras. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 16 gegužės 2022 - 20:18
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sprendžiant pagal gismeteo,šalnos sodyboje nebuvo. ax.gif
Atsakyti
Nebuvo jokios šalnos. Nuo ryt šiltesnius orus žada.
Vėjas šiandien šaltas. Išvažiavo chebra kopūstus sodinti. Neatėjo viena , tai dukra išėjo. Taip plonai dar apsirengė , o po naktinės pamainos nemiegojusi. Sušals man vaikas ant sodinamosios tupėdamas. blink.gif

Bulvės nedygsta. O tokiu metu jau rodydavosi daigai.
Atsakyti
Labukas,salta diena biggrin.gif Vejas ledinis,rodo +9,brrrr kaip salta.IK,ruosk pirti darbininkams,tikrai susals
Atsakyti
Laba,tai salnos pas mus nebuvo,bet vakar gavom krusos unsure.gif IK,dukruze nesusalo?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas,
Buvusioji,kažkiek nuraminai.Aš pagalvojau mano kermėkai susodinti lauke tikrai neatlaikytų šalnos.Pirmos susodintos lobelijos,kažkokios pamėlę lapai.Tikiuosi atsigaus? ax.gif
Atsakyti
Dukra liko gyva. Sodintojus išvaikė užėjusi liūtis. Vakar pabaigėme tą partiją sodinti.

Šiltnamis atsilaisvino. Reikės sukišti likusius pomidorus , paprikas.
Reikėtų jau sodinti į lauką paprikas. Bet vėl rodo , kad šilumos nebus.

Norėjau važiuoti ir nusipirkti porą krūmelių sausmedžio, bet apsišoviau su finansais.
Nuvarau prie bankomato, įkišu kortelę, prašau pinigų , o jis, bjaurybė, aiškina, kad kodas neteisingas. Gerai dar kad trečią kartą iš eilės kodo nesuvedžiau. Grąžino kortelę, pasižiūriu - ogi dukros nuosavybę pasiėmusi ir bandau ją apiplėšti vidury baltos dienos. O visa mūsų šeima vieno banko absoliučiai vienodas korteles turime .Taip ir parvariau be jokių pirkinių.
Atsakyti

Laba,

O aš višta, bankomate kortelę palikau. Sėdžiu dabar rami. Laukiu naujos kortelės.

Užsibizinau pabandyt melionus ir arbūzus augint. Nors po daigiuką. Sudėjau ant vatos diskelių drėgnų, prie butelio prisukau su maiatine plėvele ir vonioj butelį stačią ant radijatoriaus pastačiau. Butelys tik lengvai šiltas. Pradėjo dygti sėklytės. 

Tai dabar į vazonėlius kišt? Lauke juk šalta. 

Atsakyti
Į vazonėlius, tik nedidelius. Greitai jau į lauką reikės.
Šiaip tai reikėjo anksčiau tą reikalą daryti, apie balandžio 15. Bet nors ir vėlai, šiltoje vietoje pasodinusi rudenėjant sulauksi. Tik jokiu būdu nesodink ten, kur po lietaus drėgmė laikosi. Ypač arbūzai nemėgsta perteklinės drėgmės. Pusdykumių augalas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
O mano,o mano korteles galiojimo laikas pasibaiges blink.gif kas ten jas suziures...kada...kaip biggrin.gif sedziu spakaina,nieko nereik.Va vyro reiks patikrint galiojima,neduok die ir pas ta riba biggrin.gif vel atsalo,dangus tamsus daros,ateina audros likuciai is Vokietijos unsure.gif
Atsakyti