Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

https://www.part.lt/...51b8ba88224.jpg
Oleandrai milžiniški ir pataikėme ant pačio žydėjimo. wub.gif
Na ar ruda?Nesideginome labai.Pramogavome,pramogavome.........MB jau sako,noriu atgal mirksiukas.gif Noriu į kalnus.Iki pietų važinėjome,po pietų prie baseino,su sportu.Vakare pramogos disko bare. mirksiukas.gif Pralėkė savaitė. mirksiukas.gif

IK,melionus šiltnamyje reikia rišti kaip agurkus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 28 gegužės 2022 - 21:25
Ingrida, melionus prignybi virš trečio lapo, kad leistų 3 stiebus. Prignybti būtina, jie vaisius augina ant trečios eilės šakų. Tada kiekvieną iš 3 stiebų pariši kaip agurkus. Nepatankink sodindama, džiunglėmis virsta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū IK,eisiu skabyti,nes pirmi 6 pasodinti tikrai jau mačiau su žiedų užuomazgomis.Norisi į lauką jau susodinti.Gal kitos savaitė vidury jau bus galima ir arbūzus sukišti?Mano dar ne visa žemė sukasta? ax.gif Ne daug tų arbūzų,suskaičiavau kažkur 20.Su tavo plotais palyginus.Bet vistiek žemę reikia paruošti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi šiemet melionus šiltnamyje pasodinau.Ir viršūnes nugnybiau.Tik dabar galvoju ar virš trečio lapo ar biški aukšciau.Gal pas mane užaugs su keturiais ar penkiais stiebais unsure.gif Tada jau tikrai miškas bus, nors pasodinti tik 7 į dešimties metrų šiltnamio vieną pusę, tad atstumai virš metro tarp augalų.
Pietų Lietuva skęsta, o mes lietaus tebelaukiam.Padulksnojimai, kai net nuo stogo nebėga, tai nieko tos žemės nesudrėkina.Bet jau ragavom šviežių bulvių,užaugintų kibiruose ir šviežių morkų iš šiltnamio ax.gif Ir anūkams jau įdėjau pagraužti
Atsakyti
la,jau mums tik lieka dainuot-lietus Lietuvoj,lietus Lietuvoooooj.Nosies i lauka iskist neina,salta,lyja.Krosnis kurent tokiu laiku blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip suprantu šią savaitę arbūzus,melionus į lauką nesodinsiu?Šaltos naktys.Moliūgai gal tiek nebijo,daigai lipa iš indelio,nebe pikavau,tikėjausi išsodinti tiesiai į daržą?Bet reikia surasti tokią vietą,kad nekliūtų pjovėjui žolę pjauti? blink.gif
Atsakyti
Jeigu palikta melionams daugiau lapų, tai galima bus vieną kitą šaką prie pagrindo visai iškirpti. Ingrida, tik negenėk arbūzų. Jie ant pagrindinio stiebo pirmiausia mezga.
Lauke toks lietingas vėsus oras- pražūtis arbūzams. O ir melionai nelabai mėgsta.. Arbūzai gi iš pusdykumių.
Pas mus šiandien potvynis . Bulvės skęsta.
Bangele, nuėjo lietus ir iki tavęs. Kaip sugebėjai išauginti bulves ? Gal ant pečiaus laikei ? wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi sunku su tuo genėjimu. ax.gif
Gal badas bus?Vakar gandras visai neskrido į lizdą,stovėjo priešais langus.Šiandien iš viso roletus atidariau prie pat vaikšto,visai nesirūpina lizdu. bigsmile.gif
Atsakyti
Jo, IK, jau gavom tikro lietaus.Kaip pradėjo vakar po pietų lynoti, taip ir išlijo iki šio ryto.Iš lėto, taip sodriai prigirdė žemę, pripildė visas vandens talpas.Tikra atgaiva žolei ir kultūrinei, ir , aišku, piktžolėms.Dabar tai bus jų augimas.Vakar iki pietų dar spėjau burokus nusiravėti, kur nesudygę, tikiuosi, dabar sudygs.O bulves sodinau dėl sportinio intereso po vieną į dešimties litrų kibirus kovo 13 dieną. 6 kibirus.Kol išdygo laikiau kambaryje, paskui šiltnamyje, paskui dienom pastatydavau šalia šiltnamio, nakčiai vėl į šiltnamį.Kadangi šiemet anksti pasodinau pomidorus į siltnamius, balandžio 20 dieną, tai jei jau pranešė nakčiai šalnas iki 8 laipsnių, tai šildėm šiltnamius, tuo pačiu ir bulvės apsisaugojo.Kai naktis šilta buvo, nakvojo lauke.gegužės 26 išverčiau du kibirus, buvo dukra grįžusi, tai labai skaniai suvalgėm pirmąsiais bulves.Pasikepėm ax.gif Jei neapsigaunu, tai lyg noksta ir pirmas pomidoras Uragan sėtas 22 vasario.Bet jį jau į siltnamį pasodinau su pomidoriukais ax.gif Nu žaidžiu aš su savo augalais.Jau turiu laiko, galiu tai sau leisti, juk visos dienos dabar mano, galiu ir išnešti ir apdengti, aptūpčioti.Kad tik su sveikata būtų gerai, jėgų dar užtenka, dabar tikrai GYVENU.Ir tuo džiaugiuosi.Nors mano tas gyvenimas dorai iš sodybos ribų neišeina, man nereikia Turkijų, bet aš patenkinta tūpčiodama apie ožkas ir pomidorus biggrin.gif
Atsakyti
kaip graziai,Bangele wub.gif
Atsakyti
Tai ir mes gavom, tikrai pirmas normalus lietus, net naktį ilgai nemiegojau, taip smarkiai lijo. O ryte per kanalą pereit negalėjau pas karves, teko didesnį lieptelį pasidaryt biggrin.gif Paganysiu prie namų, kol vanduo nuslūgs.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti