Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

sakau hortenzijas apsigenesiu, išejau šalta ir vel atgal mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
laba,tai i lauka iseit baisu biggrin.gif prapliaupe visa nakti,keliai-istisa kose.Parsivilkau su suniu moliuota iki ausu hmm.gif as sendien pelargonijas pradejau zadint,matysiu ar jos man prabus.O brangiausias ,tyciojas-ir kokia is ju nauda?valgyt negalima,tik,kad grazu...
Atsakyti

Laba,

Aš tai nedingusi, skaitau, bet per telefoną. Vis slaptažodis atsijungia, nervina.

Buvusioji pralinksminai su tuo gaidžiu po mašina. Jam ten ir saugu buvo, o ir neliūdna su.kompanjone buvo :wub: .

Mano žuvys šiemet išduso. Nors eketes kirtom. Daug kam šiemet nepasisekė. :cry2:​  na gal nors kas nors išgyveno. Pavasarį sužinosiu.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Kaip bebuvę,Niurzgiuk,pavasariu jau kvepia.
Atsakyti
Nu jus man pasakykit,negi labai salta ziema buvo?Nesigaudau apie zuvis,kaip jos gali padust,jei iskirsta eketes?Maciau,pusbrolio prudas su eketem ir burbuliouja(deguoni pucia?)Patarkit-reik polikarbonata siltnamiui pirkt.Geriau 4mm ar 6mm.?Nepagalvojau(pagailejau),sudege nuo saules,atlaikytu dar sezona,ale kitais metais as senesne,gal jau nebenoresiu biggrin.gif
Atsakyti
O kaip gali polikarbonatas sudegti ? Gal tiesiog apmusijo ? Nors kai pagalvoju, tai taip, darosi toks trapus. Mes uždengę ventiliatorinę juo, kad oras kiek įšiltų. Buvo vėjas nuplėšęs vieną lapą , keitėme nauju. Seną užkalėme ant viščiukų aptvaro. Na, jau nebuvo toks lankstus kaip kad naujas.
Pradėsiu sėją. Atkeliauja daigų auginimo kilimėlis ir pašvietimo lempa.

Lyžuka, gal iš lenkų ką užsakinėsi ? Vėl gundausi lelijomis.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 02 13, 23:08)
O kaip gali polikarbonatas sudegti ? Gal tiesiog apmusijo ? Nors kai pagalvoju, tai taip, darosi toks trapus. Mes uždengę ventiliatorinę juo, kad oras kiek įšiltų. Buvo vėjas nuplėšęs vieną lapą , keitėme nauju. Seną užkalėme ant viščiukų aptvaro. Na, jau nebuvo toks lankstus  kaip kad naujas.
Pradėsiu sėją. Atkeliauja daigų auginimo kilimėlis ir pašvietimo lempa.

Lyžuka, gal iš lenkų ką užsakinėsi ? Vėl gundausi lelijomis.

kolkas nera norinčiu mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Su švente. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Lyžuka, šiandien į Depą suvežta kokių grožių. Ir lelijos nebrangiai. Po 2-3 supakuotos. Yra gražių jurginų.
Bėgte išbėgau, kad nesigundyti. O buvau tik vermikulito nusipirkti.
Atsakyti