Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Man irgi krūvą siuntimų vakar parašė.Gerai,kad mūmis dar rūpinasi? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Labas vakaras,

Buvusioji, nu jei būtų paklausę dėl siuntimų tai būtum pusės atsisakiusi. O dabar pasitikrinsi. Aš tai patenkinta, kad mūsų niekas neklausia, papurto iš pagtindų, patikrina. Nu pati tikrai neičiau. Sunku prisiversti.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Vieversėlis pas mus 23 dieną pasiskelbė jau wub.gif Ir didelės kompanijos kažkokių paukščių parskrido, gal žasys? Aukštai , nesupratau kas... Taip smagu, pavasaris kaip ir... Snieguolės pilnai žydi, saulutė šviečia wub.gif Vakar buvo stiprus vėjas, o šiandien -tylu, gražu ax.gif
Niekad nesu auginusi svogūnų iš sėklų, bet šiemet pabandysiu.
Atsakyti
La,ankstyvas pavasaris?Vieverseliai,gerves trimituoja,varnenai inkilus tikrina!Sendien diena grazi,visoki balsiukai girdis,Vakare miske peleda ukauna,man taip grazu wub.gif aisku paciam miske ,vakare,netiketai isgirdus turbut kelnes butu pilnos.Aa svainis kada anksti ryte zuvaudamas krumuose tik akis pamate,o paskui ir balsa...pasak,zuvaut daugiau nesinorejo.
Atsakyti
as irgi pirkau svogunu iš seklu, bendradarbe gyresi kad seja į šiltanami per kelis kartus ir tipo visa sezona turi jaunu laišku smile.gif


pas mus tik varnu pulkai suaktyvejo ir irgi aukštai aukštai du stambus paukščiai praskrido bet nei girksejo nei kazkaip kitaip save pristatė tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 02 26, 07:48)
as irgi pirkau svogunu iš seklu, bendradarbe gyresi kad seja į šiltanami per kelis kartus ir tipo visa sezona turi jaunu laišku smile.gif
pas mus tik varnu pulkai suaktyvejo ir irgi aukštai aukštai du stambus paukščiai praskrido bet nei girksejo nei kazkaip kitaip save pristatė tongue.gif

Laiškinių svogūnų tai esu sėjusi ir sėju šiltnamy Parade laiškams. Bet šįmet žadu gumbus iš sėklų augint biggrin.gif Prisimenu, seniau (rodos prieš 100 metų biggrin.gif ) kaime sėdavo sėklas ir daigus augindavo dėžutėj, o paskui į daržą sodindavo. Tų sodinukų nebūdavo tais laikais turbūt hmm.gif Sėklas patys nusiimdavo iš savų, kaip ir burokėlius, morkas.
Vakar gerves mačiau parskrendant. wub.gif Ir kurmiai sugrįžo lotuliukas.gif
Atsakyti
bet kokie protingi tie kurmiai bigsmile.gif , pas mane jei tik koks kurmiarausis netyčia biggrin.gif, tuoj spasteliai ir jei nei iškarto, tai per kelis bandymus kurmiui kapec, nelenda dabar visškai užtat pas kaimyna vieni kurmiarausiai , nors laiko kokius 5 m atsuma nuo tvoros biggrin.gif
Atsakyti
IK dar čia paklausiu ir kitos aišku smile.gif koki patartute dekoratyvini krūma sodinti kur pasiekia tik vakarine saule ? smile.gif Pageidautina greit auganti smile.gif
Atsakyti