Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Vakar irgi susikasiau vieną šiltnamį,lauke irgi Buvusioji,pasigavau virusą.Ravėjau,rankas ploviau baloje,jaučiau rankos šaltos.Gerklė kabina kelintą dieną.
Stumbrų važiuok pas IK.Pas ją pilna šmirinėja,kelis kartus buvau sutikųsi. mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba, Šiandien pomidorus sėsiu. Gervės, žasys pulkais jau seniai sugrįžinėja. Varnėnai visokiausias melodijas čirškia. Kaip smagu Hortenzijos pas mane pavėsiuke vargsta. Ten ir šlapia labai. Reik sėklų į šiltnamį ir man papilt. Praeitą savaitgalį šakas surinkau, susmulkinau, vyras per lapus su žoliapjove pervažiavo. Vienu plotu mažiau grėbti bus. Negyvas žuvis kurias pasiekiau, tas išgriebiau. Taip ir krutu po truputį

Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2024 03 08, 08:34)
..Reik dar stumbrus susitikt biggrin.gif

Geriau nenorėk tongue.gif Ingrida, ar ne tu pernai buvai miške susitikusi ? Laimei, iki mano laukų per Marytės plauką banda neprieina. O ten, kur praeina, plika žemė lieka. Gretimam kaime prieš kokius 8 metus moteriškė paryčiais važiuodama nukalė iškart tris. Vos gyva su vaiku liko, taip sumaitojo mašiną.
Vaikystėje mano kaime buvo paleista jų banda. Užauginti stumbryne, žmonių nelabai paisė. Ateidavo ir darže suguldavo. Brolis kartą išbėgo ir per snukį botagu stumbrę pavaišino. Bliamba, galėjo į miltus jį sumalti.

Merginos, sveikite. Man šiandien riešą dar skauda nuo kasimo.

Niurzga, gal hortenzijos ne nuo pavėsio skursta, o nuo sunkios žemės ? Joms reikia tokios prie durpės.
Atsakyti
O pas mus dar varnėnų nėra. Kasmet žvalgai vis parskrisdavo anksčiau, vėliau ir kiti. Šiemet gal visi iškart gryš.
Atsakyti
Na,tikiuos iki musu jie nedatrauks,per mazi miskai.Kazkur apie Marcinkonis blaskos :mirksiukasKa jie cia tuos smelynuos ras.Man rodos as sendien marmuze nudegiau saulej biggrin.gif
Atsakyti
IK,pernai nesutikau.Bet prieš tris metus,kur tu mane nuvežųsi buvai grybų,link Naujamieščio,pro šalį visa banda prabėgo,per kelis metrus.širdis buvo į kulnus nukritųsi.Viena pati buvau. blink.gif blink.gif Kiti grybautojai išgasdino,galvojau,kad miškovežis veža mišką,sustojau,galvojau kur išlys vidury miško.Ir pasileido,traškesys,dundėjimas.............su visais vaikais prabėgo.Dar kartą už pavėsinės buvau vieną sutikųsi. ax.gif
Varnėnų irgi dar neturime.Inkilai tušti,iš karto pasimato,kai atskrenda.Už tai saulėgrąžos dar į trasą eina žvirblių,zylių.Visą žiemą maitinu. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Šalta šalta unsure.gif Vėjas šiaurinis lyg ir ? Toks nemažas. Kurią čia dieną kelis aviečių daigus perkėliau į kitą vietą, o šiandien bandžiau pajudint žemę- sušalusi, net šunė užkasto kaulo neiškasa bigsmile.gif Kaip tik tose avietėse ir užsikasė, kur žemę išjudinau biggrin.gif
Lapus jau šiek tiek aprankiojau su žoliapjove- bus mulčo. laiškiniai svogūnėliai jau per sprindį žaliuoja, gal tas grįžęs šaltukas nepaveiks jų. rolleyes.gif Kažko petražolės išpuvo, nors tik pernai sėta. O juk jos dvimetės? Nu bet dukra bandė daržininke būt- prisėjo ant palangės, sudygo, kaip šepetys lotuliukas.gif , tik persodint bus darbo.
Zylutėms vis dar pilu saulėgrąžas, kažkaip gaila, nors sniegui nutirpus jau ne badas joms ir taip ax.gif Smagu pro langą žiopsot, kaip jos puotauja bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Žiemą tiek nepildavau saulėgrąžų kiek dabar sulesa.Ir chebra padidėjo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
pomidoru nesejau, užtat puse šiltnamio pripyliau smile.gif ridikeliu, salotu, krapu , uždengiau agrodanga , lauksiu derliaus mirksiukas.gif

aha pastebejau kaip paukšteliai lesa , ir ša net normas padidinau bigsmile.gif,sakoma butinai kove negalima nutraukti lesinimo, nes nutirpus niegui jie dar neranda sau tinkamo maisto ir žuva unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 kovo 2024 - 07:41
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti