Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, pas tave viena sedula ar dvi ? Noriu pirkti , bet taip nėra vietos dvi sukišti. Geriau dar kokią vyšnią.
Atsakyti
dvi sedulos smile.gif pas mane tuoj žydes, bent del grožio verta auginti, uogu mes nelabai vartojam...

šuniukui po menesio nuo babezioses krito ant sanariu užpakaliniu koju, leidzia kas antra diena bet tik vaisati ir laiko nzn liudna širdis plyšta bežiurint, o dar tokiom protingom akims kaip pasižiuri unsure.gif ir papildu duodu del to ir sultini verdu iš vištu koju ir pan., nelabai ka padeda, dar fb pasiskaičiau kazkoki trokoksil tipo buvo kam pastate jau gulinti šuni ale kur ju gaut? ryt atvaziuos vet klausiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 04 kovo 2024 - 07:47


Labas rytas.
Dvi sedulos.
Labai didelės kantrybės reikia surinkti uogas nuo žemės.Aš ir paklodę tiesiu,nes skaniausios nuo žemės.Mes ir vyną darome.
Lyžuka- 4u.gif 4u.gifvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 04 kovo 2024 - 09:27
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Tvarkau šiltnamį. Pernai negalėjau , tai šiemet kruopščiai perkasinėju ir išrenku varpučio šaknis.
Svarstymuose, sėti ar nesėti. Dar prastus orus žada.
Atsakyti
Aš šiandien visus pomidorus pasėjau. Kasmet tokiu laiku sėju, viso 60 veislių biggrin.gif
Atsakyti
Savaitgalį sėsiu. Šiandien gavau prezentinių mėginukų, su profi sėklų užsakymu. Ai, pagrinde auginsiu Rugby, jis einamiausias prekybai.
Atsakyti
La,saule pasirode,visi svarstymuos -set neset biggrin.gif Pas mane tas pats biggrin.gif Pasigavom koki virusiuka,snarglys issikore,bet geriau tiek arbatu,kad tikrai slapi sapnai galejo uzpult.Dvi dienas pasitasiau issiziojus,o jau nuo vakar laukais variau.Mergai,vakar du briedzius susitikau bigsmile.gif Aisku ne akis i aki,bet parejau namo issisiepus,kad jie cia pas mus tasos zinojau,bet susitikt...Reik dar stumbrus susitikt biggrin.gif
Atsakyti
Aš sesiu kovo pabaigoje, sočiai užtenka, anksti nenešu, kad paskui su šildytuvais ar žvakem nelakstyt mirksiukas.gif , dar galvoju tik savaitgali į šiltnami salotu ir pan. pasėti bigsmile.gif
Atsakyti