Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Nu zodziu be zodziu...Paskambinau i Maxmeda,kad užsirašyt echoskopijai-reik turkam pranešt folio dydį dominuojančio...Vos infarkto negavau-70 eur teks palikt uz penkiu minuciu apziura!40 konsultacija+30 echoskopija...Gal zinot kur pigiau?...Ir kam as moku mokescius,jei kai reikia savo seimos klinikoj nera ne vieno man reikalingo gydytojo gun_bandana.gif
Atsakyti

Lumea, jeigu jus rasote jai pirma kart ir tiesiogiai, ji gali neatsakyti. Parasykite per nurodyta puslapyje forma ir su jumis susisieks paros begyje.

man taip buvo.

Atsakyti

Aha rašiau jai pirmą kartą. Reiktų eiti į memorial internetinį puslapį ir ten užpildyti paraiškos formą?

Atsakyti
QUOTE(Spurgycka @ 2017 09 11, 16:27)
Nu zodziu be zodziu...Paskambinau i Maxmeda,kad užsirašyt echoskopijai-reik turkam pranešt folio dydį dominuojančio...Vos infarkto negavau-70 eur teks palikt uz penkiu minuciu apziura!40 konsultacija+30 echoskopija...Gal zinot kur pigiau?...Ir kam as moku mokescius,jei kai reikia savo seimos klinikoj nera ne vieno man reikalingo gydytojo gun_bandana.gif

Persirašyk į kitą šeimos kliniką, kur turi ginekologą smile.gif
Kai man buvo extra atvejis, atostogavo lyg, tai pasiskambinus eidavau į paprastą ligoninę ar gimdymo namus, kur yra ginekologijos skyrius, be siuntimo. Sumokėjau, bet būdavo žymiai pigiau nei į tas privačias ar tarptautines.
Papildyta:
QUOTE(QueenZ @ 2017 09 11, 12:16)
<p>Sakykit, merginos, kaip su ta gimdos nuotrauka? Man Mastura parase, kad butinai pas juos reikia darytis ir kaina 150 eur.
</p><p>Skambinau i grybo g. Vilniuje, tai man pasake, kad apie 200 eur kainuotu. Ar as cia teisingai supratau? Turkijoje pasirode per pigu, o Vilniuje nemaloniai nustebino kaina. Kiek skaiciau forume, vienos daresi Lietuvoje, kitos Turkijoje.
</p><p></p>

Man darė Memorial, tai kainavo 270 Eur. Būčiau gal nesidarius, bet kad nežinojau apie tas nuotraukas nieko ir lietuvių daryta netiko, turkams reikėjo atsakymo čia ir dabar. Jei po 150 siūlo, tai tikrai gerą akciją padarė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 11 rugsėjo 2017 - 16:01

Sveikos, pradėsiu sekti šią temą, nes širdis linksta važiuoti į Turkiją ir nebandyti loterijos LT, nes vaikų neturim, o šansai pagval mūsų bėdas maži, tad juos norisi vėjais nepaleisti :victory2:  Nes panašu turiu max kokius tik du kartus pabandyti IVF kol menopauzė neatsirito.... :unsure: 

Trumpai - bėda su vyro turtu, sunki Oligoastenoteratospermija, man amžius ir žemas AMH (0,65). 

Pildysiu formą Memorial klinikoje. Žiūrėsiu ką atsakys. 

:bigsmile: 

Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2017 09 10, 23:56)
As per google buvau radus kontaktus, Vilniuj.

http://www.visalietu...etuvos-filialas

Gal Persikutei į až įmesk, kad į 1psl įdėtų ax.gif tai svarbi info
Papildyta:
Lumea, Jpuma, spaudžiu kumštukus už jus.
Lumea, jei Mastura per porą d neatrašys, tai pakartok tu jai. Nedaug kam, bet yra kelioms pasitaikę, kad ji laiško nepastebėjo. Jai gi daug kas rašo. O ji atsako labai greitai. Gal net kitą dieną.
Atsakyti

sveiki. 😕 ieskau progesterono ampuliu pirkti skubiai... situacija tokia, darytas fet memorial , 27d... 5 diena hcg tyrimas rode 47, nors buvo tepliojimu ir kraujo siek tiek, 7d rode 97... vakar pasirode siek tiek kraujo ir nustojo, snd vel smarkiau ir vel nebega. mamytes, pagelbekit... ar pas ka nors taip buvo??? laaaabai pergyvenu

Atsakyti

Man nebuvo, bet Vilniuję turiu dvi dėžutes leidžiamo progesterono (nžn kiek dozių, bet bent pradžiai)...

Atsakyti

Merginos, ir aš labai ieškau leidžiamo prg. Gal turėtumėt parduoti? Ar gal parvežtumėt kuri?

Atsakyti
labas rytas,
noriu paklausti merginu kurios skrido i tr ir skrydis buvo vakarinis. Mes pvz turkijoje busim tik apie 22.30 val. Kazin ar imanoma, kad mus paimtu Memorial vaikinukas ar jau butu per velai?
Gal kuri mergaite zino koki viesbuti arti oro uosto, kad galetume ta nakti permiegoti?
Atsakyti

As zinok i Maxmeda vaiksciojau pries FET, ir nebuvau ju kliente, labai aiskiai telefonu pasakiau ateinu tik echo, man nereikia konsultacijos, ir is manes eme tik 30 EUR, o kai atejau pakartotinai tik 20 EUR.... Ten geriausia pas Zaneta uzsirasyti

Atsakyti

Merginos vilnietės,parekomenduokit;kur kreipiatės ,kai reik turkams nusiųst info apie dominuojantį folį? Kokia privati klinika mažiau plėšia?Ir ar čia reik registruotis pas ginekologę ar pas echoskopuotoją? 4u.gif

 

 

Nu zodziu be zodziu...Paskambinau i Maxmeda,kad užsirašyt echoskopijai-reik turkam pranešt folio dydį dominuojančio...Vos infarkto negavau-70 eur teks palikt uz penkiu minuciu apziura!40 konsultacija+30 echoskopija...Gal zinot kur pigiau?...Ir kam as moku mokescius,jei kai reikia savo seimos klinikoj nera ne vieno man reikalingo gydytojo gun_bandana.gif

 

 

Persirašyk į kitą šeimos kliniką, kur turi ginekologą smile.gif
Kai man buvo extra atvejis, atostogavo lyg, tai pasiskambinus eidavau į paprastą ligoninę ar gimdymo namus, kur yra ginekologijos skyrius, be siuntimo. Sumokėjau, bet būdavo žymiai pigiau nei į tas privačias ar tarptautines.
Papildyta:
Man darė Memorial, tai kainavo 270 Eur. Būčiau gal nesidarius, bet kad nežinojau apie tas nuotraukas nieko ir lietuvių daryta netiko, turkams reikėjo atsakymo čia ir dabar. Jei po 150 siūlo, tai tikrai gerą akciją padarė smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suVejeliu: 12 rugsėjo 2017 - 09:51