Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Lumea, kazkas sutrike su komunikacija Memorial, mano drauge irgi nori antra karta vaziuoti ten ir niekaip neatsako, meilas tikrai tas, gal kazkas ten su koridinatorem nutiko, Elis manau jau isejo i dekreta, gal atsakys dar

Echomar isvis nereikia nieko is anksto tartis, ten gyva eile, ateini supildo dokumentus, tik reikia pasakyti kad is Memorial esi, ir paklaus koks gydytojas siuncia, tai savo gydytojo varda pavarde pasakai ir viskas, man reikejo palaukti koki 15-20min iki priejo eile ir paskui kazkur tiek pat kol padare nuotraukas.

 

SuVejeliu - Ok, tuomet bandysiu kantriai laukti, kol kas nors susieks.

O jus Masturą informavote, kad darysite GN Echomar? Nes ji jums turėjo pasakyti koks gydytojas Memoriale bus jums priskirtas. Ar teisingai supratau?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lumea: 12 rugsėjo 2017 - 13:54

hcg skaiciukai krenta, reiskias ir si karta mums nepavyko 😢😢😢😢

Atsakyti

Lumea, taip. Ju puslapyje yra forma. Ten suveskit visko ko praso ir su jumis susikontaktuos. Kai su manimi susisieke as papildomai nusiunciau visa info kuria turejau ir el pastu paskui.

Atsakyti

As su tokiu klausimu: kas naudojot Lucrin ar mm atejo savo laiku? Beje, kur jis leidziasi i uzpakali ar i pilva?

Sveika, į pilvą leidžiasi  :4u:  man irgi aktualu klausimas ar mmm po to laiku ateina  :hmm: 

Atsakyti
QUOTE(IlonaJa123 @ 2017 09 12, 15:12)
<p>hcg skaiciukai krenta, reiskias ir si karta mums nepavyko 😢😢😢😢</p>

Ar naudojot leidziama PRG?Gal pritruko progesterono? unsure.gif
Atsakyti

naudojau, kai tik tepliojo :( Dieve, ant tiek sunku dabar... lt net nesikabino, tr dave vilti... skaiciukai augo ir bac....

Atsakyti
QUOTE(IlonaJa123 @ 2017 09 12, 20:28)
<p>naudojau, kai tik tepliojo verysad.gif Dieve, ant tiek sunku dabar... lt net nesikabino, tr dave vilti... skaiciukai augo ir bac....</p>

O bandet dvi ampules susileisti? Tyretes progesterona kartu su hcg? Gal trukumas?
Atsakyti

as po 2 ir leidausi, mastura nesake kad kartu ir progesterona tirtis :( nemanau kad trukumas

Atsakyti
QUOTE(Zydre79 @ 2017 09 12, 10:46)
labas rytas,
noriu paklausti merginu kurios skrido i tr ir skrydis buvo vakarinis. Mes pvz turkijoje busim tik apie 22.30 val. Kazin ar imanoma, kad mus paimtu Memorial vaikinukas ar jau butu per velai?
Gal kuri mergaite zino koki viesbuti arti oro uosto, kad galetume ta nakti permiegoti?

Man atrodo, kad jie naktį dirba taip pat. Mus į oro uostą 4 val nakties vežė ir dar kažkokią lietuvę tuo pat metu iš oro uosto paimti turėjo. Tai nžn kodėl jūsų 24 val negalėtų paimti. Manau tarkitės, kad paimtų. Oi, aš iš telefono į laikmeną jau persikėliau iš ten važiuojančių autobusų grafikus. Gal kuri kita mergaitė turėtų?
Oi, radau, bet įkelti nemoku. Tai pažiūrėjau, kad paskutinis autobusas lygiai 1 val iš oro uosto į Taximą, o pirmas autobusas 4 val. Ir važiuoja jis lygiai kas pusvalandį. Vadinasi jis Havatas. Ant jo šonų taip parašyta iš visų pusių. Jei ką, tai juo važiuokit. Jis nebrangus. O gyvensit ten, kur ir visos? Tai tada iki Taximo jums reikia važiuoti ir sėsti į autobusą ant kurio parašyta Ataturk-Havalimani -Taksim
Papildyta:
QUOTE(suVejeliu @ 2017 09 12, 11:18)
<p>Lumea, kazkas sutrike su komunikacija Memorial, mano drauge irgi nori antra karta vaziuoti ten ir niekaip neatsako, meilas tikrai tas, gal kazkas ten su koridinatorem nutiko, Elis manau jau isejo i dekreta, gal atsakys dar
</p><p>Echomar isvis nereikia nieko is anksto tartis, ten gyva eile, ateini supildo dokumentus, tik reikia pasakyti kad is Memorial esi, ir paklaus koks gydytojas siuncia, tai savo gydytojo varda pavarde pasakai ir viskas, man reikejo palaukti koki 15-20min iki priejo eile ir paskui kazkur tiek pat kol padare nuotraukas.
</p>

Kažkas sakę, kad raštiįką siuntimą Mastura paduoda į tą Echomarą
Papildyta:
QUOTE(ChikiPau @ 2017 09 12, 11:22)
O ar yra merginu, kurios HSG daresi pacioje Memorial klinikoje?

Aš dariausi Memoriale. Tada dar į Echomarą nesiųsdavo. Memoriale gn laiką užrezervuodavo. Ten nėra gyvos eilės
Papildyta:
QUOTE(IlonaJa123 @ 2017 09 12, 11:31)
<p>mamytes, ar budavo pasirodydavo pas jus kraujo????ir viskas baigesi gerai? 😭😭😭 tiek laiko tokioj nezinioj ir baimej</p>

Oi buvo buvo. Ir dar kaip. Turkai man progesterono dvigubą leidžiamo skyrė. Ir viskas gerai baigėsi. O ką jie sako jums? Ir dėl ko jums kraujavimas? Ar yra kokia hematoma?
Papildyta:
QUOTE(IlonaJa123 @ 2017 09 12, 23:04)
<p>as po 2 ir leidausi, mastura nesake kad kartu ir progesterona tirtis verysad.gif nemanau kad trukumas</p>

Labai užjaučiu 4u.gif
O prg dar prieš hcg reikėtų tirtis. Prg labai prenta kažkur 5dpi. Aš tik grįžusi iš tr tyriausi. Tai buvo geras. O po 4 d kai išsityriau, tai labai buvo nukritęs, Mastura pasakė leistis 2d po 2 ampoles, nors jokio kraujavimo nebuvo ir pilvo nemaudė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaMona: 12 rugsėjo 2017 - 22:34

Apie Lucrin : Man laiku atejo, bet zinau, buvo mergaiciu, kuriom velavo mmm, taip kad individualu  :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J01: 13 rugsėjo 2017 - 02:39

Mastura paskambina ir uzraso i Echomar, duoda siuntima ir tik tada eini

Atsakyti

Lamora, o jums is pirmo karo pavyko?

Atsakyti