Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

QUOTE(Spurgycka @ 2017 09 18, 13:46)
Panos,kas per vaistas yra folbiol?Kam jis skiriamas?


Turiu berods 3 dėžutes, kreipkitės jei reikės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2017 09 18, 16:15)
Turiu berods 3 dėžutes, kreipkitės jei reikės 4u.gif

Persikute123 kaip auga tavo turkiskas stebuklas? wub.gif Dar noriu paprasyt,gal gali brukstelt,kokiuos apartamentuos gyvenot Stambule? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,gal kas turit ar galit parvezti leidziamo progesterono reikia draugei,nes labai mazas prog.o crionas mazai tepasisavina.Aciu smile.gif
Atsakyti
Merginos kurios geriate ar gerete ovaboost maisto papildus is kur pirkot?

Aciu jums uz atsakymus unsure.gif
Atsakyti

Esu gyvenusi Baklava suites apartamentuose. Aš buvau tik dvi naktis, rinkausi pigiausią variantą pusrūsyje. Labai malonūs šeimininkai, tvarkingas kambarys, buvo gera kaina. Minusas - girdėjosi triukšmas iš kitų gyventojų (kas ateina, išeina) ir kanalizacijos garsas. Bet aš jautroka šitu atžvilgiu. Iki Taksim pėsčiomis, stotelė netoli, bet reikia palypėti į kalną. 

Tos pačios kelionės metu gyvenom Overland residence. Vieta ta pati, brangesni ir didesni. Kaimynų negirdėdavom, lėktuvai girdėjosi, turėjom šiokią tokią erdvę prieš langus.

Pirmo IVF metu gyvenom Istiklal gatvėje, dabar dėl didesnio teroristų pavojaus nesirinkčiau.

Giria Atlas apartamentus, bet mūsų kelionės metu jie buvo užbookinti mėnesiui į priekį

Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2017 09 18, 16:15)
Turiu berods 3 dėžutes, kreipkitės jei reikės 4u.gif

Sveika, galiu paimti visas 4u.gif
Atsakyti
[quote=Wiliux,2017 09 18, 21:37]
Wiliux ačiū didelis!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiliux @ 2017 09 18, 21:37)
<p>Esu gyvenusi Baklava suites apartamentuose. Aš buvau tik dvi naktis, rinkausi pigiausią variantą pusrūsyje. Labai malonūs šeimininkai, tvarkingas kambarys, buvo gera kaina. Minusas - girdėjosi triukšmas iš kitų gyventojų (kas ateina, išeina) ir kanalizacijos garsas. Bet aš jautroka šitu atžvilgiu. Iki Taksim pėsčiomis, stotelė netoli, bet reikia palypėti į kalną. </p><p>Tos pačios kelionės metu gyvenom Overland residence. Vieta ta pati, brangesni ir didesni. Kaimynų negirdėdavom, lėktuvai girdėjosi, turėjom šiokią tokią erdvę prieš langus.</p><p>Pirmo IVF metu gyvenom Istiklal gatvėje, dabar dėl didesnio teroristų pavojaus nesirinkčiau.</p><p>Giria Atlas apartamentus, bet mūsų kelionės metu jie buvo užbookinti mėnesiui į priekį</p>

Atlas vienai forumietei būnant elektra dingo netrumpam laikui ir prie +36 vos gonalis nesusigadino be šaldytuvo. Tai ji nubėgo į viešbutį, kur aš gyvenau: new city atrodo vadinasi. Ten pusryčiai skanūs. Prie Osmanbay metro sustojimo. Dar esu gyvenusi Comfort beige , ten kartais labai pigių pasiūlymų išmeta. Bet buvo minusų nemažai: pusryčiai tik šalti užkandžiai, receptiono berniukas kai užrūko, tai wc dūmais smirda. Ir dar tas berniukas svečius persekioja, kad neduok D neliktų pernakvoti. Dar abc residence esame gyvenę. Dabar jie kitaip vadinasi. Kažkaip tada gera kaina pakliuvo. Tai gavome 2 kambarių butą už labai mažą kainą. Receptione niekad niekas nesėdėdavo. Davė nuo visų durų raktus ir patys sau vaikščiojome. Tai galvojome tikrai, kad galim dar kokią porą lietuvių priimti biggrin.gif . Bet tik visas viešbučio koridorius kanalizacija smirda ax.gif
Atsakyti
Aš rinkdavausi iš booking.com pasiulymu, kad nebrangus butu, bet su gerais atsiliepimais. Ir kambario plotas didesnis, o ne koks 10kv. m.
Naujove, kad Turkijos valdzia uzdraude booking.com naudotis ieskant turkisku viesbuciu bunant toj pacioj saly - Turkijoj. Atseit, pazeidziamos konkurencijos salygos. Juokingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2017 09 19, 09:26)

Naujove, kad Turkijos valdzia uzdraude booking.com naudotis ieskant turkisku viesbuciu bunant toj pacioj saly - Turkijoj. Atseit, pazeidziamos konkurencijos salygos. Juokingi smile.gif

nesamonę padarė unsure.gif net negali pažiūrėti kokios kainos velesnėmis datomis arba netgi kitame mieste
Atsakyti

Kiek žinau Atlas apartamentai pakeitė nuomos sąlygas: butus nuomoja tik ilgam laikui (mažiausiai mėnesiui).

Atsakyti
QUOTE(Aisaliukas @ 2017 09 18, 19:03)
Merginos kurios geriate ar gerete ovaboost maisto papildus is kur pirkot?

Aciu jums uz atsakymus unsure.gif

Eurocore.eu
O kartą čia mergaitės tiesiai iš jav parsiuntė
Papildyta:
QUOTE(KriuKriu @ 2017 09 19, 09:26)
Aš rinkdavausi iš booking.com pasiulymu, kad nebrangus butu, bet su gerais atsiliepimais. Ir kambario plotas didesnis, o ne koks 10kv. m.
Naujove, kad Turkijos valdzia uzdraude booking.com naudotis ieskant turkisku viesbuciu bunant toj pacioj saly - Turkijoj. Atseit, pazeidziamos konkurencijos salygos. Juokingi smile.gif

O iš kitur booking veikia?
Atsakyti