Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Sveikos.
Pastojau su savo pirmu IVF bigsmile.gif Bet norėjau paklaust ar visos, kurios darėt IVF, vartojot progesteroną iki 12 savaičių? Man vietiniai daktarai nesakė tęsti, kad jei noriu, galiu sunaudot kas liko ir viskas. Dabar nerimauju, kad gal nėra tai gerai..
Atsakyti
Merginos,del kokiu priezasciu Memoriale nebedaromas isodinimas iskart po PGD? Anksciau padarydavo ir sodindavo tam paciam cikle-dabar visoms privalomai po pgd saldo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgycka @ 2017 09 15, 18:14)
Merginos,del kokiu priezasciu Memoriale nebedaromas isodinimas iskart po PGD? Anksciau padarydavo ir sodindavo tam paciam cikle-dabar visoms privalomai po pgd saldo unsure.gif

Bent man pgd atsakymai atėjo po 21 d. Tai kaip ir niekaip tam pačiam cikle neišeitų.
Atsakyti
QUOTE(Spurgycka @ 2017 09 15, 17:14)
Merginos,del kokiu priezasciu Memoriale nebedaromas isodinimas iskart po PGD? Anksciau padarydavo ir sodindavo tam paciam cikle-dabar visoms privalomai po pgd saldo unsure.gif

Gal rugsėjo mėn jie naują aparatūrą pgsui susipirko. Sako tiksliau ištiria, bet ir tyrimas ilgiau užtrunka. Per vieną parą nebeištiria. O blastuką reikia dėti būtent tą d, kelių d jis yra. Bet kada įdėtas jis nekibs. Todėl ir deda kituose cikluose
Atsakyti
QUOTE(LaMona @ 2017 09 15, 18:29)
Gal rugsėjo mėn jie naują aparatūrą pgsui susipirko. Sako tiksliau ištiria, bet ir tyrimas ilgiau užtrunka. Per vieną parą nebeištiria. O blastuką reikia dėti būtent tą d, kelių d jis yra. Bet kada įdėtas jis nekibs. Todėl ir deda kituose cikluose

Ačiū,LaMona,už paaiškinimą 4u.gif Parašiau Masturai,sakau tai užteks dviejų savaičių-jei iškart nedėsit,liepė imt tris,nes pasirodo gali būt,kad dės iškart-jei embrionas nebus tinkamas pgd ar kažkas tokio...
Atsakyti
QUOTE(suVejeliu @ 2017 09 15, 11:21)
<p>Leila, taip vakar gavau, sorry net pamirsau pranesti, viskas puiki aciu! Tik tas vaistu shaudymasis nesibaigia kai tokiais kiekiais tenka vartot smile.gif
</p>

Saunu 🤗🤗🤗
Kad tik macytu! 😉
Atsakyti

Gavau laišką iš Elis, ji dirbs dar 2 savaites, po to išeina į dekretą.

mano norai greit startuot su FET užgęso.. reikia būt bent 2-3 mėn nemaitinus, kad prolaktinas susinormalizuotų. Taigi db bandysiu nutraukt maitinimą  :(​ 

Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2017 09 15, 22:42)
<p>Gavau laišką iš Elis, ji dirbs dar 2 savaites, po to išeina į dekretą.</p><p>mano norai greit startuot su FET užgęso.. reikia būt bent 2-3 mėn nemaitinus, kad prolaktinas susinormalizuotų. Taigi db bandysiu nutraukt maitinimą  verysad.gif </p>

Man sakė 3 c pralaukt po maitinimo ir tik tada atskristi fetui. Tai man taip pat skaudus klausimas: pirmąjį noriu žindyti kuo ilgiau, o ir snaigiuką noriu pasiimti kuo greičiau. Tai uūsibrėžiau, kad iki metų žindysiu, o po to jau kaip gausis, tada galvosiu. Nes jei dėl snaigiuko žindymą nutrauksiu ankščiau laiko, o snaigiukas vis tiek nekibs, tai nagus nusigraužčiau . O kiek jums laiko? Ar jau laikas traukti žindymą? O koks prl dabar? Man smalsu koks mano prl smile.gif
Atsakyti

Prolaktino dabar nesityriau tai nežinau koks lygis. Po teigiamo ivf jau seniai kokių kraujo tyrimų nedariau  :)  Mano mažiui jau metai ir beveik 2 mėn. Tai va ir nusistačiau, kad rugsėjį reiktų baigti.. aš ir jei ne snaigutė dar maitinčiau, bet vistiktai aukot kažką reikia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo __777__: 16 rugsėjo 2017 - 11:12
QUOTE(Spurgycka @ 2017 09 15, 13:53)
Kiek Turkijoj kainuoja dežutė leidžiamo progesterono?

24 liros
Papildyta:
QUOTE(Spurgycka @ 2017 09 15, 19:00)
Ačiū,LaMona,už paaiškinimą 4u.gif Parašiau Masturai,sakau tai užteks dviejų savaičių-jei iškart nedėsit,liepė imt tris,nes pasirodo gali būt,kad dės iškart-jei embrionas nebus tinkamas pgd ar kažkas tokio...

Man irgi taip buvo, kad liepe laukt. Ypač kai nedaug kiaušialąsčių (užaugino mums 4 embrionus). Tačiau nesodino 5 d., o visus paėmė tyrimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 16 rugsėjo 2017 - 17:29
QUOTE(MeilesVaikai @ 2017 09 15, 15:16)
Sveikos.
Pastojau su savo pirmu IVF  bigsmile.gif Bet norėjau paklaust ar visos, kurios darėt IVF, vartojot progesteroną iki 12 savaičių? Man vietiniai daktarai nesakė tęsti, kad jei noriu, galiu sunaudot kas liko ir viskas. Dabar nerimauju, kad gal nėra tai gerai..

Kiek skaiciau mergaites ji palaipsniui nutraukineja. O ka jums sako priziurinti gydytojas?
Atsakyti
Gal kuri turit parduoti turkisko clexano 0,4 arba galit parvezti. Labai labai reikia. Skolinga neliksiu smile.gif
Atsakyti