Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Aš čia ne į tema,bet norėjau Jūsų paklausti,kur galima Vilniuje ar Kaune pasidaryti antikūnius

prieš spermą ir antikūnius prieš placentą.Ir iš vis ar Lietuvoje daroma.??? Klausiau santariškėse sako,kad jie nedaro. :ax: Būsiu dėkinga.

Atsakyti

Sveikos,
turiu 2 svirkstus Gonalio po 450 TV, parduodu po 100 Eur. Pirkau sau, taciau ju man neprireiks, pasikeite planai. Kam domina, rasykite man i asmenine zinute.
4u.gif
Atsakyti
Mergaičiukės, nuo šiol plepam čia gossip.gif ir plepėti galime neribotus psl skaičius, nebent sutarsime ties kažkuriuo uždaryti ir pradėti iš naujo.
Parašykit, kada papinkinti, jei išvykstat - čia palaikymo komanda visada pasiruošusi spausti kumščius lithuania.gif

Tikėkimės, kad šioje temoje bus tik džiugios žinios wub.gif
Atsakyti
Tikėkimės gerų žinių šioj temutėj wub.gif

O mums jaučiu griūna visi planai unsure.gif
Turėjom antradienį-trečiad.jau važiuoti FET, o po šiandien echo pasirodo yra dominuojantis folikulas,ir LH per aukštas. Liepė pirmadienį pakartot viską ir matyt teks atšaukti FET 😭
Sako bandysim kitą mėn. O tai kas pasikeis tą kitą mėn.? Folis nebeaugs, nesuprantu aš 🤔
Ar kam nors teko atšaukti FET dėl panašių priežasčių?
Atsiprašau, senesnių temų neskaičiau..
Atsakyti

Sveikos,

Ieskau kas Vilniuje turite parduoti atliekamo Crinono? :)

Atsakyti
QUOTE(Kramune @ 2017 01 20, 20:37)
Tikėkimės gerų žinių šioj temutėj  wub.gif

O mums jaučiu griūna visi planai  unsure.gif
Turėjom antradienį-trečiad.jau važiuoti FET, o po šiandien echo pasirodo yra dominuojantis folikulas,ir LH per aukštas. Liepė pirmadienį pakartot viską ir matyt teks atšaukti FET 😭
Sako bandysim kitą mėn. O tai kas pasikeis tą kitą mėn.? Folis nebeaugs, nesuprantu aš 🤔
Ar kam nors teko atšaukti FET dėl panašių priežasčių?
Atsiprašau, senesnių temų neskaičiau..


Sveika,

Siaip, Tai jei buna dominuojantis folis, skiria Ovitrelle, bent man taip sake, o as juk pries kelis men Memorial FET buvau. Gal ne vien tik del folio cia.
Atsakyti

Magute ačiū labai už pasiūlymą. Šį kartą išsisuksiu su vaistais, kuriuos galima rasti Lietuvoje. Mastura labai operatyviai (kaip visada) sureagavo ir pasiūlė Klimanorm. Jie receptiniai, bet pilnos vaistinės, todėl jau turiu ir pradėjau vartoti!

Pagre ačiū, pasinaudočiau Tavo pasiūlymu. Lauksiu Tavo žinutės, jei nepadės Klimanorm, pavartočiau vieną mėnesį Cyclo pregnova.

Kramune gal dar gali pasikeisti situacija? Jei ne linkiu mums abiems kitą mėnesį susitikti Stambule ;) Su visom šeimynom :) O šiaip užknisa labai, kai nieko negali planuoti...

Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2017 01 20, 17:01)
Mergaičiukės, nuo šiol plepam čia  gossip.gif ir plepėti galime neribotus psl skaičius, nebent sutarsime ties kažkuriuo uždaryti ir pradėti iš naujo.
Parašykit, kada papinkinti, jei išvykstat - čia palaikymo komanda visada pasiruošusi spausti kumščius lithuania.gif

Tikėkimės, kad šioje temoje bus tik džiugios žinios  wub.gif


Sveikos😉

Mes planuojam konsultacijai vasario 15 - tai važiuoti 😃
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2017 01 20, 22:20)
Sveika,

Siaip, Tai jei buna dominuojantis folis, skiria Ovitrelle, bent man taip sake, o as juk pries kelis men Memorial FET buvau. Gal ne vien tik del folio cia.

Nieko visiškai nesakė man api Ovitrelli, ir aš Memorial 🤔
Iki tol visi tyrimai ir viskas buvo ''perfect'',jau ir datą maždaug paspėliojom,o šiandien po echo pasakė, kad vienas folis auga,o neturėjo augt jis, liepė pakartot LH-ir tas per aukštas. Tai jei pirmadienį folis vis dar augs, sake viską reikės "cancel ir start next cycle". Nu rimtai, o tai kodėl Ovitrrlio neskiria 🤔

Beje, jei jau prireiktų, kaip LT išvis gauti to Ovitrelio?? Jis juk receptinis ir ne visur yra turbūt??🤔
Papildyta:
QUOTE(Wiliux @ 2017 01 20, 22:35)
Kramune gal dar[/b] gali pasikeisti situacija? Jei ne linkiu mums abiems kitą mėnesį susitikti Stambule ;) Su visom šeimynom smile.gif

Wiliux!!! Vaziuojat jau seses ar brolio parsivezt?? 🤗🤗 sorry,aš kaip iš dangaus čia nukritus,buvau dingus porai metų, nebesekiau jokių naujienų, bet tuo metu kartu mynem kelia 💔 (as kitu niku tik)
Atsakyti
QUOTE(Kramune @ 2017 01 21, 00:23)
Nieko visiškai nesakė man api Ovitrelli, ir aš Memorial 🤔
Iki tol visi tyrimai ir viskas buvo ''perfect'',jau ir datą maždaug paspėliojom,o šiandien po echo pasakė, kad vienas folis auga,o neturėjo augt jis, liepė pakartot LH-ir tas per aukštas. Tai jei pirmadienį folis vis dar augs, sake viską reikės "cancel ir start next cycle". Nu rimtai, o tai kodėl Ovitrrlio neskiria 🤔

Man buvo tokia situacija, bet nebuvo dominuojančio, o LH pakilo. Nutraukė FET, vis dar laukiu ateinančio ciklo. Aš irgi net neįsivaizduoju kas gali būti kitaip, nes labai abejoju, ar lab. tyrimus suklydo.
Kai bus 2 cd, jau liepe ne tik echo, bet ir LH, e2, progesterono tyrimus atsiųsti.
Papildyta:
QUOTE(Kramune @ 2017 01 21, 00:23)
Beje, jei jau prireiktų, kaip LT išvis gauti to Ovitrelio?? Jis juk receptinis ir ne visur yra turbūt??🤔


Aš turiu Masturos recepta jei kas. Bet šiaip ir bet koks ginekologas parašytų tą receptą. Pirkt irgi ne deficitas Lietuvoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 21 sausio 2017 - 00:29
KriuKriu, as ir si karta jau dariausi LH, E2 ir PRG visus kartus-2, 9 ir 13 c.d., ir dar 16 liepe viska kartot 🤔
O tau antram cikle jie ka nors keite? Ar vel tom paciom dozem viskas?
Atsakyti
QUOTE(Kramune @ 2017 01 21, 09:24)
KriuKriu, as ir si karta jau dariausi LH, E2 ir PRG visus kartus-2, 9 ir 13 c.d., ir dar 16 liepe viska kartot 🤔
O tau antram cikle jie ka nors keite? Ar vel tom paciom dozem viskas?

Aš dar tik 1 ciklą bandžiau. Antro vis laukiu ir pradėsim vėl kartot, tai nežinau kas keisis.
Atsakyti