Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Dar klausimas, ar yra tikimybė, kad po gn pakartoninai konsultacijai, (jeigu kartais prireiktų) priimtų penktadienį ryte , iki kokių 14h? Ar visos konsutacijos, nesvarbu prieš ar po gn ar pakartotinė, visada tik nuo 13:30?
Ir kiek maždaug užsimesti valandų prieš skrydį? Įsivaizduoju ten didelis oro uostas? Kad prieš skrydį spėti visas apsaugas ir pasų sienas praeiti?

Oro uostas labai didelis, dideles eiles prie patikru. Pvz musu skrydis 16val, tai mes 12val planuojam buti oro uoste.

Atsakyti

Klausimėlis merginoms kurios jau buvo Stambule, kokios kainos pvz pietūs, vakarienė, normalioje kavinėje, prabangos mums nereikia? 😁 . Kiek supratau iš ankstesnių susirašinėjimų geriausia atsiskaityti liromis o ne kortele, tiesa? 

Labas, 

Nera cia siaip brangu. Normalesnese kavinese valgom uz mazdaug 100 liru. Jeigu ieskosit keityklos atkreipkit demesi i keitimo kursa ir netingekit pasieskoti kur geresnis :) nes tikrai net salia esanciose kartais gerokai skiriasi :)

Atsakyti
sveikos,

ar turkijoj tiria oksidacinio streso lygi? mum nustate neaiskios kilmes, pataria ta tyrima daryt, bet kaip suprantu to lygio ner kaip pakelt, tai pasidaryt galima, kad suprast, kad sakes...

Ar kas tyretes? jei buvo ne koks, ar gerinot situacija vitaminais, ar padejo?
Atsakyti

sveikos,

ar turkijoj tiria oksidacinio streso lygi? mum nustate neaiskios kilmes, pataria ta tyrima daryt, bet kaip suprantu to lygio ner kaip pakelt, tai pasidaryt galima, kad suprast, kad sakes...

Ar kas tyretes? jei buvo ne koks, ar gerinot situacija vitaminais, ar padejo?

Labas,

 

Pirma karta girdziu apie tai. Kur jums patare tai nustatyti? O siaip jau viska issityret? Kariotipus irgi?

Turkijoj niekur apie tai nekalbejo.

Ar tikrai oksidacinio streso lygi? Gal kortizolio (streso hormono) kieki?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo July23: 11 liepos 2018 - 16:15
QUOTE(July23 @ 2018 07 11, 17:12)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ausra7777" data-cid="72150914" data-time="1531308902">
<div>
<p>sveikos,
ar turkijoj tiria oksidacinio streso lygi? mum nustate neaiskios kilmes, pataria ta tyrima daryt, bet kaip suprantu to lygio ner kaip pakelt, tai pasidaryt galima, kad suprast, kad sakes...
Ar kas tyretes? jei buvo ne koks, ar gerinot situacija vitaminais, ar padejo?</p>
</div>
</blockquote>
<p>Labas,</p>
<p> </p>
<p>Pirma karta girdziu apie tai. Kur jums patare tai nustatyti? O siaip jau viska issityret? Kariotipus irgi?</p>
<p>Turkijoj niekur apie tai nekalbejo.</p>
<p>Ar tikrai oksidacinio streso lygi? Gal kortizolio (streso hormono) kieki?</p>

klinika liepe ..bet cia UK, sako daznai tai buna priezastis , kaip priezastis neaiski...visi kiti rodikliai pas vyra puikus. bet nesutinka ivf pakartotino daryt , nes jei tas tyrimas blogas, tai tipo ner ko ir bandyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(July23 @ 2018 07 11, 13:57)

</p></div></blockquote><p>Oro uostas labai didelis, dideles eiles prie patikru. Pvz musu skrydis 16val, tai mes 12val planuojam buti oro uoste.</p>

mes paskutinį kart atvažiavom į oro uostą 11,30val(skrydis 16,15), o kadangi skridom su registruotu nes daug vaistų, tai iki beveik 13val laukėm kol paskelbs kuriame sektoriuje priduoti bagažą skrendantiems į vilnių, o ten tik įėjus sėdėti nelabai yra kur, tai labai prailgo laikas
tada pridavėm bagažą, praėjom pasų kontrolę, patikrą ir laukėm paskelbimo vartų
kadangi vartai paskelbiami tik prieš dvi valandas iki skrydžio, tai leidom laiką kavinukėj per oro uosto centrą maždaug
tai patarimas labai neskubėkit į oro uostą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieput @ 2018 07 10, 18:28)
<p>Sakykit, o į pirmą konsultaciją 2dienoms gal skristi be lagaminų? Ar ten gali kažką išrašyti iš anksto nusipirkti ir skraidintis?
Turime talpias kelionines kuprines, galvoju gal išsiversime be lagaminų..vistiek jie pustuščiai bus..
</p>

nereikia pirmu kartu lagaminu tikrai, nebent zadat sau kazka pirktis ir veztis

QUOTE(Lieput @ 2018 07 10, 20:31)
<p>Dar klausimas, ar Semra dalyvauja visose konsultacijose (jei pageidauji), pvz 1 konsultacija trečiadienį ir tarkim, po echo nusprendžia, daryt gn, tą pačią dieną turbūt nepavyks padaryt (nes priima tik nuo 13:30....o gal?), tada kitą dieną ketvirtadienį (Semra ketvirtadieniais sakė nedirba centre) pasidarau gn ir po jos man vėl bus konsultacija su Semra tik penktadienį ? o jei ne, tada ketvirtadienį kiti aptars gn ir penktadienio jau kaip ir nereiktų? ?

turbūt nelabai aiškiai aš čia.. biggrin.gif rolleyes.gif
 </p>

musu konsultacija pirma buvo su andrologu + spermograma apie 12 ir tada 2val. buvom su Mastura apie valanda, kol viska isklausinejo, sutikrino, surase, o tada kita beveik valanda atejo tas kitas gyd vel viska kol ispasakojo ir tada paskutini pusvalandi kazkur Semra, pakalbejom, echo ir ji patare pasidaryt HSG irgi ir ateit kita diena su rezultatais.
mes jau ir galvojom kad nebus laiko ta diena, bet Mastura paskambino ir susitare, nes kita diena buvo visa diena uzimta ir, tai su taksu vaziavom (20 lyru nuo memorialo) ir tada ten dar man reikejo palaukt taip nemazai, na valandos ne, bet jau panasiai, pati paskutine buvau. ir kita diena 3 val reikejo atvaziuot i klinika vel. B turejo dar karta eiti pas androloga aptart rezultatu platesniu ir tada mes dar kart pakalbejom su gyd apie HSG. jis nebuvo tikras ar reikia man hysteroskopijos, nors jis bande sakyt, kad gal geriau, bet sake pasitars su Semra ir parasys man. kol gryzom i viesbuti jau buvo Masturos emailas, kad hystero nereikia. jei jau sekancia diena reiktu vaziuot namo, tai gal leistu ateit ryte net nezinau. reikia tartis.

QUOTE(Sabelyte @ 2018 07 10, 20:59)
<p>Klausimėlis merginoms kurios jau buvo Stambule, kokios kainos pvz pietūs, vakarienė, normalioje kavinėje, prabangos mums nereikia? 😁 . Kiek supratau iš ankstesnių susirašinėjimų geriausia atsiskaityti liromis o ne kortele, tiesa? </p>
mes visur lyrom atsiskaitem..
pietus.. na priklauso, bet +- 70 - 100 lyru jau normaliai. Dviems jau cia turiu omeny. siaip visokios mesytes, ir darzoves, pvz avienos verinukas grilintas ir darzoves su ryziais priklauso nuo vietos 35-50 lyru. aisku vieta zaidzia didele role, kuo centriau - tuo brangiau.
paprastas, nedidelis kebabas lauke ar ne 10 lyru. o gal ir maziau, priklauso nuo vietos. arbatos turkiskos puodelis 2.50-3 lyros
ju tie zymieji simitai - riestainiai - 1.00-1.75 lyros kavinukese ar lauke kur.

va eilines gatves uzkandos, kebabai, picos
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(Lieput @ 2018 07 10, 22:20)
Ir kiek maždaug užsimesti valandų prieš skrydį? Įsivaizduoju ten didelis oro uostas? Kad prieš skrydį spėti visas apsaugas ir pasų sienas praeiti?

</p>

orouoste kazkaip gal jau ten daug to laiko nereikia, nu ta prasme pora valandu uzteks, nereik kazi kiek, as labiau pergyvenau del kamsciu, bet mes ryte vaziavom tai nieko, na tiesa mes i Gocken, bet ir ti per maziau nei valanda atvykom, o vakare kai atskridom ziauriai daug kamsciu, tai 1.5 val uztruko.
Atsakyti

Ačiū merginos už info. Žiūrėsiu ką man pasakys, labai jau neramu. Bijau kad organizmas kokios eilinės išdaigos neiškrėstų ir mm suveluos, va tada bus bėdos.

Atsakyti

Aš čia klausinėjau, nes būtent ir galvojau, gal užteks ir 2 dienų.
Atskridus trečiadienį ryte, tą dieną tarkim nuvarom į kliniką, prašom/paimam iš Masturos to siuntimo į echomar gn iš anksto pasidaryti (bet kuriuo atveju pravers, ir nepakenks?), ir per pietus ateinam į konsultaciją su gydytojais jau su gn (prašiau su Semra, bet jos darbo tvarkaraštis rugpjūčiui bus tik liepos gale, tai kolkas galvosiu, kad pavyks su ja). Ir tada extra atveju jeigu kas dar turime ketvirtadienį (tik ketvirtadieniais sakė Semra nedirba), jei prireiks kažko papildomo...
Tai realiai galėčiau radus imt ir ketvirtadienio vakaro, penktadienio dienos bilietus grįžti atgal (turime tik į priekį  kolkas :D )?
Beje, kokį terminą jie naudoja kalbant apie gn?
Tai gn kai leidžia tą kontrastinę medžiagą? Ir žiūri ar nėra pakitimų ir ar pratekami kiaušintakiai?
O HSG? jos metu tas pats plius jei kažką pastebės - sutvarkys, išpjaus ir pan?
Nes man yra daryta Hysterosalpingografija, tai čia labiau hsg ar gn?
P.S. begalės klausimų, tai kad negąsdinti Masturos, bandau bent dalį išsiaiškinti čia. Ačiū labai labai :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lieput: 11 liepos 2018 - 22:13

Musu skrydziai budavo rytiniai, tai pakakdavo pasilikti 2- 3 val ir dar likdavo laiko paslampineti :) 

Atsakyti

Vat Jus viska Masturai ir susakykit ir tik ji Jums patars, o ne mes ;)

gn pas juos zymima kaip HSG, siuntimo paimti jai nereikia, mum Mastura registravo laika ir mes atskride kita diena tiesiai ejom i Echomar pasidaryt tos nuotraukos, jos metu tikrina ar pratekami kiausintakiai, ar nera kokiu darineliu (man rado polipus). Ir ji tikrai nera skausminga :)

 

Reiketu pasitikslinti, bet is to ka paraset tai man atrodo ji jums daryta, ar turit rezultatus? Tuomet viska persiuskit Masturai ir ji pasakys ar reikia kartoti ar ne. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaVie: 12 liepos 2018 - 06:19
QUOTE(Lieput @ 2018 07 12, 00:05)
<p>Aš čia klausinėjau, nes būtent ir galvojau, gal užteks ir 2 dienų.

Atskridus trečiadienį ryte, tą dieną tarkim nuvarom į kliniką, prašom/paimam iš Masturos to siuntimo į echomar gn iš anksto pasidaryti (bet kuriuo atveju pravers, ir nepakenks?), ir per pietus ateinam į konsultaciją su gydytojais jau su gn (prašiau su Semra, bet jos darbo tvarkaraštis rugpjūčiui bus tik liepos gale, tai kolkas galvosiu, kad pavyks su ja). Ir tada extra atveju jeigu kas dar turime ketvirtadienį (tik ketvirtadieniais sakė Semra nedirba), jei prireiks kažko papildomo...

Tai realiai galėčiau radus imt ir ketvirtadienio vakaro, penktadienio dienos bilietus grįžti atgal (turime tik į priekį  kolkas biggrin.gif )?

Beje, kokį terminą jie naudoja kalbant apie gn?

Tai gn kai leidžia tą kontrastinę medžiagą? Ir žiūri ar nėra pakitimų ir ar pratekami kiaušintakiai?

O HSG? jos metu tas pats plius jei kažką pastebės - sutvarkys, išpjaus ir pan?

Nes man yra daryta <strong><span><span>Hysterosalpingografija, </span></span></strong><span><span>tai čia labiau hsg ar gn?</span></span>

P.S. begalės klausimų, tai kad negąsdinti Masturos, bandau bent dalį išsiaiškinti čia. Ačiū labai labai 4u.gif</p>


Tikrai nebijokit klausti Masturos. Jos toks darbas, atsakyti i musu klausimus smile.gif
Atsakyti