Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

QUOTE(gummy bear @ 2017 01 22, 21:26)
O folis kokio dydzio? 10% moteru Estrofem nesustabdo folio augimo, tai gal ir jusu organizmas nereaguoja i Estrofem, kyla LH kaip normaliam cikle ir foliukas auga. Jei paskiria Ovitrelle, tai ovuliacija buna po 36-48 val, tada pradedi Crinone ir po 5 dienu isodinimas (nes embrioniukai 5 dienu).
Klausiau, ka daro, jei i Estrofem nereaguoja, tai, atseit, tada naturaliam cikle sodina, tik jie noretu stebeti nuo ciklo pradzios ax.gif

Folis irgi didelis -14mm, ir paaugo nuo paskutinio scano. Mano ginekologas taip ir sako,kad nieko nemato pas mane išskirtinio-viskas vyksta normaliai ir atitinka ciklo dieną 😣 gal tikrai neveikia manęs estrofemas 😣
Tik va,kodėl man neskiria ovitrelio,o sako teks atšaukt ir bandyt viską iš naujo kitą ciklą 😏 na,ryt bus aišku. Išsiklausinėsiu 😊 ačiū tau! 😘
Atsakyti
QUOTE(Wiliux @ 2017 01 22, 13:52)
<p>J01 Aš esu nusiuntusi visus kitus tyrimus turkams ir esam sutarę, kad kai jau važiuosim pirmą dieną turiu pasidaryti FSH ir E2. FSH turi būti mažiau už 15, E2 už 80 (tingiu dabar ieškoti vienetų, jei reikia paieškosiu). Pasidariau ketv. tyrimus, FSH buvo 14,8, E2 109. Parašiau Masturai, kad patvirtintų, jog blogas E2 ir negalim startuoti. Po kurio laiko atrašė, kad E2 geras, nes kiti matavimo vienetai, o FSH kritinis ir pabandyti numušti su vaistais. </p><p>Bet šitas planas pirmą dieną pasidaryti tyrimus, o antrą jau pradėti stimuliaciją man labai nepatinka. Skrydžiai brangūs, ne visada yra, reikalai dėl atostogų vyrui. Žiūrėsim kaip čia dar viskas gausis.</p>

Aišku Mastura sako, kad fsh per aukštas. Jis tikrai toks ant ribos. Bet, jei būtumėt tr, tai manau, kad su tokiu fsh nesiųstų jūsų namo. Aš skridau į tr viena, vyras bilietus pirktis turėjo, kai sužinos ar mane priima. Na ir ką, sulaukiau mm. Fsh buvo 16,8. Neleido startuoti, paverkiau, tada Emre sako, kad jei noriu, tai galiu bandyti, nes nedaug virš normos tas fsh, bet, jei nepavyks, tai atsakomybę už tai turiu prisiimti sau. Na ir ką. Startavau. Sunkiai stimuliavosi. Turbūt dėl to fsh tik du folius užauginau. Bet dabat turiu pilvinuką ir snaigiuką. Manau, kad ir jūsų padėtis nėra labai bloga su tuo fsh. O dėl tų tyrimų 1 cd lt, o po to lėkimo akis išdegus į tr, tai ir man atrodo labai sudėtinga. Protingiau vienai skristi į tr ir ten laukti mm, tirtis ir kviesti vyrą atskristi
Papildyta:
QUOTE(Kramune @ 2017 01 22, 15:26)
J01, ne-ne dvynukus. Vienam mano vaikiukui 9 metai,kitas dar maziukas 😊 bedos pas vyra pas mus. Turejau nesekmingu IUI ir IVF cia LT, viskas eidavosi labai prastai,kiausialasciu budavo sociai, embrionu ne. Iki 3 dienu,ilgiau neisgyvendavo,nesam nei vienos blastutes tureje. TR pavyko is 1 karto, turejom 5 blastutes, 3 dar liko 🤗

Man atrodo, kad tai daug ką pasako apir lt ir tr labes. Lt retai kas blastukų turi, o tr retai kas jų neturi
Papildyta:
QUOTE(J01 @ 2017 01 22, 16:50)
taip, as irgi nenaujoke sioj sferoj, butu 6 procedura, po 1 IVf turiu sunu, o poto nezinia kas nutiko ir 4 kartus nieko, tai vat ir nusprendem kreiptis i TR, jei ir ten nepades, reiskias taip turi buti  4u.gif

Oi kiek kam tr padėjo smile.gif neabejokit, kad grįšit nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(gummy bear @ 2017 01 22, 20:07)
Kramune, man panasi situacija buvo. 13cd LH buvo 9.12, 15cd LH buvo 10.72. O folius skirtingai mate skirtingose klinikose, vienur jie neaugo, kitur augo, vieniems gydytojams atrode, kad ovuliuos, kitiems, kad neovuliuos. Transferis buvo planuotas 19-20 cd, bilietai is anksto nupirkti, isskridau i Stambula 16cd, 17cd is pacio ryto lekiau i Memorial, apziurejo (folis paauges buvo), krauja nuleido (rezultatu nepasake), liepe nusipirkti Ovitrelle ir po savaites isodino snaigute wub.gif Transferis buvo 24cd. Atgalinius bilietus teko keisti.

Klausk Masturos del Ovitrelle, gal dar nenurasytas ciklas mirksiukas.gif


Kaip jūs augat? Kada tau gimdymas? Ar pilvelis jau didelis?
Atsakyti
QUOTE(Kramune @ 2017 01 22, 14:23)
Glue,jei vaziuoji FET,tai hormonus tikrina skirtingai. Kaip supratau, Mastura neliepia pradzioj darytis,o man Elis lipe visus kartus kartu su echo ir hormonu atsakymus siusti. Tai siunciau 2, 9,13 ir kadangi nepatiko, liepe ir 16 c.d. atsiusti.
Čia yra normos
vartotojo įkelta nuotrauka

Bet nesuprantu aš jų,jei pas mane 12.4,juk aš telou į folikulinės fazės normas,bet turkams netinka vitiek. LH jiems per aukstas.

Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glue: 23 sausio 2017 - 10:10
QUOTE(Kramune @ 2017 01 22, 21:50)
Folis irgi didelis -14mm, ir paaugo nuo paskutinio scano. Mano ginekologas taip ir sako,kad nieko nemato pas mane išskirtinio-viskas vyksta normaliai ir atitinka ciklo dieną 😣 gal tikrai neveikia manęs estrofemas 😣
Tik va,kodėl man neskiria ovitrelio,o sako teks atšaukt ir bandyt viską iš naujo kitą ciklą 😏 na,ryt bus aišku. Išsiklausinėsiu 😊 ačiū tau! 😘

Man atrodo, per mažas ir anksti ovitreliui, ovuliacijai folikulas turi būti apie 19 mm ar didesnis.
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2017 01 23, 13:53)
Man atrodo, per mažas ir anksti ovitreliui, ovuliacijai folikulas turi būti apie 19 mm ar didesnis.

Jau 23 mm 😣
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kramune: 23 sausio 2017 - 14:16
QUOTE(Kramune @ 2017 01 23, 14:11)
Jau 23 mm 😣



Oho! Tai jau ir Ovitreliui per vėlu..? Gal su vyru padraugaukit, stebuklas įvyks? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2017 01 23, 16:42)
Oho! Tai jau ir Ovitreliui per vėlu..? Gal su vyru padraugaukit, stebuklas įvyks? wub.gif

Tai va,laukiu dar hormonu ats. Ir tada pasakys. Ovitrelle jau nusipirkau,tik atsizvelgiant i hormonus spres, ar leisti ovitrelli,ar kita cikla bandyt 🤔
Su vyru draugaujam jau daug metų, ale kazkaip nerandam bendros kalbos turbut,rezultato ner 😆😂😂😂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kramune: 23 sausio 2017 - 16:11
Na ką,šeštadienį lekiam į TR 🤗 Galima mane pinkinti bus😊
Atsakyti
QUOTE(Kramune @ 2017 01 23, 18:40)
Na ką,šeštadienį lekiam į TR 🤗 Galima mane pinkinti  bus😊



Kaip smagu, kad leido tęsti! bigsmile.gif laikysim kumščius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kramune @ 2017 01 23, 18:40)
Na ką,šeštadienį lekiam į TR 🤗 Galima mane pinkinti  bus😊


Saunu, geros keliones mirksiukas.gif
kokiom avialinijom skrendat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J01: 23 sausio 2017 - 19:36

Sveikos. Vis kas kiek laiko paskaitineju tai Stambulo kliniku tai IVF su donorinemis kiausialastemis temas, pagaliau susikaupiau parasyti patarimo. Su vyru miname nevaisingumo skausma penktus metus - as su endometrioze, 2 laparoskopijos,AMH <0.2, FSH pvz siandien 11.3, buna ir apie 16 pakyla, 35 metai ant nosies; vyras bendraamzis, pasidziaugti kokybe irgi negali. Pries kokius 3 metus darem 1 IVF, siaip ne taip 1 embiona uzauginom, nebuvo geriausios kokybes, na ir nepavyko, po to visas procesas apskritai baigiasi ties punkcija- jei 1 folikula pavyksta uzauginti prie visu stimuliaciju, buna arba tuscias arba kiausialaste negyvybinga (tiesa, VK mate 3 folius bet nieko neistrauke). Bandau pratintis donorines kiausialastes minti, bet vajezau, kaip sunku.. Tai paskutine dar pries tai mintis sukaupti visus finansus, parduoti inksta (juokauju) ir pabandyti Stambula. Ar gerai suprantu, kad tos, kurios be rezervo, turetu ieskotis Memorial pagalbos?

Atsakyti
QUOTE(Kramune @ 2017 01 23, 18:40)
Na ką,šeštadienį lekiam į TR 🤗 Galima mane pinkinti  bus😊


Kaip sutapo 🤗 Mes irgi sestadieni skrendam 4u.gif
Atsakyti