Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Anakure @ 2019 05 19, 15:55)
<p>Įdomiausia, kad šiemet dominavo vyrai, pirmas septynias vietas laimėjo vyrai, tiesa, Norvegijai atstovavo ir moteris. Taigi, galima sakyti, kad pirmame dešimtuke 8 vyrai. Finale suskaičiavau 14 vyrų ir viena mišri grupė- Norvegija. Į finalą nepateko 15 šalių: 7 moterys ir viena mišri grupė -Juodkalnija. Iš viso dalyvavo 41 šalis. </p>

kaip ir aišku kur link eita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2019 05 19, 15:55)
<p>Įdomiausia, kad šiemet dominavo vyrai, pirmas septynias vietas laimėjo vyrai, tiesa, Norvegijai atstovavo ir moteris. Taigi, galima sakyti, kad pirmame dešimtuke 8 vyrai. Finale suskaičiavau 14 vyrų ir viena mišri grupė- Norvegija. Į finalą nepateko 15 šalių: 7 moterys ir viena mišri grupė -Juodkalnija. Iš viso dalyvavo 41 šalis. </p>

Tai ir salėje moterys buvo tik dėl kvapo, nežinau, kokiam vaidmeniui skirtos.

Mąstau, ar čia senojo žemyno atspindys šis konkursas, ar EV laikas iš esmės keistis?
Atsakyti

Tai ir salėje moterys buvo tik dėl kvapo, nežinau, kokiam vaidmeniui skirtos.

Mąstau, ar čia senojo žemyno atspindys šis konkursas, ar EV laikas iš esmės keistis?

Anais metais EV laimejo stora mergina, o antroje vietoje buvo plauku kupeta su papustom lupom.

Nemanau, kad is vienu metu EV verta daryti isvada apie visa zemyna. 

Atsakyti

Australijos gaila, tikriausiai vienintelė, kuri labai gerai pasirengė Eurovizijai, bet matėsi, kad užsieniečiai žavisi ir pastatymu, ir daina, bet balsuos už kitus, tiesiog jautėsi nepramušama siena. Ar viešieji ryšiai kalti ar čia kažkokia kita priežastis.

Arba australu pasirodymas nesuzavejo zmoniu kaip jums atrodo.

Po EV visada prasideda konspiracinos teoriji ieskojimas, Europos veido piesimas ir t.t.

O kad zmones turi skirtinga skoni, visiskai pamirstama.

Man australu daina buvo pakenciama, o pasirodymas visiskas cirkas. Daina vadinasi Gravity, tai atlikeja butinai turi siubuoti zemes fone. Leksta ir primityvu. Jurijus tada turejo joti pasikinkes liuta. :) 

Atsakyti

Už Madoną daug kartų geriau Fureira.

https://www.youtube....h?v=M1cjEuT_uvg

Atsakyti

Arba australu pasirodymas nesuzavejo zmoniu kaip jums atrodo.

Aš manau, kad neigiamą įtaką turėjo tai, kad po Australijos atrankos daug australų labai pyko, kad išrinko ne "Electric Fields"  https://www.youtube....h?v=Nm4xDxatJII , todėl rašė neigiamus komentarus, spaudė, kad nepatinka, juk prie jos pirmo dainos vaizdo įrašo be galo daug neigiamų įvertinimų. Reikėjo dirbti viešiesiems ryšiams, kad ta neigiama nuotaika būtų panaikinta, bet nesimatė, kad jie dirbtų. 

Atsakyti

Man australu daina buvo pakenciama, o pasirodymas visiskas cirkas. Daina vadinasi Gravity, tai atlikeja butinai turi siubuoti zemes fone. Leksta ir primityvu. Jurijus tada turejo joti pasikinkes liuta. :)

Žmonėms vis neįtiksi, parodo super šou, tai negerai, cirkas, neparodo nieko, vėl blogai, kritikuoja, kad kopijuoja praėjusius metus :)

Atsakyti

Žmonėms vis neįtiksi, parodo super šou, tai negerai, cirkas, neparodo nieko, vėl blogai, kritikuoja, kad kopijuoja praėjusius metus :)

Taip, visiems itikti neimanoma. Daina labiausiai itikusi laimi, o kitos ne, kad ir kokios jos atrodytu geros pavieniams asmenims. :) Taip jau yra. 

Na kas yra super sou? Turi buti skoninga, vietoje ir laiku. Galima vartalioti atlikeja ore, varyti dumus, sviesas ir ugnis, bet jei ispildyta netinkamai, daina negera, visko perdaug, ne i tema, primityvu ir t.t. tai nebus gerai.

Pastangos turi buti tikslingos. Nera taip, kad kuo daugiau, tuo geriau. Graikai bande, nesigavo. 

Ir visa tai yra mano nuomone. Man labiausiai patiko italo daina, bet pasirodymas prasciau nei video. Nieko keisto, kad nelaimejo. Slovenu daina labai istrigo. Velgi, tyliai paniuniavus su baltu golfu stovint profiliu EV sunkiai kazka nuskinsi. Nebent maza dali ziurovu. Kaip mane pvz. 

Atsakyti

Aš manau, kad neigiamą įtaką turėjo tai, kad po Australijos atrankos daug australų labai pyko, kad išrinko ne "Electric Fields"  https://www.youtube....h?v=Nm4xDxatJII , todėl rašė neigiamus komentarus, spaudė, kad nepatinka, juk prie jos pirmo dainos vaizdo įrašo be galo daug neigiamų įvertinimų. Reikėjo dirbti viešiesiems ryšiams, kad ta neigiama nuotaika būtų panaikinta, bet nesimatė, kad jie dirbtų. 

Mn idomu koks proc EV balsuojanciu skaito komentarus ir domisi tiek, kiek jus.

Nezinojau sitos Australijos istorijos. Nei kad laimetojas biseksualus. :) 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2019 05 19, 18:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Iš_Šviesos" data-cid="72437079" data-time="1558279807"><div><p>Arba australu pasirodymas nesuzavejo zmoniu kaip jums atrodo.</p></div></blockquote><p>Aš manau, kad neigiamą įtaką turėjo tai, kad po Australijos atrankos daug australų labai pyko, kad išrinko ne "Electric Fields"  <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=Nm4xDxatJII'>https://www.youtube.com/watch?v=Nm4xDxatJII</a> , todėl rašė neigiamus komentarus, spaudė, kad nepatinka, juk prie jos pirmo dainos vaizdo įrašo be galo daug neigiamų įvertinimų. Reikėjo dirbti viešiesiems ryšiams, kad ta neigiama nuotaika būtų panaikinta, bet nesimatė, kad jie dirbtų. </p>

tai MM fanai tą patį dėl Jurijaus darė.
Bet negaliu teisti, aš ir pati skalpuoju tuos, kurie man nepatinka
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 19, 18:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Žalia Rūta" data-cid="72437070" data-time="1558279359"><div><p>Tai ir salėje moterys buvo tik dėl kvapo, nežinau, kokiam vaidmeniui skirtos.

Mąstau, ar čia senojo žemyno atspindys šis konkursas, ar EV laikas iš esmės keistis?</p></div></blockquote><p>Anais metais EV laimejo stora mergina, o antroje vietoje buvo plauku kupeta su papustom lupom.</p><p>Nemanau, kad is vienu metu EV verta daryti isvada apie visa zemyna. </p>

Gerai pastebėta. Paskutinius kartus laimi - sergantis sunkia liga, apkūni mergina, bisexulaus.
O šių metų auditorija - vieni gėjai. Ir čia TIESIOG skirtingas žmonių skonis? Cha biggrin.gif
Atsakyti
Tas sergantis manau irgi ne šiaip laimėjo. Tokie iškrypėliški judesiai, kuriuos jis darė (tipo labai įsijautė biggrin.gif ), manau visai patinka gėjams, kelia įvairias fantazijas smile.gif
O Netta irgi buvo ne šiia sau palaikoma. Čia aprašyta kaip ją palaikė/-o https://awiderbridge...-gay-community/
Atsakyti