Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 165 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

tt11400944fltt.gif

 
3f86bc97e3dc3c0901359d1134510005350.jpg
 
STEBUKLIUKŲ LAUKIA:
 
Aganju (pirmą nuo 2017 01)
BigBang (pirmą nuo 2016 01)
buckizs (pirmą nuo 2012 10)
Ceroc (pirmą nuo 2014 05)
Crazy bee (antrą nuo 2014 04)
debesyse* (pirmą nuo 2014 02)
ELMO (trečią nuo 2016 01)
_EniR_ (pirmą nuo 2015 01)
erborista (pirmą nuo 2014 01)
Jefimija (pirmą nuo 2016 03)
Kisulita (pirmą nuo 2016 12)
majami (antrą nuo 2016 09)
Malvinija (pirmą nuo 2016 07)
Mama? (pirmą nuo 2015 02)
Merisier (antrą nuo 2014 11)
miegucio (trečią nuo 2016 04)
monimoni (pirmą nuo 2014 11)
morning sunshine (pirmą nuo 2013 08)
Nuozmusis Guzikas (pirmą nuo 2015 09)
Pukšt (pirmą nuo 2016 08)
Ten (pirmą nuo 2014 10)
Tendre (pirmą nuo 2016 04)
uri (pirmą nuo 2016 10)
varlyte* (pirmą nuo 2015 10)
 
Tikiuosi nieko nepraleidau, jeigu ką – atsiprašau     :4u:
 
Susiplanavo ir pilvukus jau glosto:
6f6c4c18afdd7124a45bb261b891b0e6574.jpg
 
 
(........ numatomas gimdymas kovą)
Gar_bane_ (susiplanavo antrą per 1m. 2mėn)
(........ numatomas gimdymas birzelį)
*Niloticus* (susiplanavo per 10 men)
 (....... numatytas gimdymas liepą)
solitude (susiplanavo pirmą per 1m. 1mėn.)
 
Visas susiplanavusias labai kviečiame pratęsti bendravimą, dalintis nėštumo džiaugsmais bendroje Kartu susiplanavusių temoje.
 
MŪSŲ ŽODYNĖLIS:
A - abrazija
Benukas - Benu nėštumo testas
BT - bazinė temperatūra
CD - ciklo diena
DPO - dienų po ovuliacijos
DPI - dienų po įsodinimo
GK - gimdos kaklelis
HCG - Chorioninis gonadotropinas – pagrindinis nėštumo laboratorinis testas
IUI - intrauterinė inseminacija
IVF - apvaisinimas mėgintuvėlyje
Jonas - vainikėliais apkaišytas ir liemenėlėmis apkabinėtas Bon Jovi vokalistas
KB - kiaušinio baltymo gleivės (vaisingos)
KTS - kelnaičių tikrinimo sindromas
LVP - lėtas vaisingas pasimatymas
MMM - mėnesinės
MB - mano brangusis (vyras)
ND - namų darbai (seksas vaisingomis dienomis)
NT - nėštumo testas
TB - tavo brangusis
TD - tėvų darželio puslapis
OT - ovuliacijos testas
O - ovuliacija
PK - policistinės kiaušidės
PRG - progesteronas, moteriškas lytinis hormonas
PRL - prolaktinas, tai peptidinis hormonas
PUPO - pregnant until proven otherwise
SG - spermograma
SM - Super Mama
Vaiduoklis - neryški antra nėštumo testo juostelė
VK - vaisingumo klinika
VVT - vaisiaus vandenų tyrimas
3V - vonia, vynas ir vyras - skatinamieji     :D

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BigBang: 31 sausio 2017 - 19:41

:4u:  labas rytas pirma vasario diena :)

tai kaip suprantu ana bus uzdaryta ir si tema bus vasariui  :wub: 

:essen:  kas jungias pusryciaut, nors jus jau gal po.. 

beje, ka megstat pusryciams?  :mirksiukas: 

Atsakyti

Sveikos  :)  Nukrito šiandien temperatūra... Nors ir jaučiau, kad nepavyko, vis tiek labai nuliūdino skaičiukai termometre...

 

Ir šį kart pikta, praeitus ciklus nebuvo jokių pojūčių, o šį kart maudžia pilvo apačią nuo O, jautrūs (.)(.), o kas įdomiausia - padidėjo krūtinė  :huh2: Visai nieko prieš būčiau, jeigu ankščiau per pms krūtinė būtų padidėjusi, bent naudos būtų iš pms  :D

 

Ryt turėtų būti mm, 12-13 dpo bus, trumpoka L fazė, praeitą ciklą buvo 15 dienų ilgumo  :hmm:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 01 vasario 2017 - 09:41

beje, ka megstat pusryciams?  :mirksiukas:

Aš tai mėgatu sausus pusryčius (iš lidl'o, kur 500 g. dėžė, jie be cukraus) su bananu ir sojos gėrimu  :wub:   Dabar valgau su pienu, laukiu akcijų sojos gėrimui, skanu ir su pienu  :D 

Atsakyti

Sveikos  :)  Nukrito šiandien temperatūra... Nors ir jaučiau, kad nepavyko, vis tiek labai nuliūdino skaičiukai termometre...

Ir šį kart pikta, praeitus ciklus nebuvo jokių pojūčių, o šį kart maudžia pilvo apačią nuo O, jautrūs (.)(.), o kas įdomiausia - padidėjo krūtinė  :huh2: Visai nieko prieš būčiau, jeigu ankščiau per pms krūtinė būtų padidėjusi, bent naudos būtų iš pms  :D

Ryt turėtų būti mm, 12-13 dpo bus, trumpoka L fazė, praeitą ciklą buvo 15 dienų ilgumo  :hmm: 

neliudek labai  :4u: 

galvoju, mano L faze ir siaip trumpa. as abejoju ar kada buvo 15 dienu, jauciu visada 12-13 max. dabar negaliu ziuret, namie pazesiu, o cia labai blogai? gal implantacijai trukdo ir nespeja ar ka? 

Aš tai mėgatu sausus pusryčius (iš lidl'o, kur 500 g. dėžė, jie be cukraus) su bananu ir sojos gėrimu  :wub:   Dabar valgau su pienu, laukiu akcijų sojos gėrimui, skanu ir su pienu  :D

ehm sojos gerimas, nemegstu.. 

as ir sausus megstu, na granola labiau su jogurtu. dabar su smoociu ir jogurtu, nezinau kas skrandy desis tik ;d 

Atsakyti

Rytas labas :) Mano pusryčiai šiandien blynai su vyšnių uogiene :D na, ir krosiukas, kad sąžinė negraužtų  :D 

Šiaip sausi pusryčiai (kviečiai su medum), bananas, avižinė košė (su trintu bananu ir medum), kruasanai gana dažnas svečias, savaitgaliais chouquette (tipo plikyti pyragaičiai) :happy: 

Kisulita  :4u:  krūtinė padidėt gali nuo daug ko. Pvz gal pasinervinai, pamenu, prasčiau miegojai - gal prolaktinas pakilo. Va tau ir (.)(.) augimas. 

Atsakyti

Sveikos naujoje gražioje temoje, ačiū, BigBang :)

 

Man krūtinė vos ne dydžiu paauga antrose ciklo pusėse :) Kisulita, pažiūrėkim į privalumus, BT matavimas gan informatyvus tavo atveju :) jei viskas tvarkingai vyksta, geriau pažinsi savo kūną ir jo ypatumus. Ką jau ir rašai - apie liut.fazę ir pan. Per kiek laiko ateina mėnesinės jai pakritus ir pan. Irgi į naudą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 01 vasario 2017 - 11:16

Labas, nebespėjau įsipaišyt į naujos temos sąrašiuką ... :rolleyes:

pusryčiams dažrniausia košės, blynai arba juoda Urtės duona su užtepėle..

Atsakyti

Rytas labas :) Mano pusryčiai šiandien blynai su vyšnių uogiene :D na, ir krosiukas, kad sąžinė negraužtų  :D

Šiaip sausi pusryčiai (kviečiai su medum), bananas, avižinė košė (su trintu bananu ir medum), kruasanai gana dažnas svečias, savaitgaliais chouquette (tipo plikyti pyragaičiai) :happy:

o tu Prancuzijoj gal gyveni?

nezinau taip kazkaip susirode su pusryciais :) 

bet kazkaip sedziu ir galvoju tavo nikas "matytas" kazkur kitur, nezinau kur........ 

Labas, nebespėjau įsipaišyt į naujos temos sąrašiuką ... :rolleyes:

pusryčiams dažrniausia košės, blynai arba juoda Urtės duona su užtepėle..

koses man ir patinka, bet atrodo truksta laiko issivirt normaliai, nes tu uzpilamu nemegstu.. 

Atsakyti

Jetus kokių čia skanių pusryčių prirašėt, užsimaniaundabar visko, o beveik nieko nėra, na gal blynus pavyktų išsikept, bet uogienės neturiu man atrodo, reiks spinteles kraustyt :D 

Atsakyti

o tu Prancuzijoj gal gyveni?

nezinau taip kazkaip susirode su pusryciais :)

bet kazkaip sedziu ir galvoju tavo nikas "matytas" kazkur kitur, nezinau kur........ 

koses man ir patinka, bet atrodo truksta laiko issivirt normaliai, nes tu uzpilamu nemegstu.. 

Aha, Prancūzijoj :)

 

Man tavo nickas irgi matytas, bet nepamenu, kur... 

 

Aš košes užplikau iš vakaro, uždengiu ir palieku per naktį :) tiek avižas, tiek grikius. Ryte tereikia užvirinti. 

 

Beje prisiplanavau daktarų vizitų kitai savaitei. Endokrinologas, ginekologas, kardiologas ir terapeutas. Kaip babytė sena :D 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merisier: 01 vasario 2017 - 11:34

Aha, Prancūzijoj :)

Man tavo nickas irgi matytas, bet nepamenu, kur... 

Aš košes užplikau iš vakaro, uždengiu ir palieku per naktį :) tiek avižas, tiek grikius. Ryte tereikia užvirinti. 

Beje prisiplanavau daktarų vizitų kitai savaitei. Endokrinologas, ginekologas, kardiologas ir terapeutas. Kaip babytė sena :D

nu va taip ir galvojau, kurioj pusej jei ne paslaptis? 

matyt kazkurioj temoj prasilenkem.. 

ai tikrai is vakaro galiu pabandyt gal, grikius dievinu, kazkada esu bandzius taip valgyt nevirtus, tik ismirkytus, na nielabai aisku skanu.. ale tipo sveika. 

nu bet visi reikalingi pasitikrint :) 

man mano draudimas atsiunte laiska ana diena tai vos nenugriuvau  :daktaras  tipo per paskutinius metus labai daug vizitu pas specializuotus gyd ir pripazysta kaip "crhonine liga"  :huh2: skamba baisiai, bet man finansinis privalumas, nes dar du metus kompensuos apsilankymus susijusius su tuo ir medikamentus kai kuriuos. tai jau dzin, kol i pasa neirasyta :D bet finansines naudos bus is nenaudos.. 

jau taip cia kompensuoja 6 IVF ,tai dziaugiaus, o jei dar papildomai.. vis sis tas. 

Atsakyti