Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 166 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

O pas mane šį ciklą ežerai išskyrų  :D  Atsigriebiu už kitus ciklus, kai buvo mažiau  :D  Naktį jau galvojau, gal kokio tampono reiktų, nes plaukiau ir miegoti trukdo tie varvėjimai  :huh2:  Tai vakare reikės pasinaudoti šiais privalumais, gal bus sėkmingas šis ciklas  :D 

Tik mano apps'as Ovia tai nekreipia dėmesio į mano suvedamus duomenis ir toliau varo savo, kad fertility window prasidės savaitės pabaigoje, kai jau turbūt bus viskas pasibaigę  :oh:​ 

Atsakyti

Guzikai, kiek pastebėjau iš tavo postu, tai pasirodei man protinga iškalbinga ir geros širdies moteris  :)  Tai tereikia susitvarkyti su savo alpimais ir gal pavyks tau gauti darbą kitur, ir gal net bus geriau nei čia, kur norėjai  :) 

O dėl kitų atsiliepimų, tai žinai, ne visada būna taip, kaip kiti sako, nes visi žiūri iš savo perspektyvos ir viską mato iš savo varpinės  :) 

Beje, o jeigu tau pabandžius kitame darbe  padirbti nepatiktų ten, tai prieš kiek laiko turėtum pranešti darbdaviui, kad nori išeiti?  :)​ 

Atsakyti

Labas rytas :) Kaip saulėta, šilta  :wub: 

P.s. liūdesys, kad taip tave pykina :/

Ai, kad tik tiek, atkentėsiu. Svarbu nepersileist vėl :) 

Merisier, klausei dėl echo ir O, tai žinok tokios vijurko dienos darbe, kad net nelabai apie tai galvoju. Palikau savieigai. Va prg vartoju ir tiek. 

Tai anyway lauksim gerų žinių. Na, juk yra šansų, kol neparėjo draugės  :4u: 

Atsakyti
Tendre, ačiū už jaukią temą smile.gif

Aš ir šiandien "džiaugiuosi" mmmm, guliu lovoj tabletę išgėrus, labai pilvą skauda. Ciklas truko net 33 dienas. Žadu vyrui šiandien iškept lazaniją, tegul pasidžiaugia, kad žmona namie biggrin.gif

Merisier, nesmagu, kad pykina, bet praeis, rezultatai užtat kokie smile.gif

Coconuts, dėl planavimų tai jau daryk kaip tau širdis sako. Aš visada žinojau, kad vaikų noriu po vestuvių, aš nejaučiau save/mus skriaudžianti tais atidėliojimais, nebuvo tada ir ypatingo noro vaikams. Folį pradėjau gerti porą mėnesių prieš vestuves, nesisaugojom nuo jų. Per vestuves norėjau linksmintis, kad ir to šampano išgerti, ramiai vykti medaus mėnesio kelionėn. Nors paaiškėjo, kad mums pastoti vis tik nėra paprasta, to atidėlionių laiko nesigailiu
Atsakyti

Kisulita, aciu uz palaikyma :)

Na, alpimai kaipo normos ribose viskas. Nuo lapkricio buvo tik vienas, kuri nurasem koncertui, kad daug zmoniu ir tt. Tai tikiuos bus ramu dabar - bent kelis metus. Jeigu po keliu metu vel prasides, tai tikrai netempsiu, kol is darbo atleis, geriau pati iseisiu porai metu, atsigausiu ir pirmyn. Nes dabar jauciu uzkalkejo viskas ir del to, kad parejo staigiai, daug ir nieks nebuvo aisku.

O ta prasme? Sitas darbdavys, ar apskritai pagal UK istatymus? Siaip nezinau, man atrodo visur visaip yra.

Atsakyti
Visai pasimečiau.. tie mano OT, kur skundžiaus, kad visai nejautrūs (40miu), nieko absoliučiai nerodė.. galvojau O jau buvo, ir pilvą skaudėjo, ir išskyrų labai daug buvo..
Šiandien ryte šiek tiek kb pasirodė ir pasidarius OT jis jau vaiduokliauja, pagaliau antrą juostelę pamačiau, nors ir neryškią. Tai negi O taip vėlai bus unsure.gif
Nu ryt kartosiu OT, žiūrėsiu kaip kas..
Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2017 03 14, 19:35)
Visai pasimečiau.. tie mano OT, kur skundžiaus, kad visai nejautrūs (40miu), nieko absoliučiai nerodė.. galvojau O jau buvo, ir pilvą skaudėjo, ir išskyrų labai daug buvo..
Šiandien ryte šiek tiek kb pasirodė ir pasidarius OT jis jau vaiduokliauja, pagaliau antrą juostelę pamačiau, nors ir neryškią. Tai negi O taip vėlai bus  unsure.gif
Nu ryt kartosiu OT, žiūrėsiu kaip kas..

Nu susiparinau dabar, kad gal tikrai pas mane OV vėlyva ir nuo OV iki mmm nebus 10d.. ir dėl to nekimba mums verysad.gif
Atsakyti

Buna, kad O velyva. Jeigu ne 10d nera, tai tikrai trumpoka. Jeigu 40mIU vaiduokliauja, tai kokie 25mIU normaliai rodyt turetu kita menesi. Svarbu nesimetyt tarp skirtingu firmu ir stiprumu (kiti sako ir serijos numeris kad tas pats butu, bet meeeeh). Pastebek, jeigu velyva, tai kiek zinau vitaminais pailgint galima? Cia jau kitos planiukes pagelbes manau, patars.

Atsakyti

Guzikai

Bliam, kaip nesmagu del darbo...bet tu nenusimink. Tai ju netektis, ne tavo. Ir atsipalaiduok, maziau analizuok ir pergyvenk, ne i nauda tau tai. Nosi aukstyn, papus pirmyn! As, deja, tik tiek ir tegaliu patart...ir pasiusti milijona virtualiu buckiu  :D 

Paziurejau savo mazdaug metu senumo tyrimus, ciklo, kuris buvo sekmingas (salyginai). Tai lh 2.8, o fsh 3.9. Kazi kodel taip pakilo fsh...? Na, ne drastiskai, bet vistiek...ar cia man jau reikia susirupinti? Ir prl ant grubiai 100 mazesnis  :huh2: Issinagrinejau kitus tyrimus, tai be galo dziaugiuosi, kad hemoglobinas atsistate, nes pries pat operacija buvo ant zemutines ribos, o dabar vel visi 130. Leukocitu ant zemutines normos, bet kolege daktare nesureiksmino. Zodziu, jauciuosi kaip agurkelis  :D 

Atsakyti

Mergaites, nu zinokit, kaip jus man padedat savo palaikymu :) Man labai labai daug reiskia. E_D, tai jo, ju netektis ir yra - nes juos reikes mokyti, treniruoti, o puse vistiek per pirmas savaites issilakstys arba kruvio napetempe, arba vien tam, kad juos ismestu ir jie toliau pasalpas imtu :D Maniskis kai komandos lyderis, tai sako - joa, is darbo birzos ju apstoviai ateina ir jie viska padaro, kad juos ismestu, nes patys iseit negali, kitaip negauna pasalpu :D Tokiu ciudu buna, kad grazu ziuret. Kad zmones savo isradinguma naudotu tam, kad dirbt, o ne kad nusimuilint... :D

As apie hormonus nieko neismanau, bet klausimas pasistojo - prl kai didelis, tai suprantu, kas vyksta ir nuo ko taip buna, o kaip su zemesniu? Kas itakoja ir kas nuo to buna?

Atsakyti
QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2017 03 14, 20:39)
Buna, kad O velyva. Jeigu ne 10d nera, tai tikrai trumpoka. Jeigu 40mIU vaiduokliauja, tai kokie 25mIU normaliai rodyt turetu kita menesi. Svarbu nesimetyt tarp skirtingu firmu ir stiprumu (kiti sako ir serijos numeris kad tas pats butu, bet meeeeh). Pastebek, jeigu velyva, tai kiek zinau vitaminais pailgint galima? Cia jau kitos planiukes pagelbes manau, patars


Ačiū už informaciją! Kol kas, seiantį ciklą, turbūt bandysiu sekt tiesiog pagal išskyras.. O gegužės mėn grįžus į LT užsisakysiu jau 25miu OT ir užsirašysiupas ginę, kad pakamantinėt kas ir kaip.
Gal čia tik baimės lygioj vietoj..
Pakartojau dabar dar OT, galvojau ryškesnis bus gal, bet blankutis blankutis, blankesnis už dieninį. Tai aš čia su tokiais nejautriais turbūt visokių blogų scenarijų prisigalvosiu blink.gif
Atsakyti

Prl labai kintantis dalykas, net dienos begy. Del mazo prl niekad nesidomejau, bet net ir neketinu, nes manasis papuola i normos ribas  :) 

O gal tu pabandyk isidarbint kokioj bibliotekoj ar slaugos namu reception'e? Ten streso nebus, tylu, ramu...Pradziai uzteks. Priprasi ir tada drasiau ieskosi vietos, kur isnaudotum savo potenciala. 

Atsakyti