Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(Greta77 @ 2009 08 19, 07:24)
Visada šaldau ir tik tarkuotas, nes mano šeimyna gabaliukais nemėgsta  bigsmile.gif Taip pat šaldau ir moliūgus  thumbup.gif


aciuks.gif už patarimą,nes niekada neesu šaldžiusi.Aš cukinijas,moliūgus,patisonus,aguročius išlaikau iki pavasario.viskas būtų gerai,bet yra vienas minusas,taip laikant labai sukietėja žievė ir ją tenka vos nekirsti doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 19 rugpjūčio 2009 - 10:54
pasidariau ir as ta lietuviska uncle bens g.gif skonis skanus tik man per saldu g.gif iir man isejo pilni 6-0,5 ltr. ir dar vienas 0,25. o vakar dariau su perlinems kruopomis tai patiko labai, skonis fantastiskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 08 19, 09:42)
Vakar tokią pasidariau,tik paprikos dėjau mažiau,neblogai gavosi thumbup.gif

O aš vis galvoju , o jeigu visai be paprikos padarius g.gif , na nemėgstu aš jos , net kvapo negaliu pakęst schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laimasa @ 2009 08 19, 18:32)
pasidariau ir as ta lietuviska uncle bens  g.gif skonis skanus tik man per saldu g.gif iir man isejo pilni 6-0,5 ltr. ir dar vienas 0,25. o vakar dariau su perlinems kruopomis tai patiko labai, skonis fantastiskas thumbup.gif

O sita misraine tik sriubai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2009 08 19, 20:08)
O sita misraine tik sriubai? bigsmile.gif

na likuti mano vyrai valge su mesa. sake skanu
Atsakyti
QUOTE(laimasa @ 2009 08 19, 20:41)
na likuti mano vyrai valge su mesa. sake skanu

Aisku smile.gif Sita misraine mano busimam sarase. Labai vilioja, kad ir tik sriubai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2009 08 19, 18:59)
O aš vis galvoju , o jeigu visai be paprikos padarius  g.gif , na nemėgstu aš jos , net kvapo negaliu pakęst  schmoll.gif

Galvoju,kad galima,bet tada reikia svori ta pdengti kitomis darzovemis.Nes ne tam svoriui marinatas netiks.
Atsakyti
O gal galetumet ideti nuotraukeliu su tom misrainem, as labiau renkuosi akimis tai tikrai butu idomu.
As vakar prisilupau cukiniju, agurku, svogunu, pomidoru viska supjausciau kubeliais dar ipjausciau viena cili pipira ir per puse padalinau ir i viena puse ipjausciau paprikos, pridejau cukraus druskos, citrinos rugsties pagal skoni, aliejaus na per nakti palaikiau atsirado sulciu tai dabar jau verdu ir nezinau kas gausia is sito eksperimento....

Atsakyti
gavau nauja recepteli,paragavau tai skanu buvo smile.gif

Morku papriku salotos

2kg morku
1kg paprikos
1 stkline cukraus
1 stikline aliejaus
1 stikline acto
4 saukstai druskos
1 litras vandens

Morkas sutarkuoti,geriausia per tokia tarka kur ploni siaudeliai gaunasi, paprikas susipjaustyti juostelem plonom. Sudeti cukru,acta,druska,supilti vandeni,alieju,acta ismaisyti ir palikti 12val. Sudeti i stiklainius. poto stiklainius deti i puoda,ipilti vandens ir pakaitint iki uzvirimo. Uzsukti ir apversti. Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 08 20, 12:19)
O gal galetumet ideti nuotraukeliu su tom misrainem, as labiau renkuosi akimis tai tikrai butu idomu.
As vakar prisilupau cukiniju, agurku, svogunu, pomidoru viska supjausciau kubeliais dar ipjausciau viena cili pipira ir per puse padalinau ir i viena puse ipjausciau paprikos, pridejau cukraus druskos, citrinos rugsties pagal skoni, aliejaus na per nakti palaikiau atsirado sulciu tai dabar jau verdu ir nezinau kas gausia is sito eksperimento....


Nelabai kokybiška foto gavosi,bet...
user posted image
Gal iš tolo geriau atrodys blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 rugpjūčio 2009 - 13:55
Nu as idesiu savo sendienini sedevra....
http://i634.photobuc...en/STA41502.jpg
http://i634.photobuc...en/STA41503.jpg
http://i634.photobuc...en/STA41504.jpg
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 08 20, 16:49)


bet thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif atrodo,jaučiu irskanu bus essen.gif
Atsakyti