Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos

Aš nesakau, kad visai nepadeda. Mano vyrui išvengti švitinimo neigiamų pasekmių padėjo enzimai. Mes juos ir taip nusipirkom iškarto po operacijos, kad geriau gytų. O klinikose pasakė, kad dėl enzimų nenudega oda (nežinau, kiek tai tiesa, bet oda tikrai nenudegė). Bet onkologinio ligonio jokie papildai neišgydys schmoll.gif
Organizmui stiprinti geriam specialų žolių mišinį. Žolininkė dar liepė sidabražolės šaknį gerti. O dėl papildų, tokių kaip pvz ryklio kremzlės, tai ir patys onkologai skeptiškai žiūri. Kas pinigų turi, tas geria. Be jų daugiau nėra kas prarasti.
Atsakyti
[quote=Cikadele,2005 04 06, 09:44]Labas rytas,
Taip pat yra dar straipsnelis apie naujus vaistus/metodą gydant krūties vėžį. Pasiskaitykit, arba aš šeštadienį turėsiu priėjimą prie kompo, tai jei neužmiršiu pacituosiu kokias geresnes mintis.[/quote]


Jei nepatingesi ir laiko turesi,butinai pacituok,o tai as negaliu pasiskaityt,jei nera internetinio puoslapio sad.gif

Beje, dar norėjau pasiklausti- iš kokių miestų dauguma čia būsit? įtariu, kad iš sostinės... :mirksiukas[/quote]


As tai -is Vilniaus,tik siuo metu ne Lietuvoj esu.

Gaila ,kad nezinojau,kad enzimai padeda isvengt nudegimu svitinant,o tai mano mamai gana stiprus buvo sad.gif ,nieks net uzsimines nebuvo(as cia apie daktarus)

Tina*,kaip gerai,kad tavo mamai kelialapi duos,ka ten konkreciai daro,nezinau,bet kai mano mama buvo(del kitu ligu) tai visai jai ptiko.Idomu,tik,kad sikart jai nedave po svitinimo ,sake nepriklauso.Niekaip nesugaudau,kam ,kada ir kaip priklauso verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastete: 06 balandžio 2005 - 12:51
[quote=Sever59,2005 04 06, 12:22]
И не лень ради рекламы было заново подключаться mirksiukas.gif
kakoij reklami? savsem uze?
P.S. mes čia šiaip jau lietuviškai rašome.
Atsakyti
SEVER59,
jei tu turėtum nors kiek pagarbos kitiems ir sau, tai bent tokioje forumo temoje nerašinėtum.
Atsakyti
Gal tie enzimai ir padeda, tikiu, bet mergaites juk ne kiekvienam ta oda nudega, mane svytino grynai krutines lasta, net paraudimo nebuvo, kiekvienas manau organizmas kitaip reguoja ir pagalba kiekvienam labai individuali tinka, na bet as balsuoju uz lietuviskas zoleles, laukiu nesulaukiu kada Ruolia isleis savo knyga Lietuvos zoleles onkologijoje, butinai isigysiu.

Bastete zinokis as ir per tuos kelis metus ne karto nebuvau sanatorijoje, nieks ir nesiule beja. Na bet uztat daba savaitgaliui uz savo pinigelius isleksiu su drauge ir sese, manau bus smagumelis smile.gif
Atsakyti
У AGI - золотые слова geriau jau vitaminų natūralių, kaimo vaisių, daržovių sulčių

Не принимайте ни в коем случае пищевые добавки sad.gif
Китайская медецина и шарлатанство - две разные вещи. Одно дело иглоукалывание, массаж... другое дело добавки, которые продаются . Я не буду вдаваться в подробности. Может эти статьи могут понять как на чужом горе, кто-то делает деньги
http://www.apteka.ru/problem_bad2.php3
http://www_antibioti...php?article=896
http://www.lood.ru/c.../list/0/56.html
http://www.medicus.r...d=2657&toprint=
http://www.job-portal.ru/vakansi.html?id=140830&PHPSESSID=227dfd958da25bf121b8db1a57c6d096
schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

Gold Man- что ж называешь как-то неопределенно продукция mirksiukas.gif, может имел ввиду добавки или лекарство- как то непонятно unsure.gif Наслышана об этой фирме, особенно после того как продукция фирмы Тянь -ши была запрещена в России, если можешь дай мне адрес производителя biggrin.gif Ну а потреблять я точно не буду, ведь даже опухоли головного мозга пропадают doh.gif Знаешь в чем вся причина, в том, что с России уже поперли такие добавки, а Литва еще не живет по законам проще сказать лекарств Запада, вот сейчас и бегаете на чужом горе и наживаетесь в Прибалтике и на Украине, как говорят между двух еб-ых. Совести у вас нет совсем, что деньги вам руки сожгли Или что написали в составе японский гриб, с вычурным названием, а по свойствам он такой же как груздь, который растет в Литве. На Украине уже плантациями выращивают его. Захлебнетесь в слезах больных людей, креста на вас нет

laumė - - умела бы писать на литовском написала бы и раньше, не пишу потому что смысла для меня уже нет, а ты как есть schmoll.gif так и останешься schmoll.gif

Я извиняюсь перед девчатами, что влезла, да сил на хрень смотреть doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sever59: 06 balandžio 2005 - 15:08
Sever 59 visada prasom, patinka man kai zmogus uzdrozia kai kam ir dar tiesa, ech patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Rasyte,
Gerai pailsėk snatorijoje! drinks_cheers.gif


Šiaure,sveikinimai, "madingo" vardo proga 4u.gif thumbup.gif

Beje,prisidedant(truputį) ax.gif prie Rasytės, norėjau pridurt,kad Šiaurės pasisakymai man atrodo visai neįžeidžiantys ir korektiški.Gal ne konkrečiai šioje temoje,nes visiems mums kartais neišlaiko nervai, ir pasipila emocijos 4u.gif

Na,bent jau aš tai tikrai iš tų,emocingųjų ax.gif

Gero savaitgalio jums visoms/iems drinks_cheers.gif
Atsakyti
na zinot ka, merginos, nieko sau korektiški pasisakymai .bandai parašyti palinkėjimus ir padrąsinimus, pasidalinti savo patirtimi, o čia paima ir parašo , tipo, ko tu čia dėl reklamos rašinėji. tai kaip reaguoti į tokį dalyką. paprasčiausiai nemalonu. sad.gif
Atsakyti
Na merginos nesiparinkit, malonu nemalonu, dar karteli pasikartosiu: nam by vasi problemy ax.gif

Kiekvienas turi teise issakyti tai ka nori, tam forumas ir yra - bendrauti, reiksti savo nuomone smile.gif
Atsakyti
Laba dienele,

Sever ( tik neaišku, kodėl pakeitei nika :mirksiukas labai smagu, kad užsuki
smile.gif

Babetta, regis tu prašei to straipsnelio, tai jei planai nepasikeis ir
šeštadienį būsiu namie, tai nepatingėsiu ir suspaudysiu klaviatūra
įdomiausias mintis smile.gif

Šiaip profesorės mintis labai aiški, tačiau nemanau, kad jos mintis, jog po
kokių 50 metų vėžinių susirgimų sumažės,nes žmonės pradės sveikiau gyventi,
labai jau įgyvendinama. Nes kai kurie susirgimai priklauso ne tik nuo mūsų
pačių, bet ir nuo aplinkinių, o tikėtis, kad tavo bėdos aplinkiniams rūpės,
sunku (pvz čia tiesioginis pavyzdys- apie rūkymą ir pasyvų rūkymą arba apie
visuotinę taršą) Kažkoks durnizmas, kad nerūkantis turi nusileisti rūkančiam
Sostinėje, Kaune daugiau yra kavinių, barų, kuriuose yra patalpos
nerūkantiems. Deja, mano mieste dar nelabai tai populiaru.

Va taip ir galvojau, kad bazuositės dauguma Kaune ir Vilniuje :mirksiukas na
daug čia forumiečių iš šių miestų. Aš iš pajūrio, taip sakant jūreivio dukra
ir žvejo žmona tongue.gif

Rasyte, teisingai pastebėjai, pastaruoju metu mano nuotaika gera, o jei ir
subjūra tai tik momentiškai. Vakar buvau pas gydytoją- patvirtino diagnozę,
taip kad jau abejonių ir nebėra. Bet mane nuteikė optimistiškai, kad reikia
gydytis pusę metų, gal metus,gal ilgiau, bet galima sumažinti iki pačio
minimumo thumbup.gif Tik va bėda, kad visi tie bėrimai, plėmai, nukraujavę randai
(mano liga susijusi su oda) labai bjauriai atrodo- artėja vasara, maikutės
matyt neužsimausiu....kartais pati pasižiūriu i veidrodį ir nusipurtau.
Klausinėju vyro, ar jam nebjauru, kad taip atrodau... Juk tai tik mudviejų
gyvenimo pradžia wub.gif bet jis mane labai palaiko, už tai aš jam dėkinga.

Linkiu geros dienelės, neliūdėkit ir tikėkit. Cikadelija

p.s rasyte, sekmes ir gerai pailsek thumbup.gif sveikatos pasisemk

Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 04 07, 14:31)
Laba dienele,

Sever ( tik neaišku, kodėl pakeitei nika :mirksiukas labai smagu, kad užsuki
smile.gif

Babetta, regis tu prašei to straipsnelio, tai jei planai nepasikeis ir
šeštadienį būsiu namie, tai nepatingėsiu ir suspaudysiu klaviatūra
įdomiausias mintis smile.gif



Na ir kas čia su tuo mano nicku darosi-tai Besete,tai Babetta pavadina g.gif BASTETĖ aš- BASTETĖ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ačiū Cikadele,jei netingesi,būtinai paspaudyk klavišus smile.gif

O Sever nicko nepasikeitė,tik išvertė i lietuvių kalbą,nes Sever rusiškai yra Šiaurė 4u.gif Dabar akcija tokia vyksta Supermamoj,gal matEI:"Rašykime lietuviškomis raidėmis", tai Sever,matyt, irgi prisijungė.Va ir aš Ė ant nicko užsidejau smile.gif

Laume,nepyk,manau, Šiaurė pagalvojo,kad po tavo nicku slepiasi kitas asmuo. 4u.gif ,ir jei taip nėra,tikiu,kad viską su laiku išsiaiškinsit. 4u.gif
Atsakyti