Įkraunama...
Įkraunama...

Ketogenine dieta

aš niekada neskaičiavau nei gramų, nei kalorijų. Iš akies. 6 mėn.- ir minus 20 kg. assa.gif
Atsakyti

wow! :super:

..aš irgi pradėjau iš akies maždaug, bet vienur skaitau, kad negalima pamažinti baltymų, kitur kad negalima padauginti angliavandenių, tai kažkaip galvoju, gal ką neteisingai darau? :mastau:

ar šioje temoje dalinotės savo apytiksliu meniu? ar savijauta buvo tik gera?, ar pradžioj kažkiek ir buvo kokių nors nesklandumų? man atrodo, kad šiandien visai neturiu energijos.. o prieš tai pora dienų viskas normaliai buvo.

aš neturiu didelio viršsvorio, sveriu 64, noriu 60 :) bet pradėjus šią dietą jau apie 1 kg pamečiau per kelias dienas - tai čia vanduo kaip suprantu .. o kada kažin prasidės ketozė? į ką atkreipti dėmesį, kad nepražioplinčiau kokios nors bėdos :mastau:

Atsakyti

ai, beje, kas skaičiuoja, atsakys, jeigu man rekomenduojamas suvartoti kalorijų skaičius 1333 cal, kitaip - 83 g baltymų, 30 g angliavandenių, 114 g riebalų - tai kada čia reikia versti į gramus? ar čia vieną porciją turi sudaryt 83 g B, 30 g A ir 114 R ? ar čia per visą dieną? čia turbūt ne pačio maisto svoris, o būtent tų medžiagų?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 17 birželio 2019 - 14:44
QUOTE(Lindra @ 2019 06 17, 15:07)
<p>wow! thumbup.gif
</p><p></p><p>..aš irgi pradėjau iš akies maždaug, bet vienur skaitau, kad negalima pamažinti baltymų, kitur kad negalima padauginti angliavandenių, tai kažkaip galvoju, gal ką neteisingai darau? mastau.gif
</p><p></p><p>ar šioje temoje dalinotės savo apytiksliu meniu? ar savijauta buvo tik gera?, ar pradžioj kažkiek ir buvo kokių nors nesklandumų? man atrodo, kad šiandien visai neturiu energijos.. o prieš tai pora dienų viskas normaliai buvo.
</p><p></p><p>aš neturiu didelio viršsvorio, sveriu 64, noriu 60 smile.gif bet pradėjus šią dietą jau apie 1 kg pamečiau per kelias dienas - tai čia vanduo kaip suprantu .. o kada kažin prasidės ketozė? į ką atkreipti dėmesį, kad nepražioplinčiau kokios nors bėdos mastau.gif
</p>

aš šios dietos laikiausi neilgai. Ji man netiko. Buvo ir silpna iš pradžių, o blogiausia, kad nustojau vaikščioti į tualetą. Bet aš šiai dietai dėkinga, ji buvo gera pradžia, kėlė ūpą tas svorio kritimas, atpratau nuo bulkų/duonų/makaronų, pamilau salotas. Paskui tiesiog ribojau riebų maistą, mažinau porcijas ir kalorijas, ir kasdien svėriausi, stebėjau, kokie kiekiai ir kokie produktai mane tukina, o kokie lieknina.
Atsakyti
Sveikos, tos kurios ilgai draugaujate su keto, gal pasidalintut kokie pokyčiai jūsų gyvenime įvyko dėl dietos 4u.gif
Atsakyti