Įkraunama...
Įkraunama...

Ketogenine dieta

Riebaus maisto nori nenori mažiau suvalgai,nes sotu ir tas sotumas ilgam,tad ir kalorijų neprisirenki,nes tiesiog nebevalgai daug ir nebeužkandžiauji.

Atsakyti
QUOTE(Mantas G @ 2017 06 30, 16:37)

Aš būdamas vyras dar ir badauju po 16 valandų kas dieną, taip vadinamas cikliškas badavimas
Moterims to nepatarčiau dėl hormono leptino, kadangi jis reguliuoją daug funkcijų moters organizmę.



Leptinas gi yra ir vyru organizme, tad kodel butent moterims intermittent fasting nerekomenduojat?
Atsakyti
kiek pamenu, moterims rekomenduojamas trumpesnis 12-14val IF.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2017 07 24, 12:42)
kiek pamenu, moterims rekomenduojamas trumpesnis 12-14val IF.

Aciu uz patikslinima! Kaip tik klausiau dr. Jason Fung paskaitos apie IF, tai akcentavo, kad esant per mazam svoriui, nerekomenduoja IF, bet nieko del trumpesnes trukmes moterims.
Atsakyti

Sveiki, dar yra besilaikančių šios dietos? :)  :hmm: 

Aš šios dietos esu laikiusis gal 2-3 kartus, sėkmingai pavykdavo numesti ir svoris gal po metų tik tegrįždavo, kai vėl viską valgydavau :D Per tris mėnesius esu 10kg numetus, dabar po vaikelio gimimo norėčiau atsikratyti likusių kg ir dar kokių 10-15kg, tai turbūt kokiems pusei metų minimum tektų ant šios dietos sėdėt, jei tiek atlaikyčiau :D Nesu tiek mėsos mėgėja, tai man sunki ši dieta, bet man pati veiksmingiausia  :rolleyes:  :4u: 

Atsakyti

Sveiki, o man idomu kaip Jums, kurios laikėtės šios dienos moteriški reikalai (menstraucijos)? Nes man po kelių dienų prasidėjo mėnesinės, nors neturėjo.. Ar taip gali būti? 

Atsakyti
QUOTE(Balsytė Simona @ 2017 10 28, 11:32)
<p>Sveiki, o man idomu kaip Jums, kurios laikėtės šios dienos moteriški reikalai (menstraucijos)? Nes man po kelių dienų prasidėjo mėnesinės, nors neturėjo.. Ar taip gali būti? </p>

gali, ne karta esu macius moterys skundziasi, bet per laika susireguliuoja vel.
Atsakyti

o sakykit koses ar galima tarkim grikiai avizos?

Atsakyti

Negalima :) 

Atsakyti
o maistas ribojamas,ar galima kiek nori?
Atsakyti

As bent jau jei darau intermittent fasting, ne daugiau 16h, nes valgyt labai noriu  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo greta3h: 15 gruodžio 2017 - 00:05

As vis  dar laikausi keto dietos  :) 

Jei nori kad numestas svoris nesugristu, kai numeti pakankamai svorio, nenustok dietos. Turi tapti ilgalaikiu iprociu. Jeigu sunku isivaisduot visa gyvenima be angliavandeniu, gali svelnesne forma sios dietos pabandyt, low carb (iki 100g anglevandeniu per diena) arba vidurzemio juros dieta :) studijos rodo kad tai padeda palaikyt numesta svori 

Atsakyti