Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 61 tema

QUOTE(NOKIA @ 2017 04 19, 22:46)
Tai kaip suprasti mokslo metai baigiasi geguzes 30d , o vasaros atostogos nuo birzelio 1d ?

Atostogos prasideda gegužės 31

Atsakyti
Sveikutės naujuose namučiuose 4u.gif . Dviem frontais varysim biggrin.gif ? Ačiū, peliuk 4u.gif . O mokslo metai baigiasi gegužės 30, atostogos nuo gegužės 31d. Labai greitai šie mokslo metai pralėkė, kaip viesulas. Atrodo kątik pirmokai atėjo, o jau tuoj išleist į antrą klasę reikės... Augam, stiebiamės, nors kliūčių daug, turiu vieną mokinuką su protiniu atsilikimu, dar keli labai silpni (ar tik nereikės ir tiems kitais metais programų hmm.gif ). O šiaip tai pasijautė, kad alfa karta - viską daro greit, skuba, lekia, reikia veiksmo, praktiškų dalykų, suoluose sėdėti - kančia. Gerai, kad turim aktyvią lentą, tai dar gelbsti. Naudojamės edukos užduotimis - prašo išvien, kad užduočiau kažką virtualaus atlikti. Bet skaityti, kaip ir ankstesnių laidų mokiniai, labai tingi verysad.gif . Tai va, užbėgau pasipasakoti ir šuoliuoju toliau link mokslo metų pabaigos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 20 balandžio 2017 - 19:34
Sveikutės,
Kažkaip būtų geriau, kad liktų viena tema, o tai per dvi nelabai patogu. Gal kas nors turite gerą matomumą ir ižvelgiate, kokios temos laukia 2 ir 4 kl. rašiniuose? Oi kaip būtų smagu apčiuopti kažką, nes pas mus tie testai vos ne kriminalas, gerai, kad dar be apsaugos atveža ponai iš aukščiau užduotis ir nestovi prie klasės sargybiniai, bet jau netoli to. O klasėse sėkmingai sėdi, stebi ir t.t.
Atsakyti
Sveikos,

gal kas norėtų pasigirti, kaip sveikinsit mamas Motinos dienos proga? rolleyes.gif Gal kokį gražų ir nesunkų darbelį darėt? Prieš atostogas nespėjau nieko padaryt, tai ateinančią savaitę reiks ir testus rašyt, ir atvirukus gamint.
Ar dalyvaujat Skinijos konkurse "Nusipiešk sau kojinytes"?
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2017 04 21, 11:24)
Ar dalyvaujat Skinijos konkurse "Nusipiešk sau kojinytes"?

Labas 4u.gif . Nebedalyvausim šiemet mad.gif . Kelis metus dalyvavau ir negavau jokių padėkų. Vienai klasei iš mokyklos atsiuntė, o kitom - nieko unsure.gif . Jeigu net popieriuko vaikams neduoda (kai kiti tuo džiaugiasi), tai ir nereikia.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(smilga1972 @ 2017 04 21, 15:33)
Labas  4u.gif . Nebedalyvausim šiemet mad.gif . Kelis metus dalyvavau ir negavau jokių padėkų. Vienai klasei iš mokyklos atsiuntė, o kitom - nieko  unsure.gif . Jeigu net popieriuko vaikams neduoda (kai kiti tuo džiaugiasi), tai ir nereikia.


Pritariu mirksiukas.gif Jau daug metų dalyvaujam ir nieko... Nebent sau klasėje gal pasikabinsime išsikirpę pasidžiaugt, ką gražaus sukūrėme bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2017 04 21, 11:24)
Sveikos,
gal kas norėtų pasigirti, kaip sveikinsit mamas Motinos dienos proga?  rolleyes.gif Gal kokį gražų ir nesunkų darbelį darėt? Prieš atostogas nespėjau nieko padaryt.

Labas, naminuke. Grįžus po atostogų mano buvo panašus rūpestėlis - ką dovanoti mamytėms? Užsisakiau Pramogų vėjo edukaciją. Vaikai apvėlė šlapiuoju būdu vilna kvepiančius muiliukus. Po to gražiai įpakavo ir surišo dovanėlę. Visas priemones vaikams edukatorė duoda. Kaina 1 mokiniui- 2,50 Eur.
Šią savaitę laukia dvigubas smūgis- Abėcėlės šventė+ Mamyčių šventė. Tai bent dėl dovanos rūpestis atkrito. mirksiukas.gif

Peliuk, titulinis puslapis nerealus 4u.gif . Kvepia pavasariu wub.gif Nors už lango šiuo metu sukasi snaigės.....
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(lutute1 @ 2017 04 23, 21:22)

Šią savaitę laukia dvigubas smūgis- Abėcėlės šventė+ Mamyčių šventė. Tai bent dėl dovanos rūpestis atkrito.  mirksiukas.gifVa va ir manęs tai laukia - dviguba šventė, bet darysiu kitą penktadienį. Reikia pasikartoti, nes po dviejų savaičių atostogų, neaišku ar dar kas ką prisimins mirksiukas.gif
Atsakyti
Ufff, radau save, o tai buvau išsigandusi, kad už neaktyvumą išmetėt iš rato ax.gif Tikrai šiais metais skaitau, o ne rašau. Jėgų nebėra, darbų krūvos.
Taigi, ačiū, kad dar esu (sąraše) ir gražaus visoms pavasario.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 24 balandžio 2017 - 15:20

Peliuk, smagi tema :clap: Ačiū už tai, kad ir aš sąraše, ir už pavasarišką nuotaiką. Paskutiniu metu temą daugiausiai skaitau.

Sėkmės rytoj visoms antrokėms, ketvirtokėms ir jų mokinukams. Praneškit, kaip sekėsi.

Atsakyti
Nagi, nagi, kodėl čia tylu? Kokie įspūdžiai po rašinių? smile.gif Man buvo šokas, kai pamačiau, kad rašinys, nes tikėjausi tai gramatikos (taip, kaip praėjusiais metais). smile.gif Bet pasakojimas nepasirodė labai sunkus - duoti nuoseklūs paveiksliukai, žodžiai, patarimai. Tikiuosi, kad maniškių nesupainiojo tos informacijos "dosnumas". blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2017 04 25, 14:46)
Nagi, nagi, kodėl čia tylu? Kokie įspūdžiai po rašinių? smile.gif Man buvo šokas, kai pamačiau, kad rašinys, nes tikėjausi tai gramatikos (taip, kaip praėjusiais metais). smile.gif Bet pasakojimas nepasirodė labai sunkus - duoti nuoseklūs paveiksliukai, žodžiai, patarimai. Tikiuosi, kad maniškių nesupainiojo tos informacijos "dosnumas".  blink.gif

Parašė per 15 - 20 min. doh.gif Džiaugėsi, kad buvo labai lengva... Jaučiu, koks "džiaugsmas" laukia darbus perskaičius...
Atsakyti