Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 61 tema

Kad rašinys bus, o ne gramatika, tai buvo nurodyta. Maniškiai irgi sakė, kad nebuvo labai sunku, bet informacijos buvo daug, įdomu ar viską sugebėjo aprėpti. Bus matyti. Kokios ketvirtokų nuotaikos?
Atsakyti
Sveikutės,
Mano kai kurie antrokai irgi greit parašė. Mes šiandien jau ištaisėm bigsmile.gif Jokių stebuklų - koks žmogelis, toks ir darbelis. galėjo 22 taškus surinkti.
Atsakyti
Mes irgi šiandien parašėm. Vaikai apsidžiaugė, kad laiškas. Sakė buvo lengva. Šiais metais tikrai taip sutapo, kad rašėm daug laiškų. O rezultatai jaučiu kaip ir visada - visaip, kaip kas mokėsi taip ir bus. Stebuklo nebus 4u.gif
Atsakyti
Aš džiaugiuosi savo antrokų darbais. Mažiausiai surinko 13 ( 1darbas), daugiau didėja. Net 6 surinko 22. Tikrai nebuvo sunkus. Daug padėjo paveikslėliai, pateikti žodžiai, patarimai.
Atsakyti
Sveikutės, kokios nuotaikos iš po ketvirtokų laiškų? Rašote, kad antrokų geri darbai, džiugu, mes dar nežinom savo darbų. Ko laukiate rytoj iš skaitymo?
Atsakyti
Smagu girdėti gerus atsiliepimus. smile.gif Kad pirmiausia bus rašinys, tikrai nežinojau, matyt, pražiopsojau informaciją. blink.gif Tikrai, koks žmogelis - toks ir rašinėlis. Šiandien išsitaisiau tik gramatiką. Klaidų klaidelių laaaabai daug. Vieni, duota informacija puikiai pasinaudojo, o kitiems jos buvo per daug - susipainiojo, mėtėsi pasirinkdami žodelius.
***
Kitos naujienos. smile.gif Darbinės smile.gif Papasakokit, man jaunai mokytojytei ar normalu tokie dalykai, ar aš jau per daug viską imu į galvą. Bet, kaip sakoma, iš tų mažų smulkmenų ir susidaro didelė problema. Pertraukos metu budėjau foje, šalia savo klasės... klasėje buvo palikta įjungta šviesa, nes vaikai siuvinėjo. Pro šalį ėjo direktorė ir pamačiusi, kad mano klasėje yra šviesa, pradėjo ant manęs šaukti, kad aš jau atsibodau ir jeigu dar kartą mano klasėje pamatys šviesą, už ją man išskaičiuos iš atlyginimo... sakau, gerai, išskaičiuokit... sako, eini ir šviesą išsijungi... sakau, bet vaikai siuvinėja, ar jie tamsoj tai turi daryti... sako, jie siunta, o ne siuvinėja... sakau, bet gi pertrauka, vieni dirba, o kiti siunta... labai supykau, labai mane sunervino... ir jau ne pirmą kartą gaunu tokią pastabą. O klasėje tikrai tamsu. Visada pavėsis, saulė neatsisuka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bebras2014: 26 balandžio 2017 - 17:37
QUOTE(Bebras2014 @ 2017 04 26, 18:36)
Smagu girdėti gerus atsiliepimus. smile.gif Kad pirmiausia bus rašinys, tikrai nežinojau, matyt, pražiopsojau informaciją.  blink.gif Tikrai, koks žmogelis - toks ir rašinėlis. Šiandien išsitaisiau tik gramatiką. Klaidų klaidelių laaaabai daug. Vieni, duota informacija puikiai pasinaudojo, o kitiems jos buvo per daug - susipainiojo, mėtėsi pasirinkdami žodelius.
***
Kitos naujienos. smile.gif Darbinės smile.gif Papasakokit, man jaunai mokytojytei ar normalu tokie dalykai, ar aš jau per daug viską imu į galvą. Bet, kaip sakoma, iš tų mažų smulkmenų ir susidaro didelė problema. Pertraukos metu budėjau foje, šalia savo klasės... klasėje buvo palikta įjungta šviesa, nes vaikai siuvinėjo. Pro šalį ėjo direktorė ir pamačiusi, kad mano klasėje yra šviesa, pradėjo ant manęs šaukti, kad aš jau atsibodau ir jeigu dar kartą mano klasėje pamatys šviesą, už ją man išskaičiuos iš atlyginimo... sakau, gerai, išskaičiuokit... sako, eini ir šviesą išsijungi... sakau, bet vaikai siuvinėja, ar jie tamsoj tai turi daryti... sako, jie siunta, o ne siuvinėja... sakau, bet gi pertrauka, vieni dirba, o kiti siunta... labai supykau, labai mane sunervino... ir jau ne pirmą kartą gaunu tokią pastabą. O klasėje tikrai tamsu. Visada pavėsis, saulė neatsisuka.


Aš manau, kad direktorės bloga nuotaika dažnai... jei taip elgiasi...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(Bebras2014 @ 2017 04 26, 17:36)
Kitos naujienos. smile.gif Darbinės smile.gif Papasakokit, man jaunai mokytojytei ar normalu tokie dalykai, ar aš jau per daug viską imu į galvą. Bet, kaip sakoma, iš tų mažų smulkmenų ir susidaro didelė problema. Pertraukos metu budėjau foje, šalia savo klasės... klasėje buvo palikta įjungta šviesa, nes vaikai siuvinėjo. Pro šalį ėjo direktorė ir pamačiusi, kad mano klasėje yra šviesa, pradėjo ant manęs šaukti, kad aš jau atsibodau ir jeigu dar kartą mano klasėje pamatys šviesą, už ją man išskaičiuos iš atlyginimo... sakau, gerai, išskaičiuokit... sako, eini ir šviesą išsijungi... sakau, bet vaikai siuvinėja, ar jie tamsoj tai turi daryti... sako, jie siunta, o ne siuvinėja... sakau, bet gi pertrauka, vieni dirba, o kiti siunta... labai supykau, labai mane sunervino... ir jau ne pirmą kartą gaunu tokią pastabą. O klasėje tikrai tamsu. Visada pavėsis, saulė neatsisuka.

"Seno vilko" nuomonė tokia mirksiukas.gif Nesaugu klasėje vaikus palikti vienus siuvinėti. Labai rizikuoji. Gerai, kad dar už tai negavai barti. O dar ir pertrauka, kai vieni siunta, kiti rankose turi adatas. Susistumdytų, atsitrenktų... Baisu pagalvot kokių problemų gali turėt... Mokytojos klasėje tai nėra blink.gif
O neišjungta šviesa, šiuo atveju, mažiausią vaidmenį vaidina. Šiais laikais visi taupo, ir mus perspėja, kad pertraukų metu būtų išjungta, nes pačios mokėsim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2017 04 26, 21:17)
Sveikutės 4u.gif

"Seno vilko" nuomonė tokia  mirksiukas.gif Nesaugu klasėje vaikus palikti vienus siuvinėti. Labai rizikuoji. Gerai, kad dar už tai negavai barti. O dar ir pertrauka, kai vieni siunta, kiti rankose turi adatas. Susistumdytų, atsitrenktų... Baisu pagalvot kokių problemų gali turėt... Mokytojos klasėje tai nėra blink.gif 
O neišjungta šviesa, šiuo atveju, mažiausią vaidmenį vaidina. Šiais laikais visi taupo, ir mus perspėja, kad pertraukų metu būtų išjungta, nes pačios mokėsim rolleyes.gif

Labai dažnai jos nuotaika tokia. Ir kiekvieną dieną gauname pastabas. Kiekvieną dieną psichologinis spaudimas. Klasėje buvo tik kelios mergaitės, tos kuriomis aš pasitikiu ir galiu jas palikti vienas. Niekas ten net nesiuto. Tiesiog, ieškojo prie ko prisikabinti...
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2017 04 23, 23:22)
Labas, naminuke. Grįžus po atostogų mano buvo panašus rūpestėlis - ką dovanoti mamytėms? Užsisakiau Pramogų vėjo edukaciją. Vaikai apvėlė šlapiuoju būdu vilna kvepiančius muiliukus. Po to gražiai įpakavo ir surišo dovanėlę. Visas priemones vaikams edukatorė duoda. Kaina 1 mokiniui- 2,50 Eur.
Šią savaitę laukia dvigubas smūgis- Abėcėlės šventė+ Mamyčių šventė. Tai bent dėl dovanos rūpestis atkrito.  mirksiukas.gif

Peliuk, titulinis puslapis nerealus 4u.gif . Kvepia pavasariu wub.gif Nors už lango šiuo metu sukasi snaigės.....


Labukas smile.gif
Ačiū, lutute, už gerą idėją. Tikriausiai imsiu ir pasinaudosiu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, kokios nuotaikos iš po ketvirtokų skaitymo testo? Sakyčiau nelengva. Antrokai tai apsidžiaugė pamatę tekstą, bet rezultatai tik vidutiniai, nes įsivaizdavo, kad lengva ir viską žino.
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2017 04 26, 21:35)
Labukas smile.gif
Ačiū, lutute, už gerą idėją. Tikriausiai imsiu ir pasinaudosiu smile.gif thumbup.gif

Labas, merginos! Labai noriu bendraut, labai noriu Jums perduot, kà esu sukaupusi per netrumpá karjera... sakykit kam ko reikia, tik nezinau kur siústi ir zinoma pati noriu atgal kazka gauti. Kitais metais po ilgo laiko tarpo turesiu pirmokus.
Atsakyti