Įkraunama...
Įkraunama...

Proginiai rūbai

H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Švelniai rožinis audinukas nuo juosmenuko į kuri įverta guma dailiai krenta klostelėmis wub.gif Abiejuose pusėse yra skeltukai wub.gif Daili detalė - nugarytės sukirpimas wub.gif Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenuką - 29 CM. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS PUIKIAI TEMPIASI. Skeltuko ilgis - 62 cm. Stilingas ilgis - 143 cm. Dydis - 34. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
FB sister firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. MODELIUKAS PUIKIAI TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif Minkštutis švelnus audinukas - švelniai rožinis nesiglamžo wub.gif mirksiukas.gif Stilingas skater stilius wub.gif Į juosmenį įverta guma kurios dėka audinukas krenta dailiomis klostelėmis wub.gif Per juosmenuką - 39 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. IR DAILIAI ATRODO. Ilgis - 47 cm. Dydis - XL. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

GERIAUSIAI SPALVĄ ATSPINDI ŠIE NUOTRAUKOJE ESANTYS MODELIAI wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Stefanel nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas wub.gif Priekis padailintas klostelėmis wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Yra pamušalas. Šone - užtrauktukas. Per krūtinę - 47 cm Per juosmenį - 38 cm. Ilgis - 84 cm. Dydis - M. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
NAUJA HM PALAIDINE, DYDIS 36, KAINA 16.78 EUR

vartotojo įkelta nuotrauka

VILNIUS, BET GALIU SIUSTI

RASYKIT I AZ 4u.gif
Atsakyti
M&CO firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabių spalvų gama wub.gif Labai taikliai suderinti atspalviai raštai wub.gif Stilingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Dailiausia detalė – visa suknelė padailinta žaviomis karbatkėlėmis wub.gif Yra pamušalas. Nugaroje prie apykaklės modeliukas užsisega sagutėmis bei užtrauktuku. Per krūtinę apie 45 cm. Po krūtine – 36 cm. Stilingas ilgis – 102 cm. Dydis - 10. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Promod firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Viršus baltas - stilingai sumetamas wub.gif Apačia kremo spalvos wub.gif Sijonukas dailiai paklostuotas wub.gif Dvigubo audinuko. Juosmenuką puošia dabar taip madingi žvynukai mirksiukas.gif wub.gif Viršų puošia palaidinukė kremo spalvos kaip ir apačią wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Šone užtrauktuką. Per krūtinę - 47 cm. Per juosmenį - 44 cm. Per klubiukus - 49 cm. Stilingas ilgis - 91 cm. Dydis - (M). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Naujas , labai stilingas , aukštos kokybės skandinavų prekinio ženklo 2-BIZ švarkelis wub.gif neįpareigojantis , bet tuo pačiu elegantiškas modelis wub.gif kokybiška , maloni kūnui , elastinga medžiagytė mirksiukas.gif dydis S , kaina 35 eurai 4u.gif MAŽINU KAINĄ 20 EURU 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Nauja , nuostabi , aukštos kokybės EDUCE kokteilinė suknelė wub.gif labai stilingas , išskirtinis modelis , audinys kokybiškas , neskystas , elastingas mirksiukas.gif dydis M , kaina 38 eurai 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Nauja , labai stilinga ICHI suknelė wub.gif lengvai krentanti , kokybiška medžiagytė, juosmuo elastingas mirksiukas.gif dydis 38 , kaina 28 eurai 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
WAREHOUSE firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltos spalvos madingas gepiurinis modeliukas dailių raštų wub.gif 3/4 ilgio rankovės mirksiukas.gif wub.gif Nugarytė užsisega gepiuru apsiutomis sagomis wub.gif Priekį rankovių kantus bei juosmenuką puošia baltos juostelės wub.gif Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenį - 34 cm. Ilgis - 58 cm. Dydis -10 PAGAL PARAMETRUS ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Signage firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodą audinuką abiejose pusėse puošia stilingi aukso spalvos raštai wub.gif Madingas rankovių sukirpimas. Suknelė susisega nugaroje užtrauktuku. Per krūtinę - 44 cm. PIUIKIAI TEMPIAIS IKI 50 CM. PER juosmenuką - 38 cm. Per klubiukus apie 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 83 cm. Dydis - 38. DAILIAI ATRODYS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
CLUB L firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai originalus modeliukas. Švelniai rožių spalvos wub.gif Priekį puošia "lapukai" - atrodo nuostabiai bei puošniai wub.gif Nugarytė tampri. Modeliukas turi pamušalą. Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus apie 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - NUGARYTĖ TAMPRI. Ilgis - 80 cm. Dydis - S/M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Vero moda nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif Apačioje yra pamušalas - ant viršaus lengvas audinukas padailintas žaviomis spalvomis wub.gif Jos realybėje ryškesnės wub.gif Sumaniai bei labai taikliai suderinti raštai wub.gif Nuo juosmenuko keičiasi modeliuko formą. Viršaus audinukas madingai sukrenta wub.gif Rankovių kanteliai užsisega sagomis - yra atsarginė saga. Per krūtinė - 47 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS NESKLEIDŽIANT KLOSTELIŲ. Per juosmenuką - 45 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

TA PATI SUKNELĖ TIK KITOS SPALVOS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
River island firmos nauja palaidinukė. Man deja didoka. Baltą audinuką (priekyje jis dvigubas) puošia stilingi raštai wub.gif Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Priekį kaip ir nugarą puošia gėlėmis padailintas gepiuras wub.gif Priekis susisega sagomis apsiūtomis audinuku wub.gif Į rankovių kantus įvertos gumutės dailiai keičia modeliuko formą wub.gif Nugara ilgesnė. Dailiai užapvalinta. BEI LABAI ORIGINALIAI SUKIRPTA wub.gif Audinukas susiriša juostelėmis bei lengvai krenta klostelėmis wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Ilgis - 58 - 75 cm. Šonai priekyje - 70 cm. Dydis - 12(M). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti