Įkraunama...
Įkraunama...

Proginiai rūbai

Mango firmos naujas sijonukas avežtas iš užsienio. Man deja didokas. TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Nuostabus modeliukasLabai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Šių bei kitų metų topas - plisuotas audinukas wub.gif Jis švelnus su pukeliu kaip barchatas wub.gif Į juosmenuką įverta gumą. Per juosmenuką - 32 cm. PUIKIAI TEMPIASI IKI 50 CM. Stilingas ilgis - 78 cm. Dydis - L. PUIKIAI TIKS IR M DYDĮ DĖVINČOMS MERGINOMS mirksiukas.gif Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Q'neel firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Modeliukas turi pamušalą. Ant viršaus nuostabių spalvų gama wub.gif Abu pusės vienodos wub.gif Apykaklė padailinta atlasu wub.gif Apčią puošia juodas kantas wub.gif Rankovės madingo 3/4 ilgio wub.gif Į jas įvertos gumutės dailiai keičiančio jų formą mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 57 cm. Per juosmenį - 57 cm. Per klubiukus apie 62 cm. MODELIUKAS BEVEIK TIESAUS KIRPIMO mirksiukas.gif wub.gif Stilingas ilgis - 104 cm. Dydis - L(42). Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Papildyta:
UCB firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Puošnus modeliukas kremo spalvos wub.gif Audinuką puošia daili faktūra wub.gif Audinukas kaip barchatas wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę apie 40 cm. Audinukas elastingas. Ilgis - 80 cm. Dydis - XS. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Nauja Nuostabi aukštos kokybės prekino ženklo MODSTRÖM suknelė wub.gif
Stilingas , tiesus modelis .
Juosmuo reguliuojasi .
Rankovės 3/4 .
Viršutinis audinys smulkiai pliusuotas .
Su pamušalu .
Dydis M , kaina 35 eurai 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Nauja , nuostabi , eleganntiška , subtiliai puošni B.YOUNG ilga proginė suknelė wub.gif labai kokybiškas audinys , neatrodo pigiai , su pamušalu , modelis gražiai formuoja figūrą mirksiukas.gif dydis 38 , foto ant ūgio 174 , kaina 55 eurai 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
LOVE firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Labai stilingas ir madingas modeliukas wub.gif ELEGANTIŠKAS BEI PUOŠNUS wub.gif Spalvos – juoda – balta – amžina klasika wub.gif Audinukas su dailia faktūra wub.gif Šortukai šonuose turi kišenukus – stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Šortukai nuo juosmenuko papuošti klostelėmis wub.gif Dailiai apipavydalintas viršus wub.gif Priekis padailintas klostelėmis wub.gif Nugaroje viršuje įverta gumutė. Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę – 42 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Per juosmenuką – 34 cm. Per klubiukus apie 46 cm. Ilgis – 66 cm. Nuo viršaus iki juosmens – 33 cm. Nuo juosmens iki apačios (klynuko) – 37 cm. Dydis - M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Zara W&B firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabių spalvų ir raštų modeliukas. Audinukas standus. Labai dailiai pabrėžia figūros privalumus. Apačia peštuko formos. Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 42 cm. Per juosmenuką - 36 cm. Per klubiukus - 42 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 101 cm. Dydis - M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
ZARA W/B firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. MODELIUKAS PUIKIAI TINKA VISIEMS METŲ LAIKAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Puošnus sijonukas turi pasijonį - ant jo audinukas iš nerinių bei stilingas saulės kliošas wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 35 cm. Stilingas ilgis - 85 cm. Dydis - S. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Nauja Nuostabi aukštos kokybės skandinavų prekinio ženklo EDUCE suknelė wub.gif
Elegantiškas modelis trumpomis rankovėmis .
Stilingos klostės koreguoja figūrą .
Iškirptė subtiliai dekoruota nėriniais .
Audinys elastingas , aukštos kokybės , dydis 38 , kaina 30 euru 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Nauja , nuostabi , labai graži ir stilinga MANGO suknelė wub.gif madingas mažos juodos suknelės variantas wub.gif su pamušalu , viršus standūs geometrinių formų nėriniai , medžiaga neskysta wub.gif dydis S , kaina 35 eurai 4u.gif TIK 25 eurai 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Nauja Nuostabi , aukštos kokybės skandinavų prekinio ženklo PART TWO suknelė wub.gif
Madingas , stilingas tiesus modelis .
Su pamušalu .
Viršutinis audinys lengvas , gražiai krentantis .
Rankovės ilgos .
Audinys aukštos kokybės , nėra elastingas .
Sudėtis : 100% viskozė , dydis 34 atitinka S , kaina 50 euru ( reali kaina 140) 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Life Time firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingai suderintų spalvų balta – rožinė – juoda elegantiškas modeliukas wub.gif Madingas ¾ ilgio rankovės wub.gif Nugaroje yra skeltukas bei išorėje įsiūtas užtrauktukas mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę apie 47 cm. Per juosmenuką – 37 cm. Per klubiukus apie 48 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - 34. PAGAL PARAMETRUS LABIAU ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Tom Tailor šventinė suknelė, vilkėta vieną vakarą, kaip nauja, labai gerai paslepia figūros trūkumus, labai patogi - jokių užtrauktukų, maloniai gula prie kūno, nesimato nei pilvo, nei kitų figūros trūkumų. Mano klubai 106 cm, krūtinė 100 cm. Nuotraukose matosi, kaip suknelė kūdina. Kaina 40 Eur, papildomai galima nusipirkti karolius ir auskarus, kurie idealiai priderinti prie suknelės (matosi nuotraukoje).

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ZARA trf firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingos spalvos elegantiškas skater tipo modeliukas wub.gif Modeliukas priekyje iki juosmens susisega sagomis sumaniai paslėptomis audiniu wub.gif Dailiausias akcentas - priekis dailiai surišamas diržu wub.gif Per krūtinę - 47 cm. Per juosmenuką - 39 cm. Stilingas rankovės ilgis - 53 cm. Ilgis - 100 - 97 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 84 cm. Dydis - S. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Laura Clement La Redoute creation firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Elegantiškas juodos spalvos modeliukas wub.gif Stilinga formoa wub.gif Priekyje krūtinės srityje modeliuką puošia įverta gumutė wub.gif Ji palieka dailias klostes wub.gif Klostės yra ir apačioje wub.gif Įsiuvai kurie madingai keičia formą wub.gifŠonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Suknelė turi pamušalą - nugaroje - užtrauktuką. Per krūtinę - 42 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. Per juosmenuką - 37 cm. Per klubiukus apie 48 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 94 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
ginatricot firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Nuostabus modeliukas wub.gif Baltą audinuką viršuje puošia paaukštinta apykaklė su karbatkėlėmis, petukai padailinti karbatkėlėmis ir vertikalios klostės wub.gif Priekis susisega audiniu apsiūtomis sagomis wub.gif Rankovės kaip ir priekis viršuje iš kitokio audinio – labai dailiai ir puošniai atrodo wub.gif Per krūtinę – 44 cm. Rankovės ilgis – 62 cm. Stilingas ilgis –57 cm. Dydis - 34. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Papildyta:
Reserved firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Elegantiška tamsiai mėlyna spalva primenanti aksomą wub.gif Apykaklė stilingai paaukštinta ir juostomis susiriša nugaroje wub.gif Žavu wub.gif Šonuose yra kišenukai – stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Rankovė turi plačius kantus kurie susisega trijomis sagomis apsiūtomis audiniu wub.gif Apačioje – šonuose yra užtrauktukai. Jie atsisega ir tampa stilingais skeltukais wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Rankovės ilgis – 62 cm. Stilingas ilgis - 98 cm. Dydis - 42. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti