Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Apie ekologiska sovietmeni klauskit senu kolchozniku. Jei prisimenu, tai uztruko po nepriklausomybes, kol buvo likviduotos visos blogai saugomos trashu saugyklos.

Taip pat primenu, kad trasas barstydavo lektuvais ir buvo pilna aerodromu tam reikalui.

Kas gyveno Jonavoje ar Kedainiuose tai prisimena baisu dvoka is chemijos gamyklu, o kas gyveno netoli mesos kombinatu, tai prrisimena kazkoki dveeselienos dvoka

tai isivaizduok, kad niekur tie dvokai nedingo, pasiklausk zmoniu, kruie gyvena salia kiauliu kompleksu, salia siukslynu,  buvo Tv laida, kur zmones nuolat smarveje gyvena ir dabar chemijos dar daugiau ir dar viskas prasciau ta prasme, jei nori apie tai diskutuoti, ji pradeda anoje temoje. Cia matau Kristina nori per visas temas apie tai diskutuoti :lol: 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 20, 20:59)
tai isivaizduok, kad niekur tie dvokai nedingo,


DIngo zinok.
Uzvakar vaziavom pro Jonava, kazkoks neaisku kvapas... ZIuriu tiesiai nuo Azoto dumai ant tilto uzslinke.
Seniau tai ko gero butume neteke samones nuo smarves. Kedainiuose buvo dar baisiau, net stresas budavo pravaziuot... Dabr jau senai nera tokiu dalyku
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 20, 20:57)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72437861" data-time="1558370335">
<div>
<p>Nu tai neveltui nebeturi ne vienos drauges ir vyras pabego kuo toliau dirbt vartotojo įkelta nuotraukajai tik SM ir liko.</p>
</div>
</blockquote>
<p>o tau ziuriu tarpkojis labai niesti, vis svetimu vyru nepamirsti, savojo neuztenka? lotuliukas.gif nu rupi ir rupi mano vyras, tu savaji apisgraibyk, kodel neveda taves, ar bent pasipirso ar tik siaip seksui esi tinkama?</p>
<p> </p>
<p>jus taip vasara karstis veikia, ar siaip visada tokia busena?</p>

o čia būtina jau ženytis? Nes pvz tu atrodai, nes , matyt, todėl, kad ištekėjusi, vien vaikams ir puodams tinkama smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
del žiurkenu - niekad ju nepirkciau. ypaci vaikams.
gamina modifikuotus, jie kartais isgyvena vos kelis menesius, o vaikams netektis. dauges ziurkenas valge nonstop, kol sprogo skrandis ir pastipo. kam to reikia? vaikai ipranta prie lengvu mirciu, ir....next.

del Hanza dienu - labiausiai man patinka žiūreti i pacius žmones. wub.gif ju margumynas, pamatai visokiu pilnu gražumu. dieve, kaip istrigo, aukstas vyras, gal 75+ m., liesas, tvirtas, nešlubciojo, ejo tiesus, plaukai balti balti, žemiau menciu, barzda taip pat...nu pasaka, paveikslas. ax.gif ir moteru apsirengusiu panasiai kaip amsterdame, londone...ta prasme, lietuves draseja, draseja...ir savo stiliumi, ir nebijo save originaliau parodyt...smagu, siaip....

aš ši savaitgali i Londoną. rolleyes.gif gaila, ten ne tiek ir šilta kiek Ltv.. pabusim 4dienas. kas ten siule naktini London eye? ar Burbanti, ar kas?
nu bandysim. daug dar vietu nesu maciusi. bet labai noris i Škotiją, Edinburgą, ir kalnus. wub.gif gaila, kad ten nuolat vejas, negaleciau gyventi tokiam klimate. nors žinau, škotai ir ju vaikai baisiu oru su šortais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 gegužės 2019 - 08:04
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 21, 07:34)
o čia būtina jau ženytis? Nes pvz tu atrodai, nes , matyt, todėl, kad ištekėjusi, vien vaikams ir puodams tinkama smile.gif

Buk gera, necituok bent jos trydu, skirtu man. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 05 21, 08:57)
Labas rytas,
del žiurkenu - niekad ju nepirkciau. ypaci vaikams.
gamina modifikuotus, jie kartais isgyvena vos kelis menesius, o vaikams netektis. dauges ziurkenas valge nonstop, kol sprogo skrandis ir pastipo. kam to reikia? vaikai ipranta prie lengvu mirciu, ir....next..

Nezinau, ar gerai darome, bet palaidojome abu ziurkenus "kaip pridera", ne tai kad ismesti i siuksliadeze... Ir kodel tai lengva mirtis? Isgyvenama irgi...
As jau dabar neisiivaizduoju, kaip be triusio butu, o kaip kiti su katem sunim praleidzia desimti metu ir daugiau, isivaizduoju gaila kaio zmogaus unsure.gif

Ar nusidazei plaukus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 21 gegužės 2019 - 08:31
QUOTE(given444 @ 2019 05 21, 08:57)
daug dar vietu nesu maciusi. bet labai noris i Škotiją, Edinburgą, ir kalnus.  wub.gif gaila, kad ten nuolat vejas, negaleciau gyventi tokiam klimate. nors žinau, škotai ir ju vaikai baisiu oru su šortais.


Klimatas kaip klimatas, Edinburgas grazus, bet ar verta deel to kazkur skristi - klausimas.
Norisi kazko toooookio, kad jau vykti. Kuo daugiau pamatai tai jau po to sunku rasti, kas dar traukia.

Kazkada ir Kauno marios viliojo.

Praeitais metais kelioniu marsrutai buvo inspiruoti sugriuvusios Maltos Arkos. I angliska neenuvaziavom. Nors buvom UK... kita karta...

Tai pradejom nuo Etretat - ispudinga, po tto vaziavom i pietu Ispanija. Baskai neuzkabino, nors ten svaru, kaip Ispanijoj tai keista. Madrida irgi pravaziavom, nera laiko.
Tai pailsejom pakrantej netoli Malaga is ten apvazinejom Sevilija, Gobraltara su Tarifa. Granada kazkaip palikom kitam kartui. Po to i Portugalija, Benagil olos ir arkos vandenyje, po to dar visko Portugalijoje, vel per Ispanija iki Vallon-Pont-d'Arc.

Siaip Prancuzijoje ir Portugalijoje yra daug graziu vietu, traukia ten grizti, bet UK tai nzn. Jei ne darbas ten nevaziuociau niekad
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 21, 09:31)
As jau dabar neisiivaizduoju, kaip be triusio butu, o kaip kiti su katem sunim praleidzia desimti metu ir daugiau, isivaizduoju gaila kaio zmogaus  unsure.gif

Dar žiūrint kokio žmogaus smile.gif Supermamoje vienas vyras yra parašęs, kad kai mirė jo kalytė, labiau gedėjo, nei kai mirė mama. Pats nesupranta, bet sako, kad turbūt dėl to, kad jinai visada buvo šalia 14 metų, o iš mamos jau seniai išsikraustęs buvo...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 21, 09:59)
Dar žiūrint kokio žmogaus smile.gif Supermamoje vienas vyras yra parašęs, kad kai mirė jo kalytė, labiau gedėjo, nei kai mirė mama. Pats nesupranta, bet sako, kad turbūt dėl to, kad jinai visada buvo šalia 14 metų, o iš mamos jau seniai išsikraustęs buvo...

Yra tiesos. Su zmonemis ssntykius kuriam, galim smarkiai susipykti, gali jie smarkiai pakenkti, o gyvunas niekada pikto nelaikys, su juo neimanoma "susigadinti santykiu". Todel visad bus daugiau ar maziau gaila.
Atsakyti

Buk gera, necituok bent jos trydu, skirtu man. smile.gif
Papildyta:
Nezinau, ar gerai darome, bet palaidojome abu ziurkenus "kaip pridera", ne tai kad ismesti i siuksliadeze... Ir kodel tai lengva mirtis? Isgyvenama irgi...
As jau dabar neisiivaizduoju, kaip be triusio butu, o kaip kiti su katem sunim praleidzia desimti metu ir daugiau, isivaizduoju gaila kaio zmogaus unsure.gif


Jūs padarėte viską gerai.Gyvas padaras ne šiukšlė, nedera mėtyti kūnelio kur papuola.Na, bet čia priklauso nuo žmogiškumo.Mano taksiukui jau 13 metų, senatvė ,kaip ilgakūniui.Ir aš jau pradedu bijoti.Žinau,kad padarysiu viską, kas priklauso šeimininkui, bet vis tiek bijau.

Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 05 21, 08:57)
Labas rytas,
del žiurkenu - niekad ju nepirkciau. ypaci vaikams.
gamina modifikuotus, jie kartais isgyvena vos kelis menesius, o vaikams netektis. dauges ziurkenas valge nonstop, kol sprogo skrandis ir pastipo. kam to reikia? vaikai ipranta prie lengvu mirciu, ir....next.



Kokius dar modifikuotus... ?
Na jei "modifikuotais" vadintumeme daugintoju platinamus augintinius.

Todel, griztant i ankstensne tema apie gyvunus ir ju daugintojus, eilinis patvirtinimas, kad neturintys dokumentu gyvunai yra silpnos sveikatos, todel ir gaista.

************

Uzuojauta mylimukes seimai. As irgi nesenai palaidojau savo augintini, virs kapelio pasodinome erskecius. Nezinau, bet man gyvunas yra seimos narys. Tad ir prisirisimas, gela jam mirus, noras palaidoti kiek galima "zmogiskiau", bent jau man suprantamas.
Atsakyti
Tas atsisveikinimas su gyvūnu visada sunkus, nesvarbu kiek metų praėjo ar koks tas gyvūniukas. Ir tą vyrą visai suprantu, ryšys toks dalykas, kad gali nutikti įvairiai..
Mūsų katinui buvo 10 metų, kai kaime dingo. Jau brandus amžius, o jis toks kovingas. Kokius metus vis atrodė, kad gal ims ir grįš, vis pasivaidendavo morkinis kailiukas...



QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 21, 09:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72438121" data-time="1558420264"><div><p>Buk gera, necituok bent jos trydu, skirtu man. vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Nezinau, ar gerai darome, bet palaidojome abu ziurkenus "kaip pridera", ne tai kad ismesti i siuksliadeze... Ir kodel tai lengva mirtis? Isgyvenama irgi...
As jau dabar neisiivaizduoju, kaip be triusio butu, o kaip kiti su katem sunim praleidzia desimti metu ir daugiau, isivaizduoju gaila kaio zmogaus vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p>Jūs padarėte viską gerai.Gyvas padaras ne šiukšlė, nedera mėtyti kūnelio kur papuola.Na, bet čia priklauso nuo žmogiškumo.Mano taksiukui jau 13 metų, senatvė ,kaip ilgakūniui.Ir aš jau pradedu bijoti.Žinau,kad padarysiu viską, kas priklauso šeimininkui, bet vis tiek bijau.
</p>

Atsakyti
Visokiems augintiniams ne vieta namuose. Gyvunai jums ne kokia zaislai jusu iskrypeliskems poreikiams tenkinti. Isivaizduokit kokie slibinai veistu zmones ir juos laikytu savo urvuose tikslu rodyti globa ir rupesti.
Baisus iskrypimas.
Jei rupinies gyvunais tai ju nelaikyk, neskatink veisimo ir nepasidaryk ziurkeno lygio. Jei jau ziurkeno gaila, tai manau i zmones tokiems nusispjaut
Atsakyti