Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Hmmm... @ 2019 10 14, 21:05)

Ale ot pasisekė tamstai biggrin.gif Gauti tokį vyrą kaip aš biggrin.gif

Joo, su kitokiu neišgyvenčiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 21:07)
Niekas nesizavi del tautybes zmogum lotuliukas.gif visokiu tu moteru yra visokiu tautybiu, kas tu per nacionaliste, jau rasizmu issireiskiai, dabar jau matai angliu nera garziu doh.gif
Lygina ji izymybes ir zemiausio sluoknio piliecius... doh.gif
Papildyta:

maista? uz vaiku burelius? irgi per pus ?

Būreliai taip
Maistas ne. Kas eina tas moka. Aš retai einu.
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2019 10 14, 21:08)
Ėst nenoriu jau. Noriu gero sportinio masažo. Bet tokio gero, kad nuo skausmo ašaros trykštų.

Mazochistė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 21:11)
Mazochistė  rolleyes.gif

Ja ja.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 10 14, 20:26)
As noriu paklausti.

Kaip vadinami zmones, kurie sudaro prielaidas girdyti savo vaika?

Nagi, pati apie tai rase.

??? blink.gif ka tu isrinktoji pagerinta musu nusisneki? eik su savo augintinem bendrauk. apeik mane, vis tiek nesuprasi , ka rasiau, jei per 2 metus mano 1 sakinio nevaliojai suprasti ir skleidei mela, dabar toliau smeisi .

Tu alkoholio nevartoji ar tavo sunus irgi asocialioj seimoj uzaugo?

Taip, buvo ir taip tebera ,kad dauguma zmoniu vartoja alkoholi, taip man duodavo taure sampano per gimtadienius, ne vaikui, paauglei, pas teta irgi ipildavo konjako laseli, nes teta sakydavo, geriau jau prie akiu , nei pasislepe, taip, as su draugais pasvesdavom iseje kazkur i laisvus plotus, taip gyveno ir gyvena didzioji dauguma jaunimo, tai visai nereiskia ir net nepanasu, kad mano tevai kazkokie asocialiai, paparsciausiai nebuvo info, kad ir menkas alko kiekis labia kenkia, taip nebuvo blaivinkai, svesdavo sventes ir ju metu isgerdavo, kulturingai, mama dabar jau senai nebegeria, ir mesos, pieno nevalgo ir sportuoja , ir super atrodo sulaukusi 71, pas gydytojus 30 m nebuvusi, tau tik mokytis ir sekti tokius pavyzdzius mirksiukas.gif o tetis deja mires.......tai jau tu tik patylek apie mano tevus su savo iskreipta samone.
Bet jei jie asocialai tai tu 10k didesne asociale, nes lyg alko tebevartoji mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 14, 20:29)
Ir tai raso moteris, kuri sakosi ateina maloniai pabendrauti i foruma, jos niekas cia nenervuoja lotuliukas.gif

nu sto pudova dura, kada as sakiau kad ateinu maloniai pabendrauti? lotuliukas.gif
zinoma neneruovuoja, kodel turetu? lotuliukas.gif nu duros yra duros, ka is ju dabar?

tu nustok manim dometis ir rupintis,savim susidomek, savo gyvenimu, savo poziuriu i zmones, savo bendravimu mirksiukas.gif Esi romantiniuose santykiuose, tik draugystes pradzia, turi skrajoti sirdeles, rozytes, o tu nuo pat ryto beveik kiekviena diena cia ateini ir pradedi prie zmoniu kabinetis, tavo vietoje as susirupinciau....

ir ne as prie zmoniu nesikabineju mirksiukas.gif

jus prie manes 2 m kabinejates su tuo kurvininkas, ikyriai pirsdamos savo iskreipta logika ir suvokima man i burna, man net igalva tokiso bjaurybes neateitu pagalvoti apie zmogu, sitai perskaicius, jei kas dar nori ta tema kalbeti pakelkit uodegeles arba ja baigiam mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2019 10 14, 20:33)
Ooooo ji daug ka raso, per dauguma neatsimena ka ir kur parase...

atsimenu , ne tavo tamsa mados ir kitu postu neiskraipau metu metus ir netasau, kaip jusu augintine supuvusi kaula. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(123 @ 2019 10 14, 14:04)
maniskis kai susipaiznom tai vaiksciojo su piramidem


Ei, gal kas žinot, kas yra tos piramidės?
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2019 10 14, 21:24)
Ei, gal kas žinot, kas yra tos piramidės?

Dabar vadinamieji “ boyfriend jeans”
Atsakyti
rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 14 spalio 2019 - 20:28
QUOTE(Hmmm... @ 2019 10 14, 20:43)
*****, sutapimas, ką tik saviškį užrašiau

O kuo tai gerai? Aš niekada nesupratau, kodėl gerai yra kai kažkas viską apmoka... Ta prasme tai tik pinigai. Kiek ten tiems mokesčiams išeina - du, trys šimtai eurų? Anoks čia žygdarbis juos sumokėti unsure.gif Aišku, čia turbūt požiūrio reikalas mastau.gif

nu va reiskia lepsi turit, anto MOntekristos, nes niekas nieko siemoje neturi daryti apart sekso... unsure.gif

kodel tureciau netiketi? blink.gif nu taip gyvenat, jum staip gerai tai valio. Tik as snekejau ne apie moters pinigus, o vyro, kaip suprantu jus turit priejima prie jo pinigu, o va Montekrista neturi, jai tik trauzus nuperka jos vyras ir kelis rubus, kartais.... unsure.gif

isviazduokit gyvenimo liudnumas, va tiek mzona verta, tik toks pasitikejiams, ja papuosti kaip prostitute ir padulkinti, o visa kita lai darosi pati..... unsure.gif sazinigai as nematautame nieko gero visai.
Man idomu kiek ji neigs, kad ji savo vyrui ,kaip zmogus yra dzin?

Ne kazkas mylimas mylinti vyras, vaiku tevas, mirksiukas.gif Ne nezygdarbis eiline kasdienine pareiga, jei net tiek vyras nepadaro, tai kam toks vyras, padulkinti, buti spermos banku? kiek laimes moteriai sau paciai uzsidirbti kvepalam, papuosalam, atostogom, man tai graudu sitaip, ar moteri spajegi uzsidirbti, zinoma, tik laimes tai nesuteikia..... bet kaip jus sakot Jusu teise netiketi...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 21:33)
nu va reiskia lepsi turit, anto MOntekristos, nes niekas nieko siemoje neturi daryti apart sekso... unsure.gif

kodel tureciau netiketi?  blink.gif nu taip gyvenat, jum staip gerai tai valio. Tik as snekejau ne apie moters pinigus, o vyro, kaip suprantu jus turit priejima prie jo pinigu, o va Montekrista neturi, jai tik trauzus nuperka jos vyras ir kelis rubus, kartais.... unsure.gif

isviazduokit gyvenimo liudnumas, va tiek mzona verta, tik toks pasitikejiams, ja papuosti kaip prostitute ir padulkinti, o visa kita lai darosi pati.....  unsure.gif sazinigai as nematautame nieko gero visai.
Man idomu kiek ji neigs, kad ji savo vyrui ,kaip zmogus yra dzin?

Ne kazkas mylimas mylinti vyras, vaiku tevas,  mirksiukas.gif  Ne nezygdarbis eiline kasdienine pareiga, jei net tiek vyras nepadaro, tai kam toks vyras, padulkinti, buti spermos banku? kiek laimes moteriai sau paciai uzsidirbti kvepalam, papuosalam, atostogom, man tai graudu sitaip, ar moteri spajegi uzsidirbti, zinoma, tik laimes tai nesuteikia..... bet kaip jus sakot Jusu teise netiketi...

biggrin.gif žinau kur jo pinigai, ir ką? biggrin.gif
Kiek tu uždirbi, kad taip vargsti?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 20:24)
Taip, buvo ir taip tebera ,kad dauguma zmoniu vartoja alkoholi, taip man duodavo taure sampano per gimtadienius, ne vaikui, paauglei, pas teta irgi ipildavo konjako laseli, nes teta sakydavo, geriau jau prie akiu , nei pasislepe, taip, as su draugais pasvesdavom iseje kazkur i laisvus plotus,


Mums irgi apie 18 gimtadienį pamenu davė paragauti šampano biggrin.gif Su tuo pačiu argumentu - geriau jau prie akių, nei pasislėpus. Dar kaimynė pamenu yra sangrijos įpylus po kažkiek ten (kaimynės dukros mano bendraamžės buvo). Bet vis tiek daugiau esu paauglystėj išgėrus už akių, nei prie suaugusių biggrin.gif

P.S.: ir nė kiek man dėl to negėda ar ant tėvų nepikta rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 20:48)
Geriausia, kai skyrybų metu tokios rėkia- visas turtas per pusęęęęę

nereikia rekti toks istatymas, nes net valdzia supranta, kad abu prisideda prie turto kurimo, o tu draskykis viska per puse , gi niekas nedraudzia biggrin.gif Jauciu bulviu maisus irgi per puse tampot? viena tu i buta uznesi , kita vyras? bigsmile.gif ir gimdet per puse viena vaika tu , kita lotuliukas.gif vyram tik inauda toks poziuris, jie kaip bebutu dirbs tada maziau, ir sau leis daugiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 20:51)
A, na taip. Kai perki rūbus skuduryne ir Lidle, tai tikrai gerai, kai paskolą, mokesčius  vyras apmoka, bent gali kažką sau tada nusipirkti, kad ir tušą geresnį,  nebyrantį...

tu nesupranti BENDRI MUSU PINIGAI, is tos pacios saskaitos uz viska mokam, tik uzdirba vyras daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 21:45)
nereikia rekti toks istatymas, nes net valdzia supranta, kad abu prisideda prie turto kurimo, o tu draskykis viska per puse , gi niekas nedraudzia  biggrin.gif Jauciu bulviu maisus irgi per puse tampot? viena tu i buta uznesi , kita vyras?  bigsmile.gif  ir gimdet per puse viena vaika tu , kita  lotuliukas.gif vyram tik inauda toks poziuris, jie kaip bebutu dirbs tada maziau, ir sau leis daugiau  biggrin.gif

O kaip tu prisidedi? smile.gif netampau, kam? Mes bulvių perkam tik tam sykiui rolleyes.gif ne karo metas. Gimdžiau, darėme abu. Gimdymas teisių į turtą nesuteikia. Kas dar tave domina?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 21:24)
??? blink.gif ka tu isrinktoji pagerinta musu nusisneki? eik su savo augintinem bendrauk. apeik mane, vis tiek nesuprasi , ka rasiau, jei per 2 metus mano 1 sakinio nevaliojai suprasti ir skleidei mela, dabar toliau smeisi .

Tu alkoholio nevartoji ar tavo sunus irgi asocialioj seimoj uzaugo?

Taip, buvo ir taip tebera ,kad dauguma zmoniu vartoja alkoholi, taip man duodavo taure sampano per gimtadienius, ne vaikui, paauglei, pas teta irgi ipildavo konjako laseli, nes teta sakydavo, geriau jau prie akiu , nei pasislepe, taip, as su draugais pasvesdavom iseje kazkur i laisvus plotus, taip gyveno ir gyvena didzioji dauguma jaunimo, tai visai nereiskia ir net nepanasu, kad mano tevai kazkokie asocialiai,  paparsciausiai nebuvo info, kad ir menkas alko kiekis labia kenkia, taip nebuvo blaivinkai, svesdavo sventes ir ju metu isgerdavo, kulturingai, mama dabar jau senai nebegeria, ir mesos, pieno nevalgo  ir sportuoja , ir super atrodo sulaukusi 71, pas gydytojus 30 m nebuvusi, tau tik mokytis ir sekti tokius pavyzdzius  mirksiukas.gif  o tetis deja mires.......tai jau tu tik patylek apie mano tevus su savo iskreipta samone.
Bet jei jie asocialai tai tu 10k didesne asociale, nes lyg alko tebevartoji  mirksiukas.gif

Aš tai iš viso tikiu ir manau, kad kadangi kai mes buvome dar negimę net ar visai mažiukės, tai žmonės juk švęsdavo savo šventes namuose, ne kokiose kavinėse, ne išnuomotose salėse, o tiesiog namuose su draugais, kaimynais, giminėm. Na ir vaikai visada buvo šalia. Nebuvo kur jų dėti tiesiog, auklių niekas tada nesamdydavo. Tai tikrai žinau atvejų, nes vaikai patys pasipasakodavo kieme, kad pamirkydavo pirštus net į arielką pribėgę, kai suaugę nemato, o gal išgėrę ir patys leisdavo vaikam parašyti, nežinau.
Ar tai baisu? Gal ir baisu šių dienų kontekste. Bet taip buvo. Tai daugelio žmonių praeitis. Ir tos šeimos net pagal dabartinius asocialumo standartus - nebuvo asocialų šeimos.
Moonte tiesiog labai nori atsikeršyti, labai. Ar tai blogai? Ne. Nu nori ir keršyja, niekas jai neuždraus. Bet labai keista, kai po to vaidina gerą ir šventą biggrin.gif
Atsakyti