Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(kin @ 2018 11 17, 20:33)
flirt.gif  lady.gif
Papildyta:
Burbanti - o man visai tiktu ta karuna  biggrin.gif

biggrin.gif a ko ne...mamkų karalievna būsi

notworthy.gif biggrin.gif




Miaaaaargos!!! Kokią dainuškę radau biggrin.gif . Antra burbanti pagal dainos zodzius biggrin.gif ...ir netgi panašią kamėją turiu biggrin.gif

https://youtu.be/GsJPph70ytY
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 lapkričio 2018 - 20:23
QUOTE(lutuke123 @ 2018 11 16, 23:56)
Cambala matyt jau ta sako kazkelinta lemtinga isgere  biggrin.gif Jau ji Indijoje lotuliukas.gif

Įjungė trumpam ryšį psichuškėj jai biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2018 11 17, 11:01)
pavydi cia rasanciom savo grazou matmenu

kas kalba biggrin.gif biggrin.gif tu net avatarų pavydi, vargše biggrin.gif
Atsakyti
Geriau padainuojam biggrin.gif
Šiandien kazko ant rusisku dainu traukia biggrin.gif

https://youtu.be/KbmYHDbaE-o
Atsakyti
Nu...kas siandien neturi ką veikti su savo vyrais? Papasakokit kazka pozityvaus. Darbo valandos man greiciau prabėgs rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti

Nu...kas siandien neturi ką veikti su savo vyrais? Papasakokit kazka pozityvaus. Darbo valandos man greiciau prabėgs rolleyes.gifbiggrin.gif

Ai, oficialusis  ramus rimtas guli , ten kur jam priklauso. :irnesakyk: O kitas matyt šeimos židinį kursto.O aš darau ką noriu,esu laisva kaip paukštis ir niekam ataskaitos nereikia duoti.

Na,kas šiandien pozityvaus pas mane?Turėjau svečių.Geras dalykas tie  svečiai, o kai jie išeina dar geriau.kez_07.gifDabar eisiu pirkios kuopti, nes viskas aukštyn kojom.

Juokauju žinoma,tai mano laukiamiausi svečiai ir mylimiausi žmonės, ir labai laukiu jų atvykstant.Ir nuoširdžiai džiaugiuosi,kad jie dar noriai atvyksta pas mane.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 18 lapkričio 2018 - 14:11
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 11 18, 15:08)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72268488" data-time="1542533451">
<div>
<p>Nu...kas siandien neturi ką veikti su savo vyrais? Papasakokit kazka pozityvaus. Darbo valandos man greiciau prabėgs vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Ai, oficialusis  ramus rimtas guli , ten kur jam priklauso. irnesakyk.gif O kitas matyt šeimos židinį kursto.O aš darau ką noriu,esu laisva kaip paukštis ir niekam ataskaitos nereikia duoti.</p>
<p>Na,kas šiandien pozityvaus pas mane?Turėjau svečių.Geras dalykas tie  svečiai, o kai jie išeina dar geriau.vartotojo įkelta nuotraukaDabar eisiu pirkios kuopti, nes viskas aukštyn kojom.</p>
<p>Juokauju žinoma,tai mano laukiamiausi svečiai ir mylimiausi žmonės, ir labai laukiu jų atvykstant.Ir nuoširdžiai džiaugiuosi,kad jie dar noriai atvyksta pas mane.</p>

Mylimi, laukiami zmones - visada dziaugsmas namams wub.gif

O...Man idomu.. biggrin.gif pasakok dabar apie tą vedusį savo - jis jaunas ar jau 40+? biggrin.gif
Atsakyti

Nepasakosiu nieko plačiai, nes tai labai asmeniška.Galiu pasakyti,kad jis už mane vyresnis 16metų.

Užuojauta dirbantiems sekmadienį :4u:

Atsakyti
Ulialia...tai tau turejo galvą gerai nunešti, kai jį pamatei. Subrendes vyras. Kazkaip jauciu, kad seksas cia ne pagrindinis kriterijus jį laikyti prie savęs.

Mano darbas yra malti liežuviu biggrin.gif Lengvas. Tik su prancuzais vienais nejosi suaikalbeti - visai anglu kalbos nebaraškina. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 lapkričio 2018 - 16:07

Seksas su juo geras,  o ir šiaip labai ramus žmogus, puikiai atsveriantis mano karštakošiškumą,o ir parama materialinė nemaišo. 

.Kai susipažinome imponavo jo amžius, statusas, mokėjimas apseiti su moterimis.Su juo jaučiuosi saugi.Jis mane išmokė būti tikra moterimi.

Ir kas įdomiausia nesigėdiju tokių keistų santykių , ir sąžinė neėda.

Tuoj, pala pasirodys temos didieji moralistai, ir nuraus man galvą, tiesa  virtualiai, nes fiziškai nepasieks.

Atsakyti
Ta prasme, materialine parama?
Atsakyti

Ta prasme, materialine parama?

Parama man, teisingai supratai.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 11 18, 17:15)
<p>Seksas su juo geras,  o ir šiaip labai ramus žmogus, puikiai atsveriantis mano karštakošiškumą,o ir parama materialinė nemaišo. 
</p><p> .Kai susipažinome imponavo jo amžius, statusas, mokėjimas apseiti su moterimis.Su juo jaučiuosi saugi.Jis mane išmokė būti tikra moterimi.
</p><p>Ir kas įdomiausia nesigėdiju tokių keistų santykių , ir sąžinė neėda.
</p><p>Tuoj, pala pasirodys temos didieji moralistai, ir nuraus man galvą, tiesa  virtualiai, nes fiziškai nepasieks.
</p>

O norėtum su juo gyventi 24/7?
Sakykim jis tau pasakytu - viskas, santykiai su zmona issiseme, vaikai uzaugo, noriu tavo kuna glostyti kas ryta, tavo kvapą ikvepti kas vakara.
Paliktum dabartini be dvejoniu ar dar gerai pagalvotum?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 lapkričio 2018 - 16:38