Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Ir vel eilini karta prigauta. Kaip jai paciai nenusibodo. Bet vistiek, nors apsi..., bet nepasiduos. Vartysis, marskinius plesysis...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 02 16, 22:12)


kitokio atsakymo is taves ir nesitikejau, jau beveik visus zinau mintinai  biggrin.gif
jei neidomu, tai ko man irodinejat kazka apie mane, nes toki elegsi as vadinu cambalos sindromu  biggrin.gif
man jau tas nikas tapo bendriniu zodziu  biggrin.gif

Zinok is sono kaip baisiai atrodo tavo karštligiskas noras paneigti forumieciu pastebejimus biggrin.gif
Kaip sakoma - zodis kaip paukstis, isleidai ir nepagausi. Taip ir su musu sapalionemis mamkose - ka parasom, ta forumueciai ir petskaito. O perskaitem tao šokiruojancius dalykus - vyras ruko, mesa valgo, dar paknarkia kelis kartus per menesi, todel guleti šalia manes, tokios karalievnos, nenusipelne. O ir seip anam jau daede toks zmonos keistumas, plius dar net putės neskuta, vaiksto su islindusiais gaktos plaukais per triusikiu klešnes biggrin.gif , todel ispirdolino kur toliau , kad akys nematytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 02 16, 22:12)
kokreciai kaip duoti save?



Pries duodant pirma pamatyk savo vyre zmogu, suprask kaip jis jauciasi, ko jam truksta.
Gal tada galesi ka duoti.
Bet nei tu suprasi nei sugebi.

Net nesupranti ka cia parasei. Neatsimeni, nesugebi suvokti visumos.

Sakysim gyreisi, kad esi cia kruciausia feministe. Ech , kam tos materijos aukstos.

Duok vyrui pasimylet. Pasakyk, kad tegu tau buna gera, o as noriu tuo tiesiog pasidziaugti
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 02 16, 22:20)
plius dar net putės neskuta,  vaiksto su islindusiais gaktos plaukais per triusikiu klešnes  biggrin.gif


Nemaiso tie plaukai, jau neperdek.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 02 16, 22:23)

Nemaiso tie plaukai, jau neperdek.

biggrin.gif nė pajuokaut negalima...džyyyzis
Atsakyti
As jau viena akrta rasiau. Pastebejau, kai zmonems praeina meile erzina viskas, snopavimas per miegus tampa knarkimu, kalbejimas tampa rekimu, noras apkabinti, prisiglausti, vertinamas kaip iskrypelio kabinejimasis... Dazniausiai tokioje aplinkoje gyvena zmones, kurie bijo likti vieni, niekam nereikalingi. Is esmes jie ir taip vieni, net budami vienoje patalpoje. Siuo gi atveju, vyras gyvena savo gyvenima salimais "seimos". Tokios seimos "cementas" yra vaikai. O gyvenimas eina, kas bus kai vaikai isaugs ir nebus kas risa...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 02 16, 22:20)
Zinok is sono kaip baisiai atrodo tavo karštligiskas noras paneigti forumieciu pastebejimus  biggrin.gif
Kaip sakoma -  zodis kaip paukstis,  isleidai ir nepagausi. Taip ir su musu sapalionemis mamkose -  ka parasom,  ta forumueciai ir petskaito. O perskaitem tao šokiruojancius dalykus -  vyras ruko,  mesa valgo, dar paknarkia kelis kartus per menesi,  todel guleti šalia manes,  tokios karalievnos,  nenusipelne. O ir seip anam jau daede toks zmonos keistumas,  plius dar net putės neskuta,  vaiksto su islindusiais gaktos plaukais per triusikiu klešnes  biggrin.gif ,  todel ispirdolino kur toliau ,  kad akys nematytu  biggrin.gif

geri, vyras nemyli? kas cia per sapaliones tokios? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 02 16, 22:36)
geri, vyras nemyli? kas cia per sapaliones tokios?  biggrin.gif

Ne biggrin.gif
Paprasciausiai labai labai nustebau. Tikiuosi tu cia mus apgaudineji, kaip mergas su trim vaikais biggrin.gif
Atsakyti
Seimyninis gyvenimas susideda is niuansu. Na kur jei ne seimoje gali buti pats savimi. Su tais paciais susivelusiais plaukais, su temperatura, tekancia nosimi... Ar prisiziurejus kina, kokia saldzia melodrama, verkti vyro glebyje, kuris guodzianciai priglaus prie saves, tave negrazia, nuo asaru paraudonavusiom akim. Manasis knarkia kaip teve musu, su pakaukimu, bet kazkaip niekada nekilo minties miegoti atskirai.

Kaip jau rasiau, jei myli zmogu, ji priimi visa, niekas jame neerzina. O kai meile baigiasi, tada ir papu didis netinka, ir neidedatas i indaplove puodelis tampa pretekstu skandalui.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 02 16, 22:39)
Ne  biggrin.gif 
Paprasciausiai labai labai nustebau. Tikiuosi tu cia mus apgaudineji,  kaip mergas su trim vaikais  biggrin.gif

tai,kad man nei sneketi nieko nereikia, jusu fantazija lenkia mano biggrin.gif
is kur pvz tie uzauge plaukai ant sventu vietu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 02 16, 22:45)
tai,kad man nei sneketi nieko nereikia, jusu fantazija lenkia mano  biggrin.gif
is kur pvz tie uzauge plaukai ant sventu vietu?  bigsmile.gif

Nori pasakyti, kad pas tave plaukai neauga?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 02 16, 22:23)
Pries duodant pirma pamatyk savo vyre zmogu, suprask kaip jis jauciasi, ko jam truksta.
Gal tada galesi ka duoti.
Bet nei tu suprasi nei sugebi.

Net nesupranti ka cia parasei. Neatsimeni, nesugebi suvokti visumos.

Sakysim gyreisi, kad esi cia kruciausia feministe. Ech , kam tos materijos aukstos.

Duok vyrui pasimylet. Pasakyk, kad tegu tau buna gera, o as noriu tuo tiesiog pasidziaugti
Papildyta:
Nemaiso tie plaukai, jau neperdek.

atleisk bet labai apgailetinas komentras, tokius vejus gali aiskinti kokiai mergaitei ,kuriai 10, man 40, nemanai,kad kazka jau zinau apie seimynini gyvenima, kuris pas mane ilgesnis, nei pas tave, juo labiau, kad jau apturejai veinas skyrybas, panasu ir kitas apturesi ir tu manaisi turis isminties dalinti kazkam patarimus?
duoti vyrui pasimyleti, kas cia per zodziu kratinys? o kas neduoda vyrui pasimyleti?
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 02 16, 22:52)
Nori pasakyti,  kad pas tave plaukai neauga?

nespeja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 02 16, 22:55)


nespeja  biggrin.gif

As vel busiu kazka sumaisius. Ne tu esi naturaliste ir putkos nedepiliuoji?
Atsakyti