Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

pamenu, kazkada buvau susipazinusi su vyriskiu, sake, kad laisvas, tik dokumentai dar nebaigti tvarkyti.
tipo,gyvena atskirai,savaitgaliais tik nuvaziuoja aplankyti vaikus,bet su zmona nieko nera, grizti toli, tai miega atskirame kambaryje.
Nu tikrai atrodo,kad skyrybos tik laiko klausimas. As pasiuliau paskambinti, kaibaigs tvarkytis dokumentus. Bet kai kurios ir nelauktu.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 02 17, 11:36)
pamenu, kazkada buvau susipazinusi su vyriskiu, sake, kad laisvas, tik dokumentai dar nebaigti tvarkyti.
tipo,gyvena atskirai,savaitgaliais tik nuvaziuoja aplankyti vaikus,bet su zmona nieko nera, grizti toli, tai miega atskirame kambaryje.


Labai banalus moterims ant ausu kabinami makaronai.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 02 17, 11:43)
Labai banalus moterims ant ausu kabinami makaronai.

taip.
bet idealiai atitinka lutukes seimos situacija mirksiukas.gif
Atsakyti
O kiti taip iki smerciaus isgyvena ir nieko.
Kaimynas mano taip gyvena.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 02 17, 12:48)
O kiti taip iki smerciaus isgyvena ir nieko.
Kaimynas mano taip gyvena.


Daug zmoniu taip gyveno, gyvena ir gyvens. Skirtumas, manau, yra tik tame, kad niekas ju nemoko kitus kaip reikia "teisingai" gyventi, myleti. Nesidergia is kitu zmoniu pasirinkimo, kaip jiems gyventi. Is esmes, juk tik del to moteriske uzsirove, kad tai ka ji deklaruoja, neatitinka tikroves. Juk liguistai, pastoviai ne vienam SM nariui "bruko" teisingo gyvenimo normas, plesesi marskinius, drabstesi iki pamelynavimo putomis, rasydama paklodziu paklodes...

Manyciau, kad siuo metu, jau niekam nera nei piktdziugos, nei noro ka rasyti sia tema, pasidare gaila, is esmes vienisos, nemylimos ir nemokancios myleti moteriskes. Kuri, savo vienatve kompensuoja SM forume.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 17 vasario 2019 - 22:49
Geriau pakalbam apie svetimus vyrus biggrin.gif
Atsakyti
man kitas reiškinys įdomesnis, dar taip nemačiau... (gal ir buvo kada, bet aš nepastebėjau)
šiandien nuo rūko lauke, iš vidaus namuose aplink langus kaip šlapia buvo huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 02 18, 11:03)
man kitas reiškinys įdomesnis, dar taip nemačiau... (gal ir buvo kada, bet aš nepastebėjau)
šiandien nuo rūko lauke, iš vidaus namuose aplink langus kaip šlapia buvo huh.gif

Welcome to England biggrin.gif
Atsakyti
Ohoho, kokia čia diskusija virė savaitgalį smile.gif Buvo įdomu paskaityti prieš darbus.
Kažkaip kilo įvairių jausmų-aišku, kad Lutuke savo kalbomis prieš tai gerokai nuteikusi prieš save žmones, savo moralizavimu, teisuolišku tonu ir t.t. Bet dėl vyro knarkimo negalėjimo toleruoti aš ją suprantu smile.gif Man trauma iš vaikystės, kai su tėvais važiuodavom į Palangą, kartu miegodavom, o tėtis griausmingai knarkdavo. Ko aš tik nedariau..paskutinė išeitis - miegodavau poilsio namuose koridoriuje, nes realiai negalėdavau užmigti. Tiesiog. Šiuo metu irgi būna, kad išeinu pamiegoti viena-dėl to paties knarkimo, tik kad knarkia ačiū die nevisada. Esu pernelyg jautri užmiegant visokiems garsams (mane pačią tai erzina), kartais naudoju ausų kamštukus. Viena mano pažįstama dažniausiai miega su ausų kamštukais ir raiščiu ant akių..
Būtų idealiausia, jei žmonės/poros gyventų taip, kaip jas pasirenka ir neaiškintų kitiems ką reiškia jų "neteisingas" gyvenimo stilius. Lutukei čia yra ko pasimokyti irgi, šiuo atveju gavosi veidrodžio principas..
Papildyta:
Tada aš laisvai galėčiau gyventi Anglijoje smile.gif Man labai patinka rūkas, žinau, kad daug ką jis baugina. Šalčio negaliu toleruoti, o viskas kitkas tegul lai klesti


QUOTE(-burbanti- @ 2019 02 18, 11:06)
Welcome to England  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 02 18, 11:06)
Welcome to England  biggrin.gif

tai matau, kad durnėja klimatas
prognozėse vieną dieną -8, kitą dieną jau +9. Taip man regis tik Amerikoje būdavo (na gal ir kitur).

Nebent aš anksčiau į tai dėmesio neatkreipdavau, bet kažkaip atrodo, kad ne taip riezvai atšilinėdavo ir pavasarėjant
Atsakyti
Kada Velykos šiais metais?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 02 17, 05:39)
Lutuke anksciau rase, kad nedazo plauku, netvarko nagu ir nesidepiliuoja. Dabar bando gintis. Na nebent pradejo biggrin.gif

ir ko dabar meluoji?
Papildyta:
QUOTE(Nuolat @ 2019 02 17, 07:28)
Jeigu Lutukes postus išmestum, ne be taip ir daug būtų ką  skaityti. 

Jūs tiek ilgai jau Lutukę čia pažįstst, net kitais nikais ir ne gi kai kurios tik dabar pastebėjot, kad ji meluoja? Tai kad vienas postas prieštarauja kitam. Lyg ne savo mintis dėstytų. Peza bet ką. Bet užtat dėmesio moteriškė iš jūsų gauna, taip kompensuodama vyro dėmesio trūkumą. 
<p>Sutinku su Idomucia, meile vyrui nekvepia.

aik jau aik, uzminiau ant uodegeles tamstai is kart ragiukai isdygo lotuliukas.gif
Given pazysta mane gyvai - tai nesijaudink mirksiukas.gif nereikia tau jai irodineti kazka apie mane.

ir nustok apismetineti jaunamarte tik atejuse i seima mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 02 17, 08:32)
Pas mane seimyniniu gyvenimu stazas su MB ir exe sudejus jau gaunasi 30+ metu o dar drauges.
O kad mastai kaip sena sektante, tai cia joks privalumas

rimtai ? lotuliukas.gif dedi suirusios santuokos staza i ta pati , paciam nejuokinga? lotuliukas.gif va esme ir yra,kad tiek su viena nesugebejai nugyventi. mirksiukas.gif
pas prostitutes is vis zinok belekoks tada stazas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 02 17, 11:36)
pamenu, kazkada buvau susipazinusi su vyriskiu, sake, kad laisvas, tik dokumentai dar nebaigti tvarkyti.
tipo,gyvena atskirai,savaitgaliais tik nuvaziuoja aplankyti vaikus,bet su zmona nieko nera, grizti toli, tai miega atskirame kambaryje.
Nu tikrai atrodo,kad skyrybos tik laiko klausimas. As pasiuliau paskambinti, kaibaigs tvarkytis dokumentus. Bet kai kurios ir nelauktu.

Tikrai atjauciu,kad tik tokie vyrai tavo gyvenime pasitaiko, bet iznok yra ir padoriu ir garbingu vyru, turetum susimastyti kas su tavim ne taip, kad sutinki tik tokius. mirksiukas.gif as cia tikrai nei piktai nei pasaipiai, bet tema kaip tik apie vyro susiradima, tai bus siek tiek i tema. Jei gyvenimme sutinkami tik vieno tipo vyrai, tai reikia mastyti, ka darai ne taip, kaip elgiesi, kaip senki, kaip save pateiki, kad vede vyrai mano turi teise tau tokius dalykus siulyti, seksa, vaiko padaryma, santykius budami santuokoje ir t.t.
Gal "medituoji" vien apie viena vyru tipa ir nei nesitiki kad kitokiu yra? tai kitokiu ir nepamatysi.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 02 18, 10:51)
Geriau pakalbam apie svetimus vyrus  biggrin.gif

tai ir kalbat apie mano vyra, savas ligotas fantazijas biggrin.gif
Atsakyti